reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

reklama
Witam wszystkie nowo przybyłe. Ja jak zwykle rano nadrabiam wątki bo wieczorem padam.



Już niedługo :) chociaż dla mnie do 13 cała wieczność;) u mnie z kolei na odwrót nigdy mnie cycki nie bolały a teraz czuję - może nie taki ból jak w pierwszej ciąży, ale normalnie też nie jest. A posmak w buzi też może pozytywnie nastawiać - zdarza się metaliczny posmak na początku. Ile kobiet tyle objawów i w różnym natężeniu, a ile jeszcze sobie wkręcić można więc czekajmy w miarę spokojnie.... Wiem- sama nie wierzę w co piszę :p

@SalsaPL trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę :) koniecznie do nas zajrzyj i dajznac jak przegląd ;)

@OtoKasia ja do gina regularnie za to właśnie tarczyce zaniedbałam... 6 lat temu jak byłam w ciązy wykryli guzki, niby żadnbych leków brać nie muszę, ale jak w końcu po 5 się przeszłam to teraz moja endokrynolog zastanawia się nad wycięciem jednego płata i radzi żebym zaczekała z ciążą... Próbowałam ;) a później postanowiłam zdać się na los - będzie to jakoś będzie musiała mnie i w ciąży prowadzić, nie zajdę do zabiegu - to wtedy będę się starać po;)
U mnie mała zmiana jest ale tsh wysokie ponad 3 endo mówiła żeby zbić do jak najniższej żeby starać się o dziecko
Po przerwie 6miesievznej wróciłam do leków teraz będę bardziej stanowcza i systematyczna bez leczenia nie będzie skutków...tez starałam się zdać na los ale czekam już 4 rok i nic
 
reklama
Do góry