reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Hej melduje sie i ja po pierwszym balu karnawałowym Dobrusi ;-) fotki zaraz wrzucę :tak:

Joasiek fajnie, że zjarzałaś, no i wcale się nie obrazimy jakbyś częściej pisała :-p

Kasiu oj nie zazdroszczę ścisku i spóźniającej się ciuchci :sorry2:

Agusia ale miałaś dzisiaj dzień pełen przygód :baffled:

Asiu widzę, że super organizujecie sobie czas :tak: i fajnie, że możesz liczyć wtedy na P :tak:

Darunia ja nic nie widziałam i nie słyszałam, ale m mówił, że jak u niego w pracy sypneło śniegiem, nagle błysk i grzmot :baffled: wszyscy popatrzyli się po sobie, bo myśleli, że się coś im przywidziało :sorry2:

u nas teraz tak sypie, że m poszedł auto przestawić, bo ledwo udało mu sie przez zaspy wbić i lepiej już mu te 500m do auta sie przejść i mieć minimalne szanse wyjechania, niż zostawić pod domem i być uziemionym do czasu aż łaskawie nam to za przeproszeniem zadupie odsnieżą :dry:

co do odstawiania... mała ostatnio przed spaniem się niby domaga, ale nie dostaje, tulimy sie itd. dzisiaj przed 6 nie chciałam jej dac cyca, to stwierdziła, że chce jeść :sorry2: oczywiście jak zrobiłam jej śniadanie to ledwo tknęła... nie chcę jej gwałtownie odstawiać, bo jest bardzo do cyca przywiązana, no i ja nadal mam sporo mleka i wole uniknąć zastojów... tak czy inaczej za jakies 3 tyg. zaczniemy walke o nocne cycanie...
 
reklama
Darunia, pasuje zima, pasuje. Tylko dośc mam ubierania chłopaków w te wszystkie kombinezony.

Mata, mam nadzieję, że Dobrusia sie jakoś ureguluje i zaakceptuje odcycanie w dzień.

Lecę oglądac film. :-)
 
Hej z wieczora:-)

Dzisiaj echhhhhhhhh,caly dzien w biegu,urzedy,bank,sklepy:-pbasen,niedawno polozylam sie spac,ale obudzili mnie fachowcy od toalety:-Dtzn slabe cisnienie wody mialam na dole w kibelku i teraz mi to naprawiaja,ale dlaczego po nocy,tego nie wiem:confused:przepraszam,ze nie odpisuje,wybaczcie:tak:
 
Witajcie moje miłe :-)

U nas też zima na całego, śnieg po kolana :szok: ja już jestem człowiek pracujący, przez co nie mam możliwości częstego zaglądania do Was :zawstydzona/y: Małe zdrowe, rozrabiają ;-) Ania już sama stoi w łózeczku a Julka już coraz częściej zasypia bez wożenia w wózku, co mnie niezmiernie cieszy :-)

Basiu, i jak tak pierwsze dni z nianią, spełniła Wasze oczekiwania?

Marlenko, dziękuję Ci bardzo :-) ale za co, napiszę Ci PW :tak:

MArtusiu, strój Dobrusi prześliczny :-) widziałam na NK :tak:

Patyk, trzymam kciuki za rozmowę, oby to Ciebie wybrali!

Asiu, super, że udaje ci się podzielić czas na zabawy z dziewczynkami :tak: mam nadzieję, że wyjście z Paulinką udane? a co do wagi Agatki to gratulacje, slicznie przybiera :-)

Joasiek, udało Ci się sprzedać suknię?

Agusiu, to miałaś przygodę :szok: jednak są jeszcze ludzie na świecie z ludzkim odruchem... dziś, jak jechałam autobusem, to kobieta, wchodząc do autobusu, poślizgnęła się i upadła, ludzie ucielki na kraniec autobusu i nikt kobiecinie nie pomógł... ale są ludzie i ludziska... szkoda gadać...

