reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

hej dziewczyny!!
Tygrynko kumpela nie udzielała się na forum z tego co wiem i jest spoza Poznania :) uściski dla chorszego maleństwa :( oby dokuczliwy katar szybko minął :D
Ja dzisiaj na ostatnia jogę jadę :( i fajnie że taka piekna pogoda to sobie w parku z książeczką zalegne na chwilkę :) Byłam wczoraj na spotkaniu z cyklu Mama rozmawia :) i miałam okazje poznać Pawła Zawitkowskiego i poobserwować go w akcji z dzieciaczkami :D ale facet ma talent :D warto go posłuchać, zwłaszcza gdy nie ma się doświadczenia z maluchami, a ja zaliczam sie do tych właśnie osób.
 
reklama
a kładziesz go blisko okna, aby go naświetlać słoneczkiem ?????? mi tak kazała połozna własnie postępować z Kamilem,bo też wróciliśmy do domu z żółtaczką.....


tak i kazała jeszcze dopajac w ciagu dnia 100ml wody albo wody zglukozą zeby przefiltrowac watrobe.
mały na słoncu jak psi to sie kreci ale ide teraz sprobowac ...mały uwielbia wozek wiec spacery bedą przyjemnościa.

Powiedzcie czy jak ma zoltaczke moge z nim isc na 15 min na spacerek???


Połozna znowu wczoraj dzwoniła nawiedzona kobieta- "i jak sie spało" ja pierdziele co ją to obchodzi :) wlasnie czekam na nią mam nadzieje, ze szybko pojdzie sobie.

Ale mi robicie ochote tym ślubem kurcze ale nawet gdybysmy chcieli to w tym roku nie da rady...chciałabym w czerwcu za rok...
musze poogladac to forum od was :)

dzis mamy tydzien ja cie krece jak to zleciało :)))))
 
Ostatnia edycja:
hej a ja dopiero wstałam i jestem jakaś taka :eek: mała śmiga od 6 włożyłam jej zabawki do wyrka i nakarmiłam ją to się bawiła a ja jeszcze chrapnełam sobie:-p a teraz Zosia na macie wojuje, mała franca już taka sprytna nie chce być na brzuszku więc jak ją kładę na niego to ona zaraz hyc i już jest na pleckach:confused2:
Marcia co za babka i co za telefony:baffled:
Kazaczino no no no joga fajna sprawa podziwiam że dajesz radę w 37tc ja to wtedy byłam kanapową damą:-p
Tygrynka no to zdrówka
 
poszla sobie. nawet ok. musze karmic malego wiecej przybral po 7 dniac 60 gram. karmiłam go ale za rzadko bo mi duzo przesypia...ale ogolnie jest ok :)))
oczywiscie mnie zdrzazniła pare razy ale olałam ją :)
zoltaczka troszke zeszła wiec odetchnelam troche z ulgą. kurcze marzy mi sie juz spacer a tu u mnie wieje jak diabli..
laski jakies spotkanko jak mały podrosnie :)
 
Hej dziewczyny

Marciaa - gratuluję zdrowego synusia i narzeczonego :tak:

U nas dobre wiadomości, zdjęliśmy szelki pavlika i mały w końcu może pomachać nóżkami :-):-):-) jesteśmy happy mimo że ma nosic 2 pieluchy flanelowe, ale to pikuś :tak: bardzo ładnie sobie zaczyna raczkowac :tak: tylko ze na antybiotyku bo zachorował bidulek, a my jeszcze skoka odebralismy... na szczescie ma nowe zajęcie z nóżkami więc sie nie przejał zanadto :happy:

A tak poza tym to chciałabym się zareklamować ;-) gdyż zostałam niezależnym doradcą kredytowym i z miłą chęcią pomogę Wam i Waszym znajomym w dobraniu najtańszego i najlepszego kredytu hipotecznego, konsolidacyjnego lub pożyczki hipotecznej :tak: Posiadam oferty ponad 20 znanych banków i pracuję ze świetna ekipą specjalistów, więc napewno przyjżymy sie każdej sytuacji :tak: Jeżeli więc zamierzacie kupić czy remontować mieszkanie, zrefinansować drogi kredyt lub planujecie to zrobić w przyszłości to chętnie spojrzę na to koleżeńskim i profesjonalnym okiem :-), oczywiście to jest bezpłatne :tak: jakby co podaję swój numer 502 790 820 :-)
 
Marcia no piękny synuś!!!!!!! jejku jaki on taki malutki taki noworodek ja cię kręcę dziewczyny....
A moja Zofia wczoraj zaczęła już tak typowo gaworzyć!!! mówi już da-da bla bla i buuu jak fajnie to wygląda aa i zaczęła już wpychać nóżki do buzi:eek: mała akrobatka:-D
A ja dziś troszkę się pokręcę po domku potem spacer i jakiś obiadek muszę wykombinować ale jakoś tak nie mam pomysłu:sorry:
 
No no pokolenie rośnie :) Marciaa super synek, taki fajniutki :) Guziczek jeszcze chwila i będziesz z Zosia babskie pogaduchy urządzać :)
Ja od rana walczyłam na Polnej... sie naczekałam:) ale wszystko ok mała waży 3kg :) żadnego rozwarcia nie mam zatem czekam sobie w spokoju...tylko mój małż każdy tel. ode mnie odbiera słowami "co zaczęło się?!" hihi bidulek
 
reklama
kazaczino no tobie 2 tyg ewentualnie 3 tyg wolności więc dobrze je wykorzystaj:tak:

Oj laski dziś się z wami żegnam:zawstydzona/y: ale wracam w we wtorek:-D m idzie na służbę i bierze lapka ze sobą a potem zaraz na weekend nad jeziorko więc nie będzie czasu się z wami pożegnać na te parę dni.
 
Do góry