reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

no ja jestem ciekawa tych dwóch dziewczyn z malutkimi dziewczynkami, fajnie byłoby do nich dotrzeć...
promocja w fotojokerze była do dzisiaj, a ja i tak nie zdążyłam :D
a Asia Biby miała białe spodnie :tak:

a ja nie jestem zadowolona ze swoich zdjęć :/ tzn. fajnie że są, pokazują co i jak, ale jakieś super nie są... jutro Wam pokażę bo dzisiaj padam na twarz, dobranoc!
 
reklama
wymiękam i poddaję się!
Basia jest antyśpiącym dzieckiem...jak czytam że emilka spała do 18 i potem od 21...
Moja wstała o 8 rano, potem 15 minut w gauganku, 1 h w drodze do domu...10 minut ok 20 i dopiero teraz zasnęła po wielkich przebojach usypiania 2h...skończyło się na butli mleka mm....masakra jakaś, nie mam już sił, że ona tak mało śpi, jestem padnięta:(
 
Witam Was dziewczynki, wczoraj zamykałam dziś otwieram...

Gzub się obudził, myślał że poje i dalej kimono, a mamusia przebrała i nie ma spania puki co...:eek::eek: W ogóle jakoś dziwnie, bo spała od 6 rano ze mną (karmiłam ją na leżąco) i się obudziła lekko spocona...nie wiem czy coś jej jest, czy nasza kołdra za ciepła czy jak:( Tym bardziej, że już nie raz ją zabieram nad ranem, bo przeważnie karmię na leżąco w nocy..Echhh ale uśmiech jej z buźki nie znika...
 
hej :)
My z Domkiem rownież zadowoleni z gauganka i spotkania :-) Mały strasznei sie wyszalał :-) jak juz położyłam w wózku to padł i spał jak suseł :-)
mam kilka zdjęć ale robiłam je tylko na dole tam gdzie Domiś sie bawił więc Waszych kruszynek tam nie ma :sorry2:
 
Skrzat jak Ci pasuje to jasne! chyba Kozaczino też o tym spotkaniu myślała :) sto latek dla Basieńki z okazji jej 5 miesięcznicy bo widzę, że dzisiaj ma :) Seba też się poci przy karmieniu piersią, zwłaszcza gdy główką dotyka mojego ramienia :)

Guziczek uch współczucia :/

Marciaa jak tam Nikoś??

pospaliśmy do 9, dzisiaj się lenimy...do 16 bo wtedy idziemy do lekarza na kontrolę, potem do znajomych, a wieczorem pewnie znów padniemy :D
miłego dnia!
 
no i sie zarejstrowałam, ktoś jeszcze chetny?
troche mi to zajęło ale sie udało, bo ciagle pokazywało komunikat brak dostepu do strony...ale w koncu przyszedl mail ze mnie zapisalo...zobaczymy czego się dowiem, a do ludzi człowiek wyjdzie i te chusty...
Tygrynka spotkanie chustowe jest jutro...ale kurcze chyba nie dam rady, godz. 16 to masakra korkowa...
guziczek trzzymaj sie!
tu plakat
http://www.chusty.net/a/wp-content/uploads/2009/10/plakat-9.jpg
 
Ostatnia edycja:
no i kolejne spotkanie mi przepadnie no dziewczyny weźcie mnie nie dobijajcie czy ja mam się tu załamać nerwowo czy jak??
ja dziś chętnie bym się tam pojawiła ale dziś muszę załatwić parę spraw popołudniu....niech to klop no..
tygrynka suwaczek Sebastiana leci jak oszalały to już 10 mc??
Skrzat wszystkiego naj dl a Basi to już 5 mc??
jak len czas śmiga......
 
reklama
yol
bedziemy zyc juz o niebo lepiej
ja ostatki kataru ja pitole co za koszmar dawno tak sie nie czulam ost raz chyba 2 lata temu...a Niko ostakti kaszlu juhuuuuuuuuuuuuuuuuu wracamy do zywych...

ps. *******ca dostaje w chacie ratatujcie. moze ktos mnie odwiedzi na wiosce
 
Do góry