reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Dziewczyny witam nocną porą!

Wróciłyśmy w poniedziałek wieczorem do Poznania, a ja nie mogę się ogarnąć. Jestem "jakaśtakaś" niezorganizowana. Miałam iść dzisiaj do kina i nici ( i tu padam na kolana i przepraszam, bo ostatnio się deklarowałam na wyjście). Dobrą mam na zimę ubraną dostałyśmy dwa kombinezony mniejszy i większy, jakieś futerko, czapki i o tyle mniej wydatków. Zamiast kina jest nowa fryzura. Byłam u mojej kuzynki - fryzjerki, w okolicach Skrzacich. Ciotki zajęły się Dobrą. I wróciłam trochę przerażona, mama żony kuzyna jutro ma zabieg mastektomi obu piersi. Jest najstarsza na sali, najmłodsza dziewczyna ma 32 lata. U mnie w rodzinie też są takie przypadki, już dawno miałam sprawdzić markery i tak idę czwarty rok.

Dobra dzisiaj i wczoraj dostała marchewkę. Nie była zachwycona. Słyszałam, że powinno podawać się dziecku to samo danie przez kilka dni, a ja bym chciała dać jej jutro jabłuszko lub jabłuszko z marchewką. Co sądzicie?

An my z Dobrą bardzo się cieszymy, że u Bartusia wszystko dobrze, zresztą inaczej nie mogło być. Odradzam zakupy na GW w sobotę, to najgorszy dzień, a z tego co słyszałam to po godzinie 11 każdy może wjechać.

Marciaa sukienka bardzo ładna, ja też lubię czerwony ( dodaje energii). Pomyślałam, że dobrze by też wyglądała z połączeniem popielu lub grafitu. Zależy też jakie masz buty?
A ja w ciąży z tarczycą chodziłam co miesiąc do endokrynologa. Na NFZ po za kolejnością. Czułam się dobrze, ale dzięki temu bezpieczniej.

Lilou taki wydatek to może ściąć z nóg. Dobrze, że Stasiowi się podoba i jest dzielny.

Tygrynka życzę zdrowia, a przystojny lekarz i kompetentny poprawia samopoczucie.
 
reklama
hej hej
koza fajne mieszkanko:))
tygrys a ja bardzo lubię loreala właśnie ten tusz!! mam po nim mówiąc nie skromnie boskie rzęsy :p teraz zobaczymy jak to będzie ja tez musze uważać na tusze bo sporo mnie uczula i potem mam napuchnięte powieki;/
co do kiecki to mam ta samą co na zabawie w lutym nie za bardzo mnie to cieszy ale nie ma innego wyjścia niestety;/ odbiję sobie w przyszłym roku (2 wesela;p) a co do /zosi to absolutnie jej nie bierzemy, moja mama z nią zostanie na weekend. Nie wyobrażam sobie jej tam po pierwsze droga a po drugie mycha chodzi spać o 19.30 i dłużej nie chce siedzieć więc nie będę jej męczyć.
lilou 650?? pewnie państwowe teraz tak wszystko podrożało??masakra ehhh

Jejku m dziś ma służbę...;p pogoda taka sobie zobaczymy jak się to rozwinie
 
Mi sie udalo wczoraj zalatwic przedszkole z Familijnego Poznania dla malego, od kwietnia zacznie chodzi. Tak sie ciesze, ze nie musze czekac do wrzesnia. I bylo miejsce i w ogole:-)
Ksiazki kucharskie wystawie na watku Sprzedam, KUpie dzis do wieczorka. Kto ma na cos ochote to pisac.
 
Witam się od rana:)
Ja już wstawiłam zupkę:) Basia grandzi, może spróbuję ja dzisiaj chwilę wcześniej położyć. Idę zaraz jeszcze dół ogarniać i czekam na dziewczynki:) Placki zrobione;P

Mi.Pi
trzymam kciuki za ciocię!
Sueno fajnie z przedszkolem!

To jak ktoś ma ochotę na kawkę u Skrzata to zapraszam:)
 
hej ja od rana kupa spraw. Jula pieknie zjadla dzis miske zupy mlecznej:) ale taka pyszna wyszla ze i ja chetnie zjadlam ;p

teraz mala grandzi ja robie obiad a niedlugo jedziemy po Lilou i do Skrzacikow w odwiedziny.
Buziaczki
 
Dzień dobry!

kozaczino fajne mieszkanko :) cena za przedszkole niestety nie prywatne..

Guziczek ja też uwielbiam tusze loreala :) fajnie macie że sami sobie bez Zosiaka sie pobawicie :) Jak M na służbie to może też do Skrzata się wybierzesz?? (skrzat hihi rządzę się :p)

Mi Pi ale fajnie że Dobra obkupiona :) uwielbiam być obdarowywana ciuchami :-) słuchaj podałabyś mi nazwisko swojej endokrynolog? bo wczoraj rehabilitantka Stasia mi ją polecała (wiem że to ta sama bo mówiła że na serbskiej przyjmuje).
Szkoda że Ci się nie udało wczoraj do kina. Film całkiem sympatyczny (aczkolwiek nie powiedziałabym że to najśmieszniejsza komedia roku...)

A ja zła od raa. Jka były przeceny kupiłam Oli 2 packi spodni dresowych(2 po 2), w rozmiarze 5-6 lat. Zawsze kupuje wg rozmiarówki, dziś zakłam, a one do kostek :wściekła/y:nosz....:/ mam nauczkę :/
 
Sa jeszcze miejsca w przedszkolach panstwowych np na Mickiewicza w Koraliku. W fundacji tez sa jeszcze miejsca. Moze warto dziecko przepisac.
 
sueno Oli jest w państwowym przedszkolu.. teraz takie ceny , nie tylko w tym naszym..najgorszy ten pierwszy miesiąc bo i ubezpieczenie, książki itp..

Ok spadam się szykować, bo mam ręcznik na głowie, i pranie w pralce jeszcze:/
 
hej hej
llilou chętnie bym wpadła do skrzata ale nie mam auta ani fotelika a mpk na pewno się nie wybiorę bo wszędzie korasy jak nic a moja jest niecierpliwa więc koncert życzeń na bank by się odbył...następnym razem kochana na pewno wpadnę:)

my po placu zabaw jesteśmy zaraz małą położę spać i odsapnę:-p
 
reklama
koza ale u Ciebie przytulnie :) tylko tak wysoko :eek:
skrzat- szkoda mi, że nie ma mnie na kawce :( może kiedyś się jeszcze uda zgadać :) a fotki mam nadzieję, ze doszły :)
Mi Pi - na tych miast do lekarza bo Cię tam sama zaprowadzę !!!

Będę na tym spotkaniu o którym pisałam na 17, małą odbieram przed 16, dziś pierwszy raz śpi w żłobku ale chętnie poszła - opiekunki widzą, że ja taka zdenerwowana :) no cóż ...

miłego dzionka :)
 
Do góry