reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

a czemu kobieto zamiast leżeć do góry "pompką" w domu to się włóczysz po lotniskach... ja w drugiej ciaży na pewno będę korzystać na mase...
Dla przyjemności - buehehehehe... A co do korzystania, zobaczysz - trzeba było przy pierwszej. Przy drugiej się już NIE DA :tak:
Filmiki obejrzę jutro, coś mi dziś laptok się buntuje :baffled:

Posłuchajcie YouTube - Ballada o Łukaszu Podolskim :-D
 
reklama
Emila-boskie boskie boskie.Na poczatku lezki sie w oczach krecą bo taki nieporadny bąbelek.Ale druga czesc wygrywa.Urwis maly hehe i muzyka beastie boys superowo pasuje:tak::tak::tak:.Piekny filmik jdnym slowem:happy2:
Esia-odpoczywac odpoczywac i jeszcze raz odpoczywac prosze:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-D
 
Zapomniałam Wam napisać: W weekend można było poczytać\usłyszeć o panu młodym którego policja ściągnęła spod ołtarza...to właśnie w naszym "wielkim" mieście miało miejsce to wydarzenie ;-)
 
Emmila cudne filmiki i naprawdę wzruszające. Bardzo mi się podobało jak Krzyś się śmiał w I-szej części a w II-giej jak z Tatusiem grał.:tak:

Jolka a byłaś na tym ślubie???;-)Fajnie musiało być. Mój Wujek chciał kiedyś zrobić stary numer "ślubny". Pojechaliśmy na Mszę za mojego Dziadka (ja jechałam samochodem z Wujkiem i Dziewczynami). No i przed Mszą był ślub, my siedzieliśmy na ławce przed Kościołem jak Młodzi wyszli. No i Wujo do mnie "Ty, bierz Magdę pod pachę i leć do Młodego z krzykiem że Ty tu z dzieckiem na niego czekasz, a on się żeni". Mój Wujek jest strasznie dowcipny.:eek::dry:

Esia - ballada super! Uśmiałam się że hej!!!:-D

A tak a propos oglądania - wczoraj po raz n-ty obejrzałam "Mosty Maddison County" i jak zwykle się spłakałam. Uwielbiam ten film choć strasznie mnie smuci i wprawia w zadumę - co ja bym zrobiła na jej miejscu (no, dokładnie na jej miejscu wybrałabym Eastwooda, bez dwóch zdań!;-)). I szczerze mówiąc wolałabym nie mieć takich dylematów.:-(
 
Elamluszku - Swinka na 102! hehehe :-)

Kachasku - jeszcze raz Dziekuje ci strasznie. Uwielbiam te herbaty poprostu!!! Moj G tez hehehe:-D A prezencik dla Suri pierwsza klasa - jutro rano zrobie fotr i wkleje by sie ciotkom pochwalic ;-)

Dzagud - nie slyszalam o tym filmie! Juz go wypoyczam. Powiem ci, czy ja bym tez wybrala Eastwooda:-D

A u nas pieknie pieknie i jeszce raz pieknie. Duchota i skwar - moja ulubiona pogoda!!! W taka pogode czuje ze zyje - ide biegac zaraz. Wlasnie sobie uswiadomilam, ze mam 2 kilo jeszcze do zrzucenia. :-p
 
A my dziś cały dzień na spotkaniu z wrocławskimi mamami z BB. Siedziałyśmy w parku na kocykach, dzieciaki biegały, raczkowały, zaczepiały się nawzajem. Ubaw niesamowity. Bardzo było miło...

Anni Ty naprawdę lubisz upał:szok: Dla mnie najlepsza temp to ok. 23st. Poniżej jest mi już chłodno, a powyżej zdecydowanie za gorąco.​
 
anni nie ma za co;-)(jak coś to ja mam fotkę) przestań już zrzucać kilogramy, bo cię pierwszy lepszy wiaterek zdmuchnie:-D ja to co innego, ale przynajmniej mam koło ratunkowe na stałe przytwierdzone;-)
 
Dużo nie napiszę, bo szlag aż mnie telepie :wściekła/y: Zatłukę tego mojego gada jutro i tyle! Miał "przymusową i niefajną" imprezę w pracy - miał być w miarę normalnie. Bez uprzedzenia, o 20-tej mój tel go wywlókł z pracy, w domu był o 21... Po okropnie męczącym dniu, bólach brzucha (nawet o to nie spytał...) i jęczącym od 18 dzieckiem musiałam sama zrobić kąpiel (zawsze on to robi), dać kolację i położyć spać. I jeszcze nabombany przyszedł, że mu drzwi krzywo otworzyłam :wściekła/y: Oczywiście po 3 piwach, więc dziś z nim nie rozmawiam. Chciałoby się wrzucić jakieś mięcho, ale BB cenzuruje. Dawno nie byłam tak zmęczona i taka wściekła. Skończyły się dla niego miłe czasy.
Idę spać - jak mi trochę adrenalina zejdzie.
 
reklama
Esia -spokojnie zlosc pieknosci szkodzi i nie tylko ;-) hahaha... skad ja znam takie numery. Ale, z drugiej strony jak mu sie to zdarza "od swieta"... Nie warto sie o cos takiego klucic 21 nie jest zle ;-) . Spokojnie faceci to duze dzieci...No i czasem musza odreagowac...Wiesz...Choc tezz pewnie bym sie wkurzyla.​

Ucaluj brzus od cioteczek Z BB.​

Anielap - wiem jestem zboczona...Uwielniam jak sie ze mnie ciurkiem leje pot. :-D
 
Do góry