reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

hej, ja miałam niedawno też plamienia, w pierwszej ciąży też. W pierwszej ciąży dostałam duphaston i luteinę, bo miałam żywą krew i duże krwiaki, blisko zarodka, teraz nie wiadomo skąd te plamienia były, ja ten caly czas przeleżałam w łóżku, bardzo się oszczędzałam i dopiero jak zupełnie przeszło to zaczęłam powoli wracać do życia i stopniowo zwiększać wysiłek. U mnie lekarka stwierdziła że prawdopodobnie macica się musi oczyścić ze starej tkanki.
aaa zapomniałam dopisać, że teraz też nic nie dostałam na te plamienia. U mnie trwały ponad dwa tygodnie i czasami były aż takie jakby fragmenty tkanek widać. Ale teraz wszystko jest ok.
 
reklama
Cześć dziewczyny, długo się nie odzywałam bo dużo się dzieje. Za mną plamienia, wizyty na Izbie przyjęć, byłam później na kontroli u lekarza, wszystko niby dobrze ale trzeba się oszczędzać więc od razu L4. Na pokładzie mam też 2 letniego syna który ostatnio też chorował i bylo co robić dlatego mnie tu nie było.
Jutro koncze 10 tydzień. Jestem dobrej myśli 🥰 tydzień temu byłam na wizycie, fasolką 2.2cm i tętno 179/min. Wszystko dobrze 🙂
 
Cześć dziewczyny, długo się nie odzywałam bo dużo się dzieje. Za mną plamienia, wizyty na Izbie przyjęć, byłam później na kontroli u lekarza, wszystko niby dobrze ale trzeba się oszczędzać więc od razu L4. Na pokładzie mam też 2 letniego syna który ostatnio też chorował i bylo co robić dlatego mnie tu nie było.
Jutro koncze 10 tydzień. Jestem dobrej myśli 🥰 tydzień temu byłam na wizycie, fasolką 2.2cm i tętno 179/min. Wszystko dobrze 🙂
Super, oby teraz było z górki 😉
 
Super, oby teraz było z górki 😉
Mam nadzieję że będzie 🙂 za nami 1.5roku staran, lekarze twierdzili że naturalnie się nie uda... Pierwsza inseminacja udana ale serduszko zatrzymało się w 8 tygodniu, trzy kolejne nieudane ... W kolejnym cyklu jakimś cudem udało się naturalnie 🥰 i mam syna - ma 2 latka i teraz 2 cykle starań i jest wymarzone dwie kreski ♥️
Liczę że szczęście nam dopisze i będzie wszystko dobrze ♥️
 
Mam nadzieję że będzie 🙂 za nami 1.5roku staran, lekarze twierdzili że naturalnie się nie uda... Pierwsza inseminacja udana ale serduszko zatrzymało się w 8 tygodniu, trzy kolejne nieudane ... W kolejnym cyklu jakimś cudem udało się naturalnie 🥰 i mam syna - ma 2 latka i teraz 2 cykle starań i jest wymarzone dwie kreski ♥️
Liczę że szczęście nam dopisze i będzie wszystko dobrze ♥️
Cudownie ❤️ w takim razie trzymam kciuki. U mnie na stanie 1,5 roczniak, nie jest łatwo, ostatnio dał nam popalić, ale jakoś dajemy radę 😉
 
Chyba może 😂 u nas wszystko na nie, jeszcze nie mówi ale nie to perfekcyjnie, rękawiczek nie założy, czapka tylko ulubiona, do domu nie chce z dworu wracać, ja mówię nie a on na złość robi co uważa i jeszcze się z tego śmieje 😂 także jeżeli teraz tego nie macie to przygotujcie się 😂
Super 🥰 trzymam kciuki za was 😘
 
reklama
Chyba może 😂 u nas wszystko na nie, jeszcze nie mówi ale nie to perfekcyjnie, rękawiczek nie założy, czapka tylko ulubiona, do domu nie chce z dworu wracać, ja mówię nie a on na złość robi co uważa i jeszcze się z tego śmieje 😂 także jeżeli teraz tego nie macie to przygotujcie się 😂
Super 🥰 trzymam kciuki za was 😘
Dzięki, u nas też codziennie walka o czapkę i rękawiczki 😂
 
Do góry