reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
images
Dobrusiu,
Patrz tu cioci prosto w oczy
Niech ten wzrok Cie zauroczy
Jestes grzeczna jak marzenie
masz wykonac polecenie !!:cool2:

Zresztą...
wszystkie dzieci na BB
zaczarowac dzisiaj chce
aby mamuś sie słuchały
nocki ładnie przesypiały
ładnie jadły, dużo piły
ślicznie same sie bawiły
Niech też czar rozejdzie sie
na calutkie to BB !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam.
Arturro śpi już 1,5 godz. Usypiałam go 1 godz:no: Jeszcze nie czas na nauke samodzielnego zasypiania w łóżeczku. Niunio to straszny pieścioch i przytulnik a i rodzicom miło jak się wtula taka kruszyna. Tylko ten czas troszki przydługi. Na drzemce miałam full roboty do wykonania, ale się wyrobiłam i mogę coś naskrobać.

images
Dobrusiu,
Patrz tu cioci prosto w oczy
Niech ten wzrok Cie zauroczy
Jestes grzeczna jak marzenie
masz wykonac polecenie !!:cool2:

Zresztą...
wszystkie dzieci na BB
zaczarowac dzisiaj chce
aby mamuś sie słuchały
nocki ładnie przesypiały
ładnie jadły, dużo piły
ślicznie same sie bawiły
Niech też czar rozejdzie sie
na calutkie to BB !!!

Super wierszyk Basiu. Brawo

:-D:-D:-D no ja nie mogę :-D:-D:-D czarownicę mamy :-p
a jak skutecznie czaruje, mała padła do spania jak kawka :tak::-)
Dobrusia śpi, a mój Artek lada chwila się obudzi.


Joasiek wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu!!!!!!!

Canada-Flowers-Spring-Bouquet-Enlarge.jpg
 
hahahah Basia przyznaj sie ze jakaś wiedźma jesteś czy co, moj Zuzol też już śpi hahahahhahaha. Kurczaczek na Ciebie to trzebaby uważać bo jeszcze jakieś uroki na nas rzucisz, jakiś wysyp brodawek albo męża w żabe zamienisz:-D:-D:-D
a u mnie na biadek grzybowa dla odmiany:-D:-D:-D
 
Haha! Basiu, moja mama właśnie dzwoniła i mówiła, że Bartuś już długo ucina sobie drzemkę :-D:-D jakieś paranormalne masz zdolności czy co? :-)

A ja dalej męcze się w pracy... :sorry:
 
Joasiek najlepszego :-)

Joasiek wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu!!!!!!!

Canada-Flowers-Spring-Bouquet-Enlarge.jpg

Dziekujemy, dziekujemy :tak:

images

Zresztą...
wszystkie dzieci na BB
zaczarowac dzisiaj chce
aby mamuś sie słuchały
nocki ładnie przesypiały
ładnie jadły, dużo piły
ślicznie same sie bawiły
Niech też czar rozejdzie sie
na calutkie to BB !!!
Ale oczyska :szok: boooskie :tak: Niezla z Ciebie czarownica ;-) i u mnie na czasie bo ciagle zyje w swiecie magii - doczytuje sage o ludziach lodu :-)

Obiecalam - jestem :tak: Z kawka i na bb :tak: Dziecko najedzone, mam nadzieje zasypia i da mamusi sklecic kilka zdan :tak: Na sen spore szanse bo miala dzis szkolne przezycia - odwiedzalysmy moje byle LO :tak: Chyba jej sie spodobalo, a mamusia poczula przeogromna tesknote za praca :zawstydzona/y: Mysle o tym coraz bardziej intensywnie, ale w glowie tysiac mysli i bije sie, bije :cool: Teraz czekam z gotujacymi sie ziemniaczkami na tate, bo obiecal przyjechac do wnusi na kilka dni :tak: Ciesze sie bardzo, bo samotne siedzenie w domu mi nie sluzy :eek: no i dzis bedziemy mieli okazje z m poswietowac nasza druga :-p rocznice :tak:
Wczoraj zrobilam podejscie z odstawieniem smoczka do spania - nie wyszlo :confused2: Jak Wy swoje pociechy odzwyczajalyscie? Co do odpieluchowania, to Ola nocnika nie uraczy - przesiedzi raptem z 15sek i ucieka :sorry: Ale uwielbia siedziec na nakladce na sedesie :tak: Ma okazje poprzegladac lazienkowe skarby w szufladzie :-D Ciesze sie, bo sama czasami nas ciagnie i chce siadac, tylko... jakos nigdy nic zrobila do tej pory :zawstydzona/y: :cool2::laugh2: Uparciuszek nasz Kochany ;-) A jak u Was siuskowe sprawy sie maja? :-)
 
Wrócilam od lekarza, Nadioza zdrowa! Jupiii:rofl2:
Zasnęła w 1 min taka była śpiąca...
A teraz.......... Basiuuuuuuuuuuuuuuu zaczaruj mnie !!!:-D:-) Zrób pstryk myk żebym była bogata, wiecznie młoda i piękna .......!!!! - POPROSZĘ!!!! hahahahahahaha - nasze Basisko Kochane :))))
 
Basia przyznaj sie ze jakaś wiedźma jesteś czy co, moj Zuzol też już śpi hahahahhahaha. Kurczaczek na Ciebie to trzebaby uważać bo jeszcze jakieś uroki na nas rzucisz, jakiś wysyp brodawek albo męża w żabe zamienisz:-D:-D:-D
a u mnie na biadek grzybowa dla odmiany:-D:-D:-D
Ula :-D :-D :-D
No Basi to lepiej widze nie podpadac ;-) Strach sie bac :-D
Lila - super ze Nadia wreszcie zdrowa :tak:
 
reklama
Lilka cieszy mnie bradzo fakt że Nadia zdrowiutka!!!
Joasiek i ode mnie najlepszego!!!
Co do nocnika to mój Bart z tych lubiących siedzieć... nawet napiszę tak, że jak chcemy go ściągnąć już z nocnika to jest krzyk i nawet potrafi siedzieć z 30 minut :szok: co w jego przypadku jest wrecz nie możliwe :rofl2: cuda się zdarzają :-)
 
Do góry