reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Dziekuje :) blizniaki urodza sie prawodopodnie pod koniec sierpnia chociaz termin mam na 20 wrzesnia, tez przyjedzie moja mama zeby pomoc na poczatku bo tesciowa przyszla to raczej by rady nie dala.Troche sie boje, a najbardziej sie boje wloskiego szpitala i wloskich lekarzy jak to wszystko bedzie, pierwsza wizyte we wloszech bede miec w nastepnym tygodniu bo do tej pory poprzednie zaliczylam jeszcze w Krakowie..zobaczymy speriamo bene :-)
 
reklama
A ogolnie do tej pory bylam zakochana w Italii..teraz niestety coraz mniej mi sie podoba, mam nadzieje ze mi przejdzie, pozdrawiam Ciebie i synusia :)
 
Kasia, o lekarzy sie nie martw! Naprawde jeszcze nie spotkalam mamy ktora byla by niezadowolona, lub miala przykre doswiadczenia. Polozna - super, pielegniarki glownie 'straniere' wiec rozumieja jak czujemy sie zagubione. Do ginekolog prowadzacej chodzilam 'panstwowo' i bylo ok. Bedzie dobrze! Na pewno Ci pomoga :-)
 
Hej marta :-) troche mnie pocieszylas, bo wlasnie martwilam sie jak bede mnie traktowac wlasnie jako straniere, tez bede chodzic panstwowo bo z tego co wiem wizyty sa tu drogie, dzis wlasnie uregolowalam rano sytuacje z moim ubezpieczeniem i z praca, moge sobie pracowac w domu wiec jestem super zadowolona :)
 
To super :-) Spokojnie, traktuja 'nas' naprawde dobrze. Zobaczysz jak oszaleja na punkcie Twoich maluszkow:-)
Naprawde sie usmialam, bo wszyscy sie dziwili ze w tak mlodym wieku zdecydowalalm sie na dziecko (mialam 28lat!!!!!) Fakt, nie wygladam na tyle:-D ale litosci... Wszystkie Wloszki ktore byly na odziale daaawno przekroczyly 35. Dla nich to norma.
 
Dokladnie mnie tez sie dziwia :) ale to nawet moje kumpele z krakowa byly tez troszke zszokowane hehe no coz na kazdego przyjdzie pora przeciez, ja tam sie ciesze ze bede mloda mamuska :)
 
Witam was dziewczyny już myślałam że nikt tutaj nie zagląda.Ja ieszkam we Włoszech od 3 lat w okolicach Trento. Aktualnie jestem w 31 tc i odliczam dni do porodu.Od 2 tyg męczą mnie skurcze przepowiadające, ale mam nadzieję, że mała posiedzi jeszcze w brzuszku przynajmniej do końca marca.Bę dę rodzić w szpitalu w Bolzano, słyszałam, że to najlepszy szpital specjalistyczny w tym regionie, oby...Mam już 5-letnią Olę, z którą miałam cc jeszcze w pl.Tutaj lekarze mówią, że mogę rodzić naturalnie trochę się boję. Teraz jestem na etapie pakowania torby do spitala bo nigdy nic nie wiadomo...Pozdrawiam was cieplutko
 
Witaj Kannah :-) Oczywiscie ze zagladamy - w miare mozliwosci, bo przy maluchach (lub partnerach Wlochach :p) to brakuje czasu. Co robisz w Italii? Ja szczerze mowiac zaluje ze zgodzilam sie tu zamieszkac. Nie mam tu zadnej rodziny nie liczac meza, na ktorego za bardzo liczyc sie nie da. Jest oczywiscie moj Rikusio (9mies) i dlatego nie moge wrocic do polski.
 
Witam Kannah :) Trzymam kciuki za Ciebie i dzidziusia! Ja dzis bylam na wizycie u ginekologa i wszystko jest ok takze jestem spokojna o moje maluchy... 13 wybieram sie na 10 dni do Polski. Przypuszczam ze to bedzie moja ostatnia wyprawa w tym roku :( Tak brakuje mi moich przyjaciol rodziny ze masakra, tutaj mam tylko ukochanego i mamuske, ale ale w obecnej chwili pracuje dosc daleko stad.

Martaricky jak tylko zrobie prawo jazdy chetnie Cie odwiedze :) tym bardziej ze Venezia jak dla mnie to cudowe miejsce :)
 
reklama
Kasiona, zapraszam serdecznie! Ja tez dopiero robie prawo jazdy. Niestety nie mieszkam w samej Wenecji tylko na odludziu :-) Nawet z malym nie ma gdzie wyjsc, no chyba ze w pole :-) a kiedys mmieszkalam w Wawie wiec ciezko mi sie przyzwyczaic:-(
 
Do góry