reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Tygrynka a może twój synek ma skok rozwojowy??

My dziś wyszłyśmy na spacerek nie minęło kilka minut i zaczęło padać....:baffled: ale dałyśmy rade dojść do poczty... :cool2:a dziś z m robimy sobie seans filmowy mamy kilka filmów zaległych ( z okresu szpitalno-porodowego) więc dziś nadrobimy:tak:
 
reklama
Hej
ja tak apropo tych dekoracji ściennych :-) Jeżeli chcecie coś trwałego i niepowtarzalnego na ścianie to proponuję jakieś bajkowe postacie, oczywiście nie takie malutkie jak naklejki, maluje własnoręcznie farbami akrylowymi artystycznymi
 

Załączniki

  • page..jpg
    page..jpg
    50,3 KB · Wyświetleń: 21
Tygrynka a może twój synek ma skok rozwojowy??
My dziś wyszłyśmy na spacerek nie minęło kilka minut i zaczęło padać....:baffled: ale dałyśmy rade dojść do poczty... :cool2:a dziś z m robimy sobie seans filmowy mamy kilka filmów zaległych ( z okresu szpitalno-porodowego) więc dziś nadrobimy:tak:

aa może, tego nie wzięłam pod uwagę...
uu zazdroszczę seansu, my nie mamy nic fajnego do oglądania... chociaż nie, mamy - tv:-D bo podłączyliśmy po raz pierwszy od 2 miesięcy (od przeprowadzki), w sumie mi nie brakowało i mogłabym żyć bez... ale jakoś tak bardziej domowo się zrobiło:baffled:

ja tak apropo tych dekoracji ściennych :-) Jeżeli chcecie coś trwałego i niepowtarzalnego na ścianie to proponuję jakieś bajkowe postacie, oczywiście nie takie malutkie jak naklejki, maluje własnoręcznie farbami akrylowymi artystycznymi

oo proszę jaką artystkę tutaj mamy - podziwiam:tak: zwłaszcza że ja mam dwie lewe ręce do takich rzeczy:-D
 
Hej dziewczyny!!
Aniołku ciesze sie że wszystko ok :) i mam nadzieję że humor też lepszy :)
Tygrynka też sie zastanawiałam czy później taka naklejka odchodzi razem z tapetą, farba? Ja mam tapetę z lekką fakturą i nie wiem jak będzie się trzymać hmmm trzeba jakąś opinię sprawdzić. A co do Sebastiana to kto wie pewnie pogoda nie zostaje bez znaczenia w końcu też działa na niego ciśnienie atmosferyczne a może ma kiepski dzień ma prawo, no nie? ;)
Iwonka artystka pięknie !!! Super malunki :D
Guziczek ja to stale robię sobie seanse filmowe i serialowe również :D obecnie wciągam Chirurgów ;)
Miłego wieczorku życzę:) sama ide wskoczyć do łóżeczka bo czuje się padnięta
 
Tygrynka też sie zastanawiałam czy później taka naklejka odchodzi razem z tapetą, farba? Ja mam tapetę z lekką fakturą i nie wiem jak będzie się trzymać hmmm trzeba jakąś opinię sprawdzić. A co do Sebastiana to kto wie pewnie pogoda nie zostaje bez znaczenia w końcu też działa na niego ciśnienie atmosferyczne a może ma kiepski dzień ma prawo, no nie? ;)
Guziczek ja to stale robię sobie seanse filmowe i serialowe również :D obecnie wciągam Chirurgów ;)

no ma prawo mieć kiepski dzień, ma... ale nie musi z tego prawa korzystać;-):-D
ja mam świeżo pomalowane ściany i trochę mi szkoda... zwłaszcza, że za jakiś czas wyprowadzimy się od małego do innego pokoju i zrobimy jakieś przemeblowanie... jakby te naklejki ładnie schodziły to nie byłby problem:tak:ale chyba na lutowym forum któraś z dziewczyn miała, mogę zapytać ale w sumie chyba jeszcze nie odklejają;-)
Kozaczino a możesz polecić jakieś seriale? bo nie wiem co oglądać... na razie wytłukłam House`a, Dextera, Gossip Girl i Harpers Island (ten ostatni super, jak lubisz zgadywać kto w końcu zabił to naprawdę polecam, trzyma w napięciu do ostatniego odcinka:tak:)
też zmykam spać, dobrej nocki
 
żebyś wiedziała :-D jak mnie wciągnie to nie ma zmiłuj, do rana tłukę odcinek za odcinkiem... Wyspę Harpera obejrzeliśmy z mężem w tydzień, mimo, że Sebastianek był już na świecie.. ale pieluszki o 5 nad ranem to jak zombie zmienialiśmy :-D a najlepiej mi się oglądało jak musiałam się uczyć na egzaminy, że o obronie nie wspomnę :-D
aaa a jak się czujesz Jestesaniolkiem?? jak maluszek pod wieczór? rozszalał się czy spokojnie czeka na swój czas? :)
 
super z tym spacerkiem, myślę że godzina odpowiednia, żeby tylko pogoda dopisała:tak:
Jarzebinka a kiedy wychodzi pierwszy ząbek?? i po czym poznać, właśnie po tym slinotoku??)

ślinotok i pchanie wszystkiego a zwłaszcza rączek do buzi to taka najbardziej widoczna oznaka pchających sie ząbków, a kiedy pierwsze - książkowo koło 7 miesiąca i u Kacpra pierwsze ząbki były własnie w 7, a Kamilowi pierwsze ząbki wyszły juz w 5 miesiącu - dwie dolne jedyneczki .........
 
Hej dziewczyny :)
Tygrynka ja tez całymi seriami lecę :D przy Dexterze musieliśmy się mocno ograniczać bo trzeba było do pracy wstawać :D co do polecenia to mi się bardzo podobał serial Gilmor's Girl (" Kochane kłopoty" w naszym tłumaczeniu) to obyczajowy serial taki babski polecam:) no i Californication z Duchovnym tez super :)
co do nalepek to podeszłam dzisiaj do castoramy i przeczytałam na ich odwrocie że podobno maja specjalny klej, który ułatwia ściąganie z powierzchni bez jej uszkodzenia. ale na naszej tapecie chyba się nie będa trzymać :(
Muszę się pochwalić że mam od dzisiaj taka specjalna poduchę https://cebababy.pl/CEBUSZKA_poduszka_dla_mamy_i_maluszka-k11-0--default.html i polecam jaka ulga dla kręgosłupa zobaczymy jak sprawdzi sie w nocy :) miłej nocki
 
reklama
ślinotok i pchanie wszystkiego a zwłaszcza rączek do buzi to taka najbardziej widoczna oznaka pchających sie ząbków, a kiedy pierwsze - książkowo koło 7 miesiąca i u Kacpra pierwsze ząbki były własnie w 7, a Kamilowi pierwsze ząbki wyszły juz w 5 miesiącu - dwie dolne jedyneczki .........
tylko trzeba pamiętać że to też może nie być objaw ząbkowania ;-)( mój tez tak robi ale wątpie czy to ząbki)... bo ślinić się dzieci zaczynają bo zaczynają procować ślinianki które produkują ślinę a dziecko jeszcze nie potrafi jej za każdym razem połykać a rączki pcha bo odkrywa ze je ma... z czasem zaczyna ssać i palce u nóg ;-)

Witam :tak:


Kozaczino ja miałam raz naklejki i odeszły z tynkiem mąż mnie opierniczał że musi gipsować :-D ale miałam maluśkie wiec nie było źle i u nas kruche ściany :sorry2:teraz chciałam większe i się powstrzymałam ale na styczniówkach jedna dziewczyna przykleiła naklejki na kartkę i dała w rami i powiesiła jako obrazki na ścianie wygląda to super :tak:

co do malowania po ścianach moja miała pomalowaną całą ścianę i koszmar jak chciałam pomalować na jasny kolor bo malowałam żółtą i całe obrazki się rozpuszczały i mieszały z farbą a 2 dni wcześniej całe ściany papierem ściernym robiłam i odechciało mi się musiałam białą farbą pomalować kilka razy a potem dać żółtą i od nadmiaru zaczął tynki odchodzić z farbą i zostawał na wałku hehe także malowanie które powinno trwać 1 dzień zajęło nam tydzień a mój przeklinał obrazki ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry