reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Witajcie kochane!
Ja jak zwykle na chwilę. U mnie urwanie głowy. Zmieniam pracę tzn miejsce teraz będę pracować bliżej domu i 30 min samochodem więc super a tak to tłukłam sie 1,5 godz :confused2:. Jasio zdrowy na razie liczba ząbków 3 poza tym chyba idą kolejne bo widać już na dziąsełkach a i humorek nie ten więc spodziewamy się ich lada dzień. Teraz wzięłam tydzień urlopu ale i tak będzie dużo roboty bo przerabiamy balkon tzn przedłużamy i ma przyjechać teść do pomocy więc z ząbkującym Jaśkiem będzie dom wariatów :rofl2: prawa ręka mi siadła ledwo ruszam ale muszę dawać radę ;-) trzeba byc twradym choć ostatnio koleżanka nastraszyła mnie, że jak o nią nie zadbam to potem już trzeba będzie dzialac operacyjnie :no: co mi się nie uśmiecha :no:

Basiu serdeczne życzenia dużo zdrowia, sukcesów w pracy i spełnienia marzeń :-) i chłopczyka do pary ;-)

Asiowo jeśli dobrze przeczytałam to będziesz miała chłopca, gratuluję :-) m będzie miał niespodziankę i po cichutku się przyznam, że mi też marzy się dzidzia - tym razem dziewczynka:laugh2: ale na razie (sezon suszy :-p) więcej nie napiszę na otwartym

Kochane trzymajcie się cieplutko i jak tylko znajdę czas to coś skrobnę :-p

buzialki :-)
 
Witajcie , ja wczoraj poszłam w końcu spać i nici z roboty , chyba czekam aż nie będę miała wyjścia i brak czasu mnie zmotywuje.
Aniknulka fajnie że zajrzałaś no i że z tą pracą tak wyszło bo tych dojazdów to i ja mam dosyć.
Ewunia ja smarowałam Ole emolium i teraz też smaruję na buzi jak jej jakieś krostki wyskakują no i jak sie posmaruje to moment znikają .
Jest dosyć wydajny.
Wilmek ja tobie życzę też udanego wyjazdu.
 
A u mnie pochmurno jakoś. Jak masz fajnie Marlenka że Mania bawi się w łóżeczku bo ta moja to buszuje po całym domu od 6.30 i włazi tam gdzie nie wolno.
Aguś cześć
 
Dzien Doberek Dziewczynki
Ja tez siedzę przy kawce, juz ogarnełam mieszkanko - czekam jak Nadinka zasnie i lece sie pakowac, jedziemy do rodziny do Bielska a pozniej do Szczyrku pochodzic, wracamy w poniedziałek wieczorem.
U nas pogoda taka sobie, teraz swieci słoneczko ale jest bardzo wietrznie...
 
reklama
Do góry