reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

Mieliśmy to na własne życzenie niestety bo kumpel dobry i pomógł i to i tamto w pl było wszystko ok. Ale tu jak wyjechali to już im do główki strzeliło kasa zmienia ludzi nie mogli się pogodzić z tym że mamy lepiej i radzimy sobie z jedna wypłata mojego i z dzieckiem gdzie oni oboje pracowali i wiecznie kasy nie mieli ale to był typ zastaw zesraj się a pokaz się co ty zagramanicą nie masz
 
reklama
Od toksycznych ludzi trzeba się odcinać. Nie ma co się szarpać z takimi i tracić czas i energię.
Ja odciełam się od własnej matki bo jest właśnie toksyczna, wszyscy źli ona tylko jest ta dobra. A nie sorry nie wszyscy, siostra jej syn i mąż są cudowni. Dziecko wystraszyła swoją agresją tak że uciekł z domu,siostra po niej jedzie ale w oczy tiu tiu bo jej dziecka pilnuje jak trzeba. A zięć hmmm jak widziałam jak ona się przy nim zachowuje to mi niedobrze było. Jakby go wręcz podrywała, obleśne.
Ja swojego dziecka w życiu bym z nią nie zostawiła nawet na kilka minut. I choć mieszkamy blisko , olewam jak mogę.
Najlepsze jest to że to mój załatwił pracę jemu i on też żonę tu sprowadził to zamiast podziękowania pretensje i zale ,a jak spotkałam ich koleżanke która też z nimi zerwała kontakt bo się dowiedziała jak jej dupe obrobili gdzie pomagała im na każdym kroku. Co wyszło ? Że od samiuśkiego początku nam dupe obrabiali i to tak że aż szkoda powtarzać. Bardziej fałszywych ludzi to już chyba nie ma.
 
Tzn źle to ujęłam miałam na pośladku wrzod bliżej odbytu bym powiedziała i to pamiętam wydusilam i do dziś został Mi taki jakby odrost suchy nie wiem jak to wytłumaczyć i to było dość dawno,a teraz wyszła Mi opryszczka w okolicy małej Ale nie raz tak miałam i sama znikła Ale kupię ta masc i jutro zapiszę sie do giną bo się wystraszyłam.a nic robię z tego nie robiłam.
...dlatego, i zdania nie zmienie, pomimo iż jesteśmy przecudowne, boskie, i zajebiste to.. takie rzeczy nalezy konsultowac z lekarzem, a nie posiłkować sie wiedza z neta- którą właśnie reprezentujemy. Kazda swoje przeszła, swoje opowie i po co sie doszukiwać niewiadomo czego u siebie. :*
 
a
No to faktycznie.... My też cieszymy się że mamy to za sobą ale chyba bardziej to odczuwamy niż Ci co powinni czuć się winni.
a jak myślisz no oczywiście.bo przecież jak ktoś mógł ich tak potraktować przecież dotychczas się udawało byli tacy głupi naiwni.. Taki mają tok myślenia wyzbyći wszelkich norm i zasad kim dla nich sa ludzie...nikim ważnym a jeśli to tylko dlatego że mogą z nich czerpać jakieś korzyści i nic poza tym, u mnie trwało to dość długo bo znaliśmy się kilkanaście lat z podstawówki w zasadzie i owszem już 2 razy się na miej zawiodłam Ale była dla mnie ważna osoba i mimo to jej wybaczyłam ale teraz po tym co proponowała mojemu podczas kiedy ja np wychodziłam na papierosa... To przeszła sama siebie i ogólnie to jestem pełna podziwu gdzie wiedziała jaki mam stosunek do używek itd Poza tym jeszcze inne rzeczy więc nie chce mieć z nią nic wspólnego...tolerowalam ją jaka jest...akceptowalam jej sposób bycia...gdzie mało kto był pod tym względem tolerancyjny naprawdę byłam dla niej bratnia dusza a ona dosłownie śmiała pie ze mnie za plecami...Mi tu dobrze radziła itd a tak naprawdę cieszyła pie z moich nie powodzen a moje szczęście dziwnie bez smaku odbierala...i też właśnie co mnie skłoniło ze znalazłam forum to to że dziwnie reagowała na wieść o dziecku i głupie komentarze typu ty znowu testujesz ha ha itd ale wtedy tak o tym nie myślałam wszystko odbierałam z żartem i że jest mi życzliwa...yhy .wiec mimo że tak się stało cieszę się tylko szkoda mi czasu...Ale trudno kolejne doświadczenie i tyle.
 
No to faktycznie.... My też cieszymy się że mamy to za sobą ale chyba bardziej to odczuwamy niż Ci co powinni czuć się winni.
Oni zapewne mają to w dupie bo nie widzą w sobie problemu a tu człowiekowi jednak w jakimś stopniu żal tych relacji po przed tymi złymi chwilami były też te dobre
 
...dlatego, i zdania nie zmienie, pomimo iż jesteśmy przecudowne, boskie, i zajebiste to.. takie rzeczy nalezy konsultowac z lekarzem, a nie posiłkować sie wiedza z neta- którą właśnie reprezentujemy. Kazda swoje przeszła, swoje opowie i po co sie doszukiwać niewiadomo czego u siebie. :*
Tak jest :)
 
Dotarlam do domku :D zjechaliśmy dzis. Zobaczymy na ile. Uff ale sie stęskniłam. Za wami też- bo ciezko jechac i czytać tym bardziej że leje
Hej dziewczyny.
Czy któraś widziała mój okres? Ma być jutro a objawow 0!
Dzis miałam sen ze tobilam dwa testy i oba pozytywne.... W paranoje wpadam
Jakbys jakiś znalazła to zapytaj sie czy mojego nie widzial. Test bialy. Termin na jutro. Zrro objawow. Tylko dzis mnie od pobudki mdli że aż cofa. Masakra. Mam zapas tamponow i testow ciazowych. Zobacze co jutro sie przyda
A ja mam dziś 12 rocznicę ślubu [emoji6].
Potem idziemy na kolację
Ehhh a rok temu myślałam że do następnej rocznicy nam się uda .
Trochę mi przykro
Wszystkiego Najlepsiejszego [emoji7][emoji7][emoji7] Duzo miłości, seksowania, bobo, kasy i zdrowka a co najważniejsze cierpliwosci do małzonka [emoji12][emoji173]
mojego też jeszcze nie ma :( smuteczek.
No to idziemy razem szukac hehe
Jak się pozytywnie nastawić że się uda? Kurde niby wszystko na dobrej drodze. A ja mam stresa że się nie uda.W jednej chwili myślę będzie dobrze a za chwilę a jak nie?
I tak w kółko.
Jak mantrę codziennie powtarzam sobie tak
1 ja jestem zdrowa
2 dawca niby super
3 lekarz super chwalony
4 teraz jesteśmy w pl , z rodziną
5 mamy swoje m a nie jak kiedyś na wynajmie
Średnio to działa. Z jednej strony niby ok ale ten stres ...biorę pozitivum i g .działa
Edit
6 Jeszcze tarot wyszedł że tak
Pomieszanie z poplątaniem witaj w klubie hahaha
Ps. A gfzie pkt 7 ??!! Ke ?? A my to co [emoji13][emoji12][emoji14]
te nasze dzieci ale będą nerwowe
Ale za to najzajebistrze bo czilaltowe [emoji13][emoji12][emoji14]
Widzę, że teściowa to lekarz z ośmioma specjalizacjami [emoji23][emoji23][emoji23]
To niech sie zgada z moją mamą- tamta już lepsza od profesorów z kliniki
Zostałam wpisana w pierwszy post tego wątku [emoji7] dziękuję [emoji8][emoji8][emoji8]
A proszę [emoji1][emoji173]
A tak sobie wkleiłam zdjęcie z lata jak jeszcze byłam piękna i młodaHhh i hi :-*:-*
Super [emoji7] ps. Moze i ja swojego ryja wkleje [emoji13][emoji12][emoji14]
 
Ostatnia edycja:
a
a jak myślisz no oczywiście.bo przecież jak ktoś mógł ich tak potraktować przecież dotychczas się udawało byli tacy głupi naiwni.. Taki mają tok myślenia wyzbyći wszelkich norm i zasad kim dla nich sa ludzie...nikim ważnym a jeśli to tylko dlatego że mogą z nich czerpać jakieś korzyści i nic poza tym, u mnie trwało to dość długo bo znaliśmy się kilkanaście lat z podstawówki w zasadzie i owszem już 2 razy się na miej zawiodłam Ale była dla mnie ważna osoba i mimo to jej wybaczyłam ale teraz po tym co proponowała mojemu podczas kiedy ja np wychodziłam na papierosa... To przeszła sama siebie i ogólnie to jestem pełna podziwu gdzie wiedziała jaki mam stosunek do używek itd Poza tym jeszcze inne rzeczy więc nie chce mieć z nią nic wspólnego...tolerowalam ją jaka jest...akceptowalam jej sposób bycia...gdzie mało kto był pod tym względem tolerancyjny naprawdę byłam dla niej bratnia dusza a ona dosłownie śmiała pie ze mnie za plecami...Mi tu dobrze radziła itd a tak naprawdę cieszyła pie z moich nie powodzen a moje szczęście dziwnie bez smaku odbierala...i też właśnie co mnie skłoniło ze znalazłam forum to to że dziwnie reagowała na wieść o dziecku i głupie komentarze typu ty znowu testujesz ha ha itd ale wtedy tak o tym nie myślałam wszystko odbierałam z żartem i że jest mi życzliwa...yhy .wiec mimo że tak się stało cieszę się tylko szkoda mi czasu...Ale trudno kolejne doświadczenie i tyle.
To moj od tego ,,kumpla,, usłyszał że jesteśmy popierdo.... że jeszcze jedno chcemy że jedno powinno nam wystarczyć i wręcz zabrzmiało to jak zakaz ....
 
reklama
Dotarlam do domku :D zjechaliśmy dzis. Zobaczymy na ile. Uff ale sie stęskniłam. Za wami też- bo ciezko jechac i czytać tym bardziej że lejeJakbys jakiś znalazła to zapytaj sie czy mojego nie widzial. Test bialy. Termin na jutro. Zrro objawow. Tylko dzis mnie od pobudki mdli że aż cofa. Masakra. Mam zapas tamponow i testow ciazowych. Zobacze co jutro sie przydaWszystkiego Najlepsiejszego [emoji7][emoji7][emoji7] Duzo miłości, seksowania, bobo, kasy i zdrowka a co najważniejsze cierpliwosci do małzonka [emoji12][emoji173]No to idziemy razem szukac hehePomieszanie z poplątaniem witaj w klubie hahahaAle za to najzajebistrze bo czilaltowe [emoji13][emoji12][emoji14]To niech sie zgada z moją mamą- tamta już lepsza od profesorów z klinikiA proszę [emoji1][emoji173]Super [emoji7] ps. Moze i ja swojego ryja wkleje [emoji13][emoji12][emoji14]
:-*wklejać a co a dzieciaki tak jak piszesz będą Zajebiste
 
Do góry