reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Hejka
Umnie był dziś ksiądz po kolędzie , sam proboszcz:-p
Mała jeszcze skacze a pora spać , w pracy też dziś dużo pracy więc jestem wypompowana
Asiu no już idź i niech twe maleństwo ujrzy światło dzienne a i ty się już nie będziesz męczyć ...trzymam kciukasy
 
reklama
Witajcie wieczorkiem!

Asiu, trzymam za Ciebie kciuki! Obyś nie musiała się męczyć jeszcze tego tygodnia :tak: a dzieciątko duże :-) moje baby miały właśnie tyle, jak się rodziły :tak:

MArtusiu, oby Twoje misie rozeszły się jak świeże bułeczki! chociaż pokaż efekt końcowy ;-)

Marlenko, jak zdrowie, lepiej? A co pokoju się nie martw, ja też, kiedy malowałam, to zrobiłam dużo niedociągnięć i pomazałam sufit, ale najważniejsza jest satysfakcja, że zrobiło się to samemu i że jest odświeżone :tak:

Kasiu, u mnie Julka padła, za to młodsza się przebudziła przed momentem i rozrabia :szok:

Maajka, nie przepracuj się biedna :no: a jak się czujecie, Ty i Majcia?

U nas dzionek minął leniwie. Noga już lepiej, już tak nie boli, jak wczoraj, jedynie przy chodzeniu troszkę kuleję jeszcze. Julka się buntuje, nie chce załatwiać się do nocnika. Siku robi pieknie, sama zawoła i zrobi, ale kupy, za nic w świecie. Nie wiem, co jej odbija.
A jeszcze jestem zła jak diabli... ach, dobrze, że ten dzień już się kończy!

Miłego wieczorku Wam życzę ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam wieczorkiem pracusie ;-) oby w pracy w końcu nadeszły spokojniejsze dni :tak:
Asiu mam nadzieję, że Agatka rozkręca sie juz na dobre ;-) czekam z niecierpliwością na wieści od Ciebie :-)
Ewunia wygląda na to, że z nogą to nic poważnego, całe szczęście bo jeszcze tego by Ci brakowało :dry: co do miśków i innych dłubanek - w podpisie mam link do bloga i tam wrzucam fotki ;-)właśnie kończę kolejnego, zostały mi tylko łapki do zrobienia i pozszywać, może jutro w dzień uda mi się to zrobić, bo wieczorkiem chcę sie zabrać za następnego:tak:
mała dziś mi odpaść nie chciała, ale jak usnęło to spała 2 godziny :szok: (z pobudka na cyca, ale tak to jest, jak od posiłku sporo minęło i dopiero zdecydowała się usnąć :dry:), tylko wstała po 17 i miała mały kłopot z zaśnięciem wieczorem...
a co tam u Was, ostatnio mały ruch na BB:sorry2:
 
Martusiu, cudeńka, śliczności :-) A tak Dobrusia już ładnie Ci śpi w nocy?

Ania mi jeszcze nawaliła w pieluszkę i przykłada się do spania, lecę do niej.

Dobranoc :-)
 
Witam:-)

Martus,alez piekne sloniatko:tak:Kubus Puchatek boski!!!

My na nogach od 6 juz,kawka i herbatka wypita,ide sobie na sniadanko!!!

Milego dnia:-)
 
Dzien Dobry
Witam z kawusią :-)

Marta - fajny ten Twoj blog - ale Ty masz zdolności:szok:- jestem pod wrażeniem Twoich robótek. Świetnie, że masz taką pasję ...

Nadioza moja niedawno wstała... Fabio w przedszkolu a ja samotnie pije kawę... mąż juz w pracy..

Miłego Dnia życzę
 
Witam rano :-)
dzięki dziewczyny za komplementy :zawstydzona/y:
Ewunia Dobrusia ładnie śpi zawsze do 1-2, a potem to różnie, bywa,że pokima do 5 (dziś spała do 5.30 i tylko koło 1 musiałam jej smoka podać, a o tej 5.30 dostała cyca i pospała prawie do 8 :-p), więc w porównaniu z tym co było kilka miesięcy temu jest super :tak: z resztą jak mała uśnie siadam do szydełka, włączam tv, słuchawki na uszy i m się o małą martwi :-p
my po śniadanku, mała rozrabia, a ja myślę co dziś będziemy robić ;-)
ciekawe jak tam nasza Asia.........
 
Witajcie :-)

Mata - jak zwykle - pieknosci i fach w raczkach :tak:
Asiowo - czekamy na malenstwo :tak: kciuki zacisniete zeby szybko bylo :tak:

No i zostalysmy juz same... :-( Straaasznie pusto w domku :zawstydzona/y: Takie zycie, ze trzeba wracac do rzeczywistosci.:zawstydzona/y: Moja Ola na szczescie nie przezyla wyjazdow babc, ale pewnie dlatego ze jeszcze za mala ;-) Szaleje jak zwykle, chociaz teraz slysze sygnal teletubisiow wiec jest spokoj :-D a ja moge w skrocie Wam cos napisac ;-) U nas spokojnie mija czas juz w nowym roku. Wczoraj sie zmobilizowalam i zadzwonilam do zlobka dowiedziec sie co i jak - wszelkie informacje otrzymam dopiero w kwietniu kiedy rozpocznie sie czas rekrutacji... Niestety juz wiem ze mamy marne szanse na panstwowe - wyliczylam ze mamy raptem 30pkt a to stanowczo za malo na miejsce :-( Moze zrobi sie z tego 50, kiedy bede miala podpisana umowe od wrzesnia w pracy, a tak lipa... :baffled: Juz rozgladam sie za jakims prywatnym, chociaz nie wiem czy nam sie finansowo bedzie oplacac...:no: O opiekunce nie myslimy bo nie zostawie Oli obcej osobie, a rodzina za daleko... Ehhh, dobra, jeszcze Wam zdaze na ten temat pomarudzic :-p
Moje sloneczko bardzo sie rozgadalo przez ten czas - potrafi powiedziec juz wyraznie takie slowa jak "okienko" "torba" "kurtka" "ciekawe" - ostatnio zabila nas tym tekstem, kiedy wywody babci ze kupke robi sie w ubikacji skwitowala wlasnie tym slowem :-D I powtarza bardzo zrozumiale wszystkie nasze slowa, uzywa ich tez w odpowiednich sytuacjach ;-) Trzeba wiec uwazac juz co sie przy niej mowi :-p
I jeszcze musze ja pochwalic, bo smoczka juz wcale nie uzywamy, no i odeszlysmy od butelki :tak: Mala dostaje mleczko rano w bidonie, a wieczorem kaszke lyzeczka, wiec butli juz od tygodnia nie uzywamy :tak::-) Ale sie ciesze :tak: Tylko ze spaniem nie jest ciagle jakbym chciala... mysle ze przez zabki, ale... chcialabym bez przebudzenia przespac wreszcie noc :sorry2: Jest troche lepiej, po odstawieniu smoczka, ale wstaje do niej nadal raz, czy dwa - teraz bardziej zeby ja przykryc bo bardzo lubi lezec i spac przykryta (mimo ze w pokoju ma cieplo) :sorry2:
Aaaa no i sniegu sie nie boi ;-) ufff Za to sanek sie jezcze nie dorobila, bo wyobrazcie sobie zjezdzilam z m caly wroclaw i wszedzie pustki w tym towarze :szok: A na allegro takie ceny ze w szoku jestem :wściekła/y: Czekamy na dostawy... Zaliczylismy przy okazji wyprzedaze :zawstydzona/y:;-):tak::-D
W planach na dzis - relaks :-) Mamy zupke ogorkowa z wczoraj :tak: Ma dzis zajrzec do nas kobitka z allegro, jest chetna na moja suknie slubna :tak: Mam nadzieje ze uda mi sie ja sprzedac - trzymajcie kciuki :tak:
To chyba tyle, w nawet pokaznym skrocie :-p Podczytywalam Was ale nie pamietam juz za bardzo co, kto, kiedy :zawstydzona/y: przepraszam :sorry2:

Milego piatku i dobrego weekendu poczatku :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Kobietki:-)
Ja dzis na 14.00 do pracy,wiec mam jeszcze troszke czasu:-)
Joasiek-fajnie mialas z goscmi:-)Dobrze,ze juz do nas wrocilas.Super postepy zrobila Ola w rozwoju,zwlaszcza w mowieniu-gratuluje:-)
 
Do góry