reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

kurcze wlasnie usiadlam do kompa i sie zapchalo pod wanna wiec cala wanna wylala na łazienke szybko musialam wycierac i wlasnie ES zamiast polezec ze mna to siedzi pod wanna i wyciąga farfocle bleee
poszedł po kreta bedzie kombinowal mam nadzieje ze sie uda ale zawsze mamy takie przeboje przed swietami nie mowie już ze zmywarki nie wlaczmi bo nie splywa woda w kuchni kanaliza tak zapchana ze mam nadzieje ze dzisiejszy kret pomoże. Zrobiłam dzwonki z pierników Zobacz załącznik 417412 zrobiłam biszkopt bo we wt jest wigilia i nasz oddzial organizuje wiec kazdy cos musial zrobic jakbym nie miala co robic.

CZuje ze zaniedbuje bb nawet nie mam czasu poczytać Przepraszam.

Wiec to byl tylko jeden dzień gdzie Bartosz spal 7h bez przerwy na jedzenie tak to budzi sie raz zobaczymy co dzisiaj bedzie.

Byliśmy dzisiaj z babcią i Bartkiem w Selgrosie ale narodu nawet na koszyk cza było czekać w kolejce. Ciężko teraz jeździć do marketu bez samochodu. Es juz mi go naprawia miesiąc.

lilou - gratuluje ząbka teraz drugi trzeci ząbek :-p

koza - jestem ciekawa jakie typy ;-)

natuska - z moim Bartusiem nie da sie wyