reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witam sie i ja poweekendowo :-)

Jola - ja Ci nie pomoge niestety :-( mam nadzieje ze to nic groznego :zawstydzona/y: I chcialabym zeby Ola tez tak zareagowala na choinke, ale znajac zycie bedzie jak Bruno ;-) M ma dzis kupic, wiec jutro chyba ubierzemy :tak:
Agusia - pelnych wzruszen "haselek" :tak:
Mata - dobrze, ze plamki zeszly :tak: Ja tez sie wczoraj wystraszylam bo Oli wyszly, juz drugi raz w krotkim okresie czerwone, suche plamy na twarzy :zawstydzona/y: Kompletnie nie wiem od czego :-( sa dzien a na drugi juz nie, tak sie stresuje zeby to zadna alergia sie nie odezwala :sorry:
Kasia - udanego popoludnia, nie bedziesz sie nudzic ;-) i owocnego polowania na prezent dla Werci :tak:
Asia - wierzylam ze dacie rade :tak: nie moglo byc inaczej gdy cale bb kciuki trzymalo :tak: tylko nie placz, bo cieszyc sie nalezy ;-)
Basia - jak sprzatanko?

U mnie tez roboty sporo :tak: tak to jest jak sie wszystko na ostatnia chwile robi :sorry: Chatka w miare ogarnieta, poprzebierana posciel, poprana, podlogi umyte, kurze wytarte, obiadek w piecu :tak: Nawet spacerek zaliczony - wozkiem ;-) Musze Wam powiedziec, ze moje slonko nadal w stresie przed sniegiem :confused2: Wyszlismy wczoraj na nozkach i znow plakala, znacznie lepiej bylo gdy zeszla na posypany piaskiem chodnik :sorry: Nie bylo placzu i uciekala, ale bron bosze na snieg :cool: Niezla agentka nam sie trafila :laugh2: Teraz Olcia spi, ja z kawusia nadrobilam bb. Popoludniu planuje pobuszowac jeszcze w kuchni - na blysk ;-) A wieczorkiem na spolke posprzatamy lazienke i chacjedna bedzie lsnic :-) Jutro jak juz wspomnialam ubieramy choinke, w srode szaleje w kuchni bo mamuscie obiecalam pieczen ze sliwka, ciacho, zupke grzybowa, grzybki w ciescie :-p Te ostatnie na specjalne zyczenie mojego m, bo w moich stronach takich potraw sie nie jadalo :tak: Pamietam jak robilismy sobie we dwojke pierwsza wspolna wigilie (olcia juz w brzuszku byla)... pol na pol potraw z naszych stron :tak: Mmmm, ale mile wspomnienia.. tylko tyle tego bylo, ze nie mial kto zjesc i musielismy moim rodzicom zawiezc :-D

Milego popoludnia i wieczorku :tak:
 
reklama
Joasiek, moja Julka to w wózku nie usiedzi! Idąc na spacer, to na nóżkach, albo teraz sanki. U nas koło bloku, śnieg mamy po kostki, a mała wywraca się, tarza w tym śniegu :-)

Z czasem przejdzie jej ten lęk przed śniegiem, na pewno!
 
My już po lekarzu dzięki bogu to zwykłe zapalenie ;-) ale jutro jeszcze mamy na pobranie krwi bo Mikołaj ma siniaki pod oczami i podejrzewa Że to anemia dziwnie troszkę bo chłop waży 16 kilo :eek:
Asia jak bardzo się cieszę :) czyli święta we własnym domku
Dziękuje dziewczyny za pomoc jesteście bardzo kochane
 
Asiowo-super wiesci,w koncu jestescie na swoim!:-):-):-)
Jola-ale slodki Mikolaj:-)

Ja tylko na chwile.Wzielam sobie wolne na dzis i jutro,bo Maja juz od tygodnia kaszle i chce ja przetrzymac w domu.Pod wieczor dodtkowo dostala goraczki,38.8C:-( Dalam jej na noc paracetamol.Jak do jutra nie przejdzie to lecimy do lekarza,bo kaszel ma nieciekawy.....
 
Witajcie. Ja tylko na momencik, wpadłam zajrzec co u Was słychac. Widze jednak, że ruch malutki, czego nie można powiedziec o sklepach :eek: Właśnie wróciłam z jednego i przeraziłam sie tymi tłumami - i to jeszcze o tej porze :shocked2:
Maajka kurujcie sie, żeby na święta wystapic w pełnej, zdrowej krasie !!
podejrzewa Że to anemia dziwnie troszkę bo chłop waży 16 kilo :eek:
Jolu nie waga świadczy o anemi, tylko rodzaj posiłków jakie mu podajesz. Może sa zbyt ubogie w witaminy i mikroelementy :sorry:Czasami ludzie dorośli, bardziej otyli częściej skarżą się na anemie, bo objadają sie tłustymi i kalorycznym posiłkami nie mającymi żadnych wartośąci odżywczych, Z tym to naprawde różnie bywa.
Zdrówka dla Mikołaja !! Nieźle działa na Niego ta choinka. Może powiesiłaś na niej jakieś kojące zapachy - co? :laugh2:
 
Jola padłam jak zobaczyłam Mikołaja :-D
zdrówka dla Majeczki, też nie miało kiedy ją złapać :-(
Asiu no widzisz, ale fajnie, w końcu na swoim :-) ale sie cieszę, będziesz miała naprawdę radosne i ciepłe;-) święta
Joasiek spokojnie, odwilż idzie, może kolejne opady śniegu spotkaja sie z większym entuzjazmem ;-):rofl2:
widzę, że pomału rzucacie sie w wir przygotowań świątecznych... ja chyba jutro postaram sie wszystko wypucować, żeby w środę tylko podłogi przelecieć, bo od środy kucharzenie na całego u teściowej się zacznie...
a ja właśnie sobie popierniczyłam trochę :-p uwinęłam się w 1,5 godzinki, więc super, reszta wieczoru dla mnie ;-) domek sobie odpuściłam, bo taki smaczny piernik wyszedł, że nie było sensu się w domki bawić, bo długo by nie postał :-p
u nas dzisiaj dwie fajne wiadomości, bo przyszła decyzja, że rata za mieszkanie nam zmalała :tak: a poza tym okazało się, że za neta mniej będziemy płacić, wszystkiego razem będzie nieco ponad 20 zł, no ale lepsze to niż nic ;-) ale co by nie było nam za dobrze Dobrusi idą dwie 5 na dole :confused2: i albo ostro ją rozśmieszam, albo płacze :eek:
 
reklama
Basiu ale kurde staram się gotować mu dużo warzyw mięsko ,owoce matko już sama nie wiem :-( ręce mi opadły :-(
Martuś dobre i parę groszy :tak: lepiej jak było obniżka jak podwyżka :-D
 
Do góry