reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Hej!

Tygrys nie ma mnie bo korzystam że mam męża w domu:-D W ogóle mamy dylemat że głowa boli bo kolega z pracy M chce odsprzedać działeczkę ROD 320m za bardzo niską cenę. Działka niezagospodarowana ale media podciągnięte są, zarośnięta chwastami, znajduje się na hetmańskiej w okolicy drogi dębińskiej. M się napalił i chciałby coś tam podłubać a ja przez to pożarłam się z rodzicami bo stwierdzili że po co nam takie coś skoro mamy dużą działkę (1000m) i duży dom za Skokami i możemy tam pojechać kiedy chcemy, no owszem możemy ale tylko weekendowo bo inaczej się nie opłaca i jakby nie było działka niby zapisana na mnie ale narazie póki co rodzice tam rządzą bo to oni ją kupili i zagospodarowali. M mi mówi ze on chciałby cos własnego podłubać i tak zeby móc jezdzic popołudniami w dni powszednie. Działkę na takiej zasadzie ma Natuska;-). Ja mam już mętlik w głowie. Rodzice pojechali z fochem na działkę że kasy nie mamy na co wydawać:eek: A ja wiem że nic nie wiem.:no:
 
Nie daje rady Was nadrobić...

Melduje po krótce: pismo z sądu w sprawie zadłużenia dotarło, chata rozgrzebana szukam umowy najmu (o ile wogóle ja mam) z poprzedniego mieszkania, spróbuję sama się odwołać od zapłaty. Lecą mi włosy i kilogramy ze stresu. Ważę 5kg mniej niż przed ciążą, ale to akurat na dobre mi wyjdzie.

Kontynuuję jazdy, w pon egzamin, myślę, że nie zdam. Nie mogę się skupić, jeżdżę jeszcze gorzej niż w ciąży. Albo tak mi się wydaje.

Po trzecie, dzisiaj muszę wziąć tabletkę azalii z nowego opakowania, poszłam zrealizować odpis i nie dostałam. Jeszcze mi mówią, że tylko na zamówienie, więc podziękowałam paniom za współpracę, bo brałam u nich wcześniej odpis kilkakrotnie, nie było mowy o żadnych zamówieniach, wręcz że są na stanie (a to jak chciałam wykupić wszystkie, że nie ma potrzeby, mamy zawsze), srutututu. Wrr.. taka byłam zła że wyrz**ałam im że zrobiły mnie w balona teraz, a jak sprzedała mi 2x silniejszy diphergan niz było na recepcie tydzień przed porodem to byłam dla nich grzeczna i wyrozumiała, ale teraz się wku***łam. :wściekła/y: :wściekła/y:

Wkurzyła mnie ta ich obojętność na pytanie co możemy zrobić, ch**era ja tak klientów nie traktuję że ich zlewam, jak umiera chomik to szukam bliźniaczo podobnego, jak u nas nie szło dostać karmy dla psa z chorymi stawami to stajemy na rzęsach żeby nawet od konkurencji pożyczyć.

Mam dosyć.

Uff.. ulżyło mi :-)

Choruszkom zdrówka, ciężarówki odpoczywajcie, Karola kochacie się, to walczcie o związek, przykro mi że się nie układa i mam nadzieję, ze to gorszy okres, który minie.:-(
 
wcielo mi posta ;( przeze mnie :(

lilou - ja powsinoga?:-D och ty!:-D a ty ? pierwszy dzień w tygodniu nie na rozjazdach no ładnie ;)

zdrówka dla chorowitek

Guziczku - miłej wyprawy i super pogody, powiedz mamiegabi że niech już wraca do poznania bo tęsknimy za nią

Ania - Bartuś miał 2 tyg i już pojechałam do Lubonia na odwiedziny. Pierwszy raz się bałam czy nie będzie płakał czy coś tam. Jeżeli dziecko jest przewinięte nakarmione to wsiadam do samochodu i jade. On uwielbia jeździć samochodem i szybko zasypia :-D. Wiadomka że ciężej jest na dłuższe trasy ale na trasy góra 1h drogi to super. Ale na dłuższe drogi też już mam patent.

Rikipa miłych snów

My dzisiaj w Swaju miałam po drodze kupić mate Tina Love czy coś podobnego ktos wystawił za 60zł prawie nówka cewka tylko odpisali za pozno a i nawet dobrze bo po 2 h na email napisali ze sprzedala żona że maja ale zepsutą że nie gra pozytywka (po to tylko szukam maty żeby grało) więc olałam. W Swarzędzu u kumpeli fajnie było koleżanki Martusia (3 latka) się tak ucieszyła że go zobaczyła że będzie mogła go karmic przewijać i takie tam ( pod moim okiem) i powiedziała mamie swojej że ma jej kupic takiego Bartusia i ona nie chce innego Barta tylko Bartusia :-D.

Mały padł jak kawka po kąpieli oczywiście, Ja też jestem padnieta pobuszuje troche po necie i spadam pac bo jutro do Przeźmierowa.
 
UUU no co Wy???? cały dzień mnie nie było, myślałam że będę miała do czytania a tu tak pusto?
Źle się czułam to położyłam się spać, obudziła mnie koleżanka, poszłyśmy po Oliwkę, i spontanicznie do Malty :) było jedzonko zakupy, i zrobiła się 19 i P po nas przyjechał. Kumpela przed chwilą wyszła a ja od razu na bb:)

Marcia chyba też upiekę to ciasto :) zaraz priva wysyłam;)

Tygrynka a co Ci jest, przeziębiłaś się??jakie seriale, pisz mi tu szybko:p

Karola kurcze jak się nie układa to może poważna rozmowa? czasem rozstanie pomaga (jak wiesz z opowieści ;-)) , tylko szkoda Juleczki. Z kolei jak macie być nieszczęśliwi to nie mam sensu...na pewno nie ma co podejmować decyzji na szybko,w nerwach..
Udało się porządki Tobie zrobić?

edit: no ruch się zaczął :)

amandea kurde ale niefajnie z tą apteką:/ i co zrobisz? może spróbujesz w innej i powiesz że w pon doniesiesz receptę? widzisz kurde a ja niedawno wyrzuciłam recepte na azalie bo stwierdziłam że nie będę brać:/
a egzamin zdasz, jak nie teraz to następnym. jak już wyjedziesz za plac to luzik :) kiedy masz? będziemy trzymać kciuki!

an widzisz ze mnie też powsinoga bo skończyłam dziś w malcie :-D

ajentka kurde trudna decyzja. ale rzeczywiście fajnie mieć coś swojego.. szkoda tylko że rodzicie tego nie rozumieją:/ trzymam kciuki za dobrą decyzję, którą rodzice zaakceptują!
 
Ostatnia edycja:
Hejka,
Od nas wyszli właśnie znajomi! Zrobiłam te papryki faszerowane, ładnie wyglądają i smakują więc polecam:)
Amandea nieźle z tą apteką!A za prawko będziemy zbiorowo trzymać kciuki:)
Lilou Ty też ciągle biegasz:p
Karola mam nadzieję, że się pogodziliście. Jak się kochacie to sie dotrzecie! Wiem, że łatwo z zewnątrz się mówi, ale dla Julki warto walczyć, bo rodziców razem nic nie zastąpi takiemu dziecku! Trzymaj się kochana!!!
Rikapa z bluzką to musimy się umówić, może jakoś next tydzień:)

My jutro na wesele, o 14 ślub więc jakoś ok 13 musimy wyjść z domu, na 9 mam fryzjera. Nie wiem kiedy zrobię paznokcie etc. Mój tata przyjedzie do Basi, potem mamcia dojedzie! Jakoś nie mam ochoty iść;p Jeszcze prezent muszę zapakować i kartkę rano kupić!
Zaraz uciekam spać!

A co wy na to? Od godziny 16-20 tylko samej to mi się nie chce kupować:p http://citeam.pl/oferty/poznan/sala-zabaw-myksmyk
 
Ajentka kurcze, faktycznie ciężka decyzja, ale ja bym chyba brała.. zawsze to Wasze i jednak bliżej niż w Skokach, poza tym działka to zawsze nieruchomość, nawet rod prawda? ja np bardzo bym chciała taką działaczkę, a metraż całkiem przyjemny ;) życzę dobrej decyzji bez kłótni z rodzinką :*
Karolka a kłócicie się o poważne sprawy? musisz sama stwierdzić co naprawdę będzie najlepsze dla Ciebie i dla Juleczki, jak czujesz, że naprawdę nie dasz rady, to nie ma sensu tego ciągnąć, ale jeśli czujesz że jest chociaż cień szansy to walcz kobietko :*
Marcia tylko nie przeginaj z tym sprzątaniem ;)
Lilou dyskretnie olała nasze sugestie że może jest w ciąży :p i ładnie chora była, że na maltę miała siłę :p prawdziwa kobieta :D rano choruje, ale jak zakupy to i owszem, zdrowa :p ja niby też zdycham, ale miałam siłę zajrzeć do m1 jak po męża po pracy pojechałam :p i nawet przypadkiem butki fajne znaleźć w ccc :p a w ogóle mój mąż ma sprawę do Ciebie Lilou :D
a Skrzat nie czyta moich postów to i ja jej nie będę :p
ide spać, dobranoc!
 
Wstrzemięźliwość, a jakże, nas czeka. Wymyśliłam, że zadzwonię w pon do gina, opowiem co się stało i poproszę o zastrzyk. ;-)

Tygryś a jakie to butki, poka!

Ajentka trudna decyzja.. U nas jest tak że działka odłogiem leży bo teściówka w niemczech, ale nie chce przepisać (choć raz już się zdeklarowała, potem powiedziała jednak nie, bo nie, ale jeździć możecie), mi się inwestowanie w czyjeś nie widzi. żeby grilla zrobić i namiot rozbić (bo w chatce sie nie da spać) w zamian skoszę trawę i tyle. Ale nie ma mowy że ja tam spłacę należności zaległe, czy pociągnę prąd. Więc.. ja bym brała :-D ale to bardzo indywidualna sprawa, szkoda, że macie się kłócić.
 
Witam

Skrzat placek w piekarniku juz 50 minut i dalej sie rusza w srodku:((( a na 180stopni mam buuu
Ajentka hm...fakt trudna decyzja

ja wczoraj bo po tym latanu w nocy nie spalam bo mnie brzusio bolał ...ale juz ok dzisiaj stopuje troszkę
w ogole te co były na rockzu pamietaja Natalię :) wczoraj urodziła piekna Zosienkie 3500 gram :)))))))
 
reklama
Hejka witam sie z rana i zaraz spadamy do przezmierowa
Mały śpi juz 30 min mam nadzieje ze zaraz sie obudzi i pojedziemy potem do S do pracy i do biedronki. Zapowiada się ciekawy dzionek ale wydaje mi sie ze mały ma chrybke moze mi sie zdaje budzi sie spadam pa
 
Do góry