reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Lila ale jesteś dziś mięciutka :-)
Joasiek NAJLEPSZEGO :-)
Ola wczoraj spadła z kibla i rozcięła sobie od wewątrz wargę ale długo nie płakała.
Całe szczęście jej pękło i poleciała krew to nie ma dziś siniaka .
 
reklama
heh Lili a ja myślałam ze to tylko ja taka narwowa jestem:-D za to jesteś mieciutka i puszysta:-D:-D jak kaczuszka:-D:-D

Oj Olcia kaskaderko:shocked2:d:shocked2:obrze ze tylko(az) warga!
 
Basiu kochanie spisz jeszcze???
O tej porze ??? No coś Ty :laugh2:. Natalka wprawdzie pospała do 8, ale ja już powoli ogarniam chałupke. Jutro przylatuje do mnie bardzo dobra koleżanka z Anglii i zostaje na noc.
Tobie miłego spotkanka życze!!! Fajny taki baski zlocik ;-):tak:
Kasiu no to twoja Oleńka przekombinowała :shocked2:. Dobrze, że nic powaznego sie Jej nie stało, choc szkoda i tej pięknej wargi :-(
Lilka no coments ...:laugh2::laugh2: Jak Ty sie juz za coś weźmiesz to z pełnym rozmachem :laugh2:
Dobrze, że Nadiola ma sie juz lepiej :tak:
 
Joasiek wszystkiego najlepszego
z okazji Rocznicy Ślubu !!!
Kolejnych lat pełnych miłości, szczęścia,
wzajemnego wsparcia i przyjaźni :tak:

1540471tfphvfi636.gif
rock1.gif


Wszystkiego najlepszego Joasiek w dniu rocznicy,zycze Wam milego dnia!!!

Joasiek najlepszego w dniu rocznicy!!!

Josiek Najlepszego !!!!

Joasiek NAJLEPSZEGO :-)

Ojej Kochane :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: Ale Wam dziekujemy serdecznie za pamiec i piekne zyczonka :tak: Przyznam, ze sie nie spodziewalam, baaaardzo mi milo :tak: BUZIAKI OGROMNIASTE!!!

Asiulek a czy twój mężulek nie miał też urodzin ??:sorry:
Tak Basiu, mial wczoraj :tak: Dlatego pewnie pamieta o rocznicy :-D

Musialam Wam od reki podziekowac :tak: ale napisze wiecej pozniej jak Ole poloze :tak: Moze pospi tym razem dluzej bo wczoraj strajkowala...
Milego dzionka!
 
Lilianko ale akcja :-D:-D:-D
Joasiek najlepszego :-)
Kasiu ale z Olci akrobatka, dobrze, że to tylko groźnie wyglądało :tak:
Basiu widzę, że towarzystwo będziesz miała, oj będzie się działo :cool2:
my po spacerku, obiadek się gotuje, a mała świruje, więc standard ;-)
 
Basieńko kochana rzuć znów jakim urokiem na mojego Zuzola, ostatnio ci się udało to może i tym razem pomoże:-D:-D normalnie przechodzi już samą siebie!!!!!!!! Wykończy mnie nerwowo i zdrowotnie ( kręgosłup mi nawala):wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: zołza jedna jakiś diabeł w nią wstąpił ostatnio! Wrrrrrrrr

Ale wam babiszonki fajnie z tym towarzystwem! fiu fiu:-D:-D:-D
Martucha jak ci dobrze , obiad juz sie robi u mnie narazie tylko w mojej głowie plan jest, weny twórczej do tak przyziemnych czynności brak!;-)
 
Basieńko kochana rzuć znów jakim urokiem na mojego Zuzola, ostatnio ci się udało to może i tym razem pomoże:-D:-D
Adin, dwa, tri, czetyrje !!!! :laugh2::laugh2:
Zuzolku jestes grzeczna ... bardzo grzeczna ... słuchasz mamusi ... ładnie się bawisz...jestes słodka ... rozkoszna ... anioł nad anioły !!! PSTRYK !!!
Ula zrobione, powinno zadziałac !;-):cool2::cool2:

P.S. Po odejściu z BB, reklamacji nie uwzględnia sie ;))
 
reklama
Basia :-D:-D:-D
u mnie obiadek samogotujący się, czyt. rosół ;-) m nie przepada, a mała dopiero drugi raz będzie jadła :sorry:
P.S. a dla Dobrusi tez masz jakieś zaklęcie, bo mi mieszkanie roznosi :eek:
 
Do góry