Życze zdróweńka wszystkim chorującym :-)

Pozdrawiam Was serdecznie i do następnego razu!
 
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=czRYJCzGO3A"]YouTube- INNA - Amazing ( Official Version BY PLAY & WIN )[/ame]

Dzien doberek:-)

Wstalysmy o 6.30,juz jestesmy po sniadanku,mama poszla sprzatac na gore,a ja mam chwilke na bb,weszlam na nk,nie moge wejsc na strone glowna,moge zobaczyc profil,znajomych,wiadomosci,ale dlaczego mi nie otwiera strony glownej:confused:
Agusia gdzie Ty sie podziewasz???
Basiu???
Ewa fajnie,ze dziewczynki dosc dobrze znosza Twoja nieobecnosc i gratulacja dla silnej Ani:-):tak:
Milego dnia i piszcie,piszcie laseczki
 
[video=youtube;i98MYSuky-Y]http://www.youtube.com/watch?v=i98MYSuky-Y&NR=1[/video]

WITAJCIE
Już tak mnie wywołujecie to sie zamelduje, że żyje, ale wiecej napisze później - przepraszam. Mam takie urwanie pióra, że szok ...

Marlenia od razu zrobiło się luźniej jak sobie posłuchałam muzyy ;-)
 
A ja dzis rano musialam wysoczyć na chwilę do pracy, bo kolezanka idzie na miesięczny urlop (jedzie do Indii!) i musiała mi przekazać wszystkie sprawy pracowe. Już w róciłam, w domku przyjemnie. Stas śpi, a ja sobie klikam.:-)
 
Bry i ja się melduje!
Bart w żłobku- Kasiu Bart nawet się trzyma, mam nadzieje że będzie gites majonez- do żłobka chodzi, i bardzo go to cieszy ;-)

Ł odsypia nocę, ja robię obiad- kupiłam ten pomysł na kebab z sosem czosnkowym bo słyszałam że rewelacja, ale ja nie robię z tortillą, tylko z frytkami :-)

Na 14-sta do roboty, oj jak mi sie nie chce... ehhh, a śnieg wali i wali szok!
 
reklama
Hejka :-)

Mata - trzymam kciuki za odcycanie, oby bylo mniej bolesne niz myslisz :tak: co jakis czas zerkam na Twoje dziela i te miski chwycily mnie za serce :zawstydzona/y:
Azile
tez nie proznuje - cudne breloczki, o bizuterii nie wspomne :-)
Basia - tez ciekawam jak niania...
Daruunia - zamelduj jaki wyszedl pomysl na kebab, moze sprobujemy :-)

Czas jest, wiec cos do Was skrobne ;-)
Wiecie... chyba przeslalyscie mi sporo kciukasow bo sukienke sprzedalam :-D Dzieki! W ogole same zbiegi okolicznosci z dziewczyna... slub 25 wrzesnia(nasz 26 ;-)) i mieszka pod moim rodzinnym miasteczkiem :tak: A w sukni sie zakochala, tak jej oczy blyszczaly :tak: Narzeczonemu z reszta tez sie podobala, bo byl i widzial :-p
Wczorajsza imprezka udana, nawet dzieci sie ladnie bawily :tak: Oczywiscie nie obeszlo sie bez wyrywania zabawek, ale do rekoczynow nie doszlo :tak: Nawet Ola dawala ladnie pic koledze z buteleczki ;-)
Teraz wlasnie zasnela po obiadku (na szybko kurczak w curry i sosie smietanowym z makaronikiem, mniam) :tak: Ja jakos doprowadzilam domek do uzywalnosci, zaraz zabieram sie za kolejne upychanie rzeczy na all i szafie ;-)Wieczorkiem czeka mnie pakowanie, bo jedziemy na weekend do rodzicow, zostaniemy z Ola kilka dni, a potem moze uda sie ich sciagnac do nas bo brat ma ferie :tak: Znow bedzie wesolo :-)
Przesylam pozdrowionka ze zdrowo zasypanego wrocka :tak:
 
Do góry