reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

reklama
Kicham i kicham. Nochal czerwony. Kutfa nie lubie być chora, i mieć okresu[emoji43]
Przegadalam z mężem kwestię dalszych starań. Wyrzuciłam z siebie wszystko. No i mój mąż właśnie pojechał sobie gdzieś. Cholera go wie gdzie. Chyba musi sam to wszystko przetrawic. No i niech trawi. Czas najwyższy.
 
hej laseczki, ja w pracy i tu was czytam bo widzę że od rana sporo stron u nas pada śnieg ludzi nie widać więc w sklepie nudy.samopoczucie od piątku kiepskie tylko bym spala i jadła słodkie do tego coś mnie cmi brzuszek delikatnie Jak na @ głowa też mnie coś cały czas pobolewa wiec juz zaczynam świrować a do @ jeszcze 10dni...buziaki
 
Kobieto moja droga. Ja mam teraz kilkudziesieciu chłopa na budowie. Szlag trafia moją delikatność i subtelności. Jezyk mi sie wyostrza. Dowcip tez mniej wybredny ale z pazurem ;) trzeba sobie radzic. Hahaha
To ze szkoly pokonczylam i mam tytułów wiecej niz miodek to nie mam zamiaru z siebie damy strugać.
Moją cechą jest bezpośredniosc. Albo sie mnie kocha albo nienawidzi. Nie ma opcji "toleruje" [emoji23][emoji23][emoji23]
Tak ale to prawda bo generalnie mężczyźni są zwykle bardziej bezpośredni i ostrzy w wypowiedziach i sposobie bycia (zwykle nie każdy oczywiście) stąd też większy dystans do świata... kobiety częściej są bardziej subtelne i wrażliwsze choć też nie zawsze. W Twoim przypadku po prostu jest tak że większość czasu spędzasz z facetami- gdzie jest tak i tak i koniec a nie jakieś pierdu pierdu ;) kobieta z jajami jak nic :) w pozytywnym znaczeniu naturalnie.
 
Tak ale to prawda bo generalnie mężczyźni są zwykle bardziej bezpośredni i ostrzy w wypowiedziach i sposobie bycia (zwykle nie każdy oczywiście) stąd też większy dystans do świata... kobiety częściej są bardziej subtelne i wrażliwsze choć też nie zawsze. W Twoim przypadku po prostu jest tak że większość czasu spędzasz z facetami- gdzie jest tak i tak i koniec a nie jakieś pierdu pierdu ;) kobieta z jajami jak nic :) w pozytywnym znaczeniu naturalnie.
Hehehe dokładnie [emoji1]
Subtelności moja ginie po przekroczeniu progu inwestycji. Nie wyobrażam sobie powiedzieć pracownikowi cos w stylu " czy nie sądzisz iz twoje naganne postepowanie wpływa negatywnie na ocene calej naszej firmy" tylko sie mowi (czyt.drze) " kur..wa co Ty odpierd...alasz" A jak wiadomo kur..wa wyraza wiecej niz milion słów [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry