reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Na-tuska jaki przepis na babke ziemniaczaną?:p? Na obiad mam tajine czyli klopsiki z mięsa mielonego w sosie pomidorowym z rozbełtanym jajkiem ale z przyprawami (kmin rzymski, cynamon, imbir, papryka, sól) taka marokanska potrawa i z białym pieczywem się to je:p
 
Skrzat ja sie dziwie ze tutaj w "krainie pyr" nikt nie wie co to babka ziemniaczana, Tygrynka a ty wiesz bo na mazurach czesto sie to robi...

a wiec babka ziemniaczana to sa starte ziemniaczki ze smazona keilbaska i boczkiem wymeisznae to wszytko,doprawione do smaku np vegeta i pieprzem plus jajko i maka i zapieczone w piekarniku...pychaaaaaa:) naprawde super proste i bardoz dobre danie:)))

Natuska uuuuuu:) mam nadzieje ze konfrontacja bedzie niezla....
 
hejka dziewczyny sorka ze nie pisalam ale zajob taki ze masakara praca 9 - 17 i jeszcze sie nie moge wyrobic na 9 bo rano cza sie poprzytulac do dziecka i meza i nie ma czasu na nic potem jak wracam to do dziecka cza sie poprzytulac pobawic rozliczenie z avonu potem robilam dzwonki z piernikow i tak zlecialo ze szok troche poczytalam was ale wiadomka bez zrozumienia dla mnie ;) dziasiaj byla wystawa w mamy pracy i poszlam za nia i wypilam troche winka wiec mam nadzieje ze maly za duzo razy w nocy nie wstanie ;p teraz wcianam chrupki mniam mniam

Natuska mam nadzieje ze nakopiesz do duuu.... temu co ci sie wcianal na konto
 
hej hej...

weekendowo tutaj..;pusciutenko....

mielismy jechac na stary rynek ale pogoda okropna wiec sobie odpuscilismy... zrobialm pierogi Gaba wlasnie wstala i...brak planow na reszte dnia....
 
Hej kochane :-)
co do lokum to jesteśmy bliżej niż dalej tylko że od wczoraj mamy 2 typy i teraz trzeba podjąć trudną decyzję :confused:
Natusia czytałam że zlokalizowałaś podgądaczy :-) doskonale!!!! teraz możesz się z nimi rozprawić ciekawe czy w realu będą równie odważni hahaha
MamaGabi pogoda taka że szkoda wychodzić :-( Lulę roznosi z braku pobiegania po dworze :-(
An jak ja cie dobrze rozumiem z tą pracą ja też nie mogę się wyrobić na 9 !!!

my jesteśmy właśnie w trakcie robienia pierogów :-) a Lula skacze po fotelu i generalnie szaleje !!!
kochane miłego weekendu
 
reklama
witam weekendowo :biggrin2:

czas na sprawozdanie:-D zamiast do spowiedzi pojechaliśmy do Lubonia do outletu:biggrin2:ale sobie pokupowałam:biggrin2:potem szybko do malty do pizzy hut(ale masa ludzi:eek:) teraz Staś śpi, Oli zaraz idzie , a my mamy wieczorek dla siebie:blink:

I wiadomość dnia: Staś ma pierwszego ząbka:biggrin2:nawet sobie nie wyobrażacie jak się cieszę, normalnie mi łezka poleciała:zawstydzona/y:mój synek dorasta:-D

kozaczino a jakie metraże mieszkania???

natuska rozpraw się z nimi:wściekła/y:

mamaGabi jakie pierogi? tzn z czym?

Idę do męża:) może jakiś filmik sobie włączymy.. oglądałą któraś "drzewo życia"?
 
Do góry