reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Hej,
daaaaaawno mnie tu nie było :tak::tak::-D:-D:-D Zaganiana jestem strasznie... Wybaczcie :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Ale jeszcze nie zapomniałam o Was i co jakiś czas coś podczytuję :tak:
Widzę, że temat przedszkoli na tapecie... Ja chyba na razie Agnieszki nie będę wysyłać... Jeszcze pogadam z Mamą, ale jak wcześniej rozmawiałyśmy to Mama była zdania, że łatwiej jej będzie się zajmować dwiema dziewczynkami na raz, niż jedną. Razem to one będą się bawić, a tak, to jedna będzie wisieć na Mamie... Poza tym odchodzi wtedy codzienne odbieranie z przedszkola... A już na pewno nie wysyłałabym na 10 godzin... No nie wiem... Mamy tu 3 przedszkola u nas na wsi, jedno państwowe, jedno prywatne i Montessori, myślę, że w razie czego Agę gdzieś się wciśnie. Zwłaszcza, że to prywatne prowadzi znajoma Mamy.
Napiszę Wam jeszcze, że strasznie dumna jestem z Gabi, bo już chodzi :-D Zaczęła mając 11 miesięcy i dziś już całkiem sporo kroczków robi sama i to dość pewnie :-D Jeszcze troszkę dziwi mnie jej widok tak idącej :tak::-D Mamamisi, a jak Tomcio?
Tak a propos przedszkoli, to mój mąż oczywiście już proponuje, żeby otworzyć przedszkole na Kabatach... :-D On ma duszę przedsiębiorcy :-D
Życzę Wam, żeby Wasze dzieciaczki bez problemu się dostały do wybranych przez Was placówek.

Czarnulce gratuluję znalezienia fajnego mieszkanka. U nas robota na budowie idzie jak burza, więc strasznie dużo jest przy tym latania i nie starcza czasu na buszowanie po forach dzieciowych... :-:)zawstydzona/y: Aż muszę co jakiś czas dzień wolny brać, żeby pozałatwiać wszystkie rzeczy...
Frotko, a jak Twoja praca?
Mad, jak Olka pójdzie do przedszkola, to Ty wracasz do pracy?
Beatusku, cieszę się, że Igo trochę więcej je :-)

Ja z kolei troszkę martwię się mową Agi. Wciąż nie mówi G ani K. Zamiast Kubek mówi 'hubet', Kuba - 'huba', tukan - 'tutan', tak - 'tatc', Gabi - abi... itd. Tymczasem równo rok młodsza siostra cioteczna Zosia (z 16 czerwca 2006) mówi pięknie i 'Gabi' i 'taki', 'taka'... Chciałabym z nią to jakoś poćwiczyć, ale nie wiem jak...

Strasznie się rozpisałam... Może jeszcze jutro coś napiszę... W przyszłym tygodniu będę miała urwanie głowy w pracy, na szczęście na budowie spokojniej...
 
reklama
Witajcie!
Wczoraj Patrycja, córka mojej siostry miała operację na usunięcie migdałów. Wszystkim nam wydawało się że to drobny zabieg i nic złego stać się nie moze. A jednak. Migdał był olbrzymi i do tego do połowy zgniły. Lekarz operujący powiedział ze jeszcze czegos takiego nie widział. Pati dostała krwotoku z którym lekarze nie mogli sobie poradzić przez 5 godzin, cały czas utrzymywali ja w śpiaczce. Wieczorem wyglądało na to ze idzie ku lepszemu bo krwawienie ustało i samodzielnie oddychała. Jednak w nocy stan się jej pogorszył. Cała spuchła i ledwo samodzielnie oddycha. Lekarze nie wiedzą co się stało... Módlcie się żeby z tego wyszła..
 
Witam

Agast Jejka to straszne! Trzymam mocno kciuki!

wiolinko dziekuje za gratki :-) Masz nowe fotki jak postepuje budowa?

Nenyah dziękuje ślicznie Natiemu za życzonka i bukiecik ;-)
 
Dzięki za dobre słowa. Stan Pati sie poprawia. Wyjęli jej ta rurke z gardła, oddycha samodzielnie i chyba zaczał sie robic skrzep w miejscu wycięcia tych migdałów bo do tej pory ciągle jej to krwawiło i podejrzewali nawet hemofilię mimo ze to bardzo rzadkie u dziewczynek. Mam nadzieje ze teraz bedzie juz tylko lepiej.
 
Agast 3mam kciuki za Pati !!!!!
Bardzo mnie wystraszylaś !!! Iga ma powiększone migdaly !!!
Laryngolog zadecyduje w przyszlym tygodniu czy bedziemy usuwać !!!!:-(


pozdrawiam !!!!!
 
Agast super, że Pati ma się już lepiej. To co pisałaś wcześniej brzmiało dramatycznie. Wydawałoby się zwykły zabieg?! a tu takie powikłania...

Asioczku Ty już niedługo będziesz w połowie?! ale ten czas zasuwa :-)

Anka oby bez usuwania się obyło.
 
reklama
Agast Kciuki za Patrycję,
Troszkę mnie przeraziło, że takie moga byc powikłania, bo Wiki tez naprawdopodobniej będzie miała usuwany migdał, może jeszcze przed przedszkolem.

Pozdrowienia dla wszystkich
 
Do góry