reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Mejdia system 3-5-7 widziałam jak polecała i superniania i zawitkowski, kładziesz dziecko do snu, wychodzisz wcześniej mu opowiadasz co robisz że już jest pozno i idzie spac i takie tam, i wychodzisz, jak dziecko zaczyna płakac nie idziesz odrazu tylko czekasz wytrwale 3 minuty, po czym jak dziecko się nie uspokoi wchodzisz i je uspakajasz, tulisz itp. jak się uspokoi to je odkładasz, jak zaczyna płakac to wracasz po 5 minutach i tak do 7- napewno dziecko zaśnie ;-)

u nas ten system tez działa, ale pod jednym warunkiem: żadnego brania na ręce, tylko tulenie jak mała stoi w łóżeczku, bo jak ją wyciągałam to jazda była od początku :cool2:
 
reklama
Cześć dziewczyny!
W nowej pracy ok jakoś sie powoli przyzwyczajam do troszkę innego toku pracy - ale wszystko jest dla ludzi ;-) koleżanki miło mnie przeywitały i mam nadzieję, że będzie nam się dobrze współpracowało :tak:
W domu norma po staremu w ciągłym biegu. Niestety w pracy ani netu, ani nawet czasu na tel jednak Jasio jest pod dobrą opieką więc jestem spokojna.
Niestety opiekunka zepsułam nam wózek i mimo, że jest na gwarancji nie wiem czy ją uwzględnią :confused: zobaczymy :dry: i znów żaluję, że nie kupiłam Emmy - ten wózio jest chyba niezniszczalny :cool2: a tu znów klops :zawstydzona/y: nie mam szcześcia :-( dobra ale co ja będę smucić na temat wózków - Cieszę się, że Marlenka odzyskała swój :tak::-D Mata mam nadzieje, że i Ty coś znajdziesz :-) a ten, który pokazywałas na odpowiednim wąteczki bardzo fajny :tak: u Ciebie to najważniejsza amortyzacja ;-)
Wczoraj zostałam ciocią Kubusia (ur. m-ąc wcześniej) 2700 i 52 cm - kochana kruszynka :-D i znów zatęskniłam za brzusiem :-D
Kochane kończę bo mam jeszcze 2 prania do zrobienia i trochę prasowania. Pozdrawiam Was gorąco ;-) buziaki :-p
 
ja tylko na sekundę sprawdzić co się tu wydarzyło:-p też niedawno wrócilismy od teściów M zajął łazienkę wiec mam chwile :-D

Życzę wszytkim miłego wieczorku i spokojnej nocki;-)
 
dobra ale co ja będę smucić na temat wózków - Cieszę się, że Marlenka odzyskała swój :tak::-D
:-D


ja tylko na sekundę sprawdzić co się tu wydarzyło:-p też niedawno wrócilismy od teściów M zajął łazienkę wiec mam chwile :-D

Życzę wszytkim miłego wieczorku i spokojnej nocki;-)

Ula milego wieczorku:-);-)

Ja czekam na R,pojechal na silownie,pewnie niedlugo bedzie,sasiedzi maja disco,jakies wloskie kawalki zapodaja,ehhh:-D
 
witam was kochane
na tylko sprawdzić czy u was wszystko ok
u nas wszystko ok mnie znowu złapały nereczki buuu :-:)-(
Mikołaj psoci jak zawsze
pozdrawiam was ide do łóżeczka bo zle się czuje :-(
 
reklama
Do góry