reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

reklama
Jejku Beatko! Dzieki za wiadomosci!!!
Kciukasy odpalone:)
Zlota kobieta z Ciebie :)

Znajac Koteczka naszego ,bedzie tylko plum i po sprawie :D Tego jej zycze!
Czekam na dalsze wiesci.

A ja bylam dzis u fryzjera ,nie moglam na siebie juz patrzec w tych rudych wlosach(nie wiem czy wam pisalam ze farbnelam sie ze trzy miechy temu na totalna marchewe heheh )no i zrobilam sobie dwa kolorki,blondzik i braz no i troszke rudych pasemek zostalo:)Porobilam zdjecia to wieczorkiem pozniejszym wkleje.
Jeju ale sie ciesze na nowego dzidziusia:D Juuupii!!!!

Swiateczny Livciok przeslicznie odswietny :DDDBuziole:*
 
Hejka, melduje sie z PL :-) Podroz minela srednio, choc ja bylam padnieta straszliwie, Alusia calkiem niezle, choc nie chciala spac. Mielismy basinet i siedzielismy kolo innej dziewczynki wiec szalaly :-) Swieta minely pieknie choc pozno dotarlismy, niunia z wszystkimi szalala, wszyscy szczesliwi, narazie miod :-)
Beata-dziekujemy za newsa :-)
Kotek-GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Trzymajcie sie cieplutko z malenstwem !!!!!!!! Buziaczki od nas dla malenstwa i dzielnej mamusi!!!
 
To ja tu z newsami a Wy już wiecie!:-D Dziś dostałam sms od Kotka:

"Hej Dzagudku, wczoraj o 21.40 urodziła się Wanessa, waga 3400 i 56 cm, urodziłam w 10 minut ledwo zdążyłam dojechać. Jak dobrze pójdzie jutro wyjdziemy. Zaraz przyślę mmsa buziaczki dla Ciotek".

Zdjęcie Waneski wstawiam na zamknięty.
 
KOTEK GRATULACJE KOCHANA:-)

Izka witaj w Polsce

anni jak masz za dużo tego ciasta to wyślij mi trochę, bardzo chętnie Ci pomogę go zjęść;-):-D

Iszatr, no gratulacje:tak: Rośnie nam nowa gwiazda, z jego urodą to nie ma się co dziwić:tak:

Esiu zdrówka dla człej rodzinki. Trzymaj się dzielnie:-)

Gośka ale słodziak z Livii:tak:

Olla lecę na zamknięty oglądać nową fryzurę

A my odpoczywamy w Karpaczu, jest rewelacyjnie. Piękna zima, mnóstwo śniegu, słońce świeci, no poprostu bajka. Szkoda tylko, że Stasiek najchętniej siedziałby cały dzień przy kominku a na sankach jeździał tylko w pokoju:dry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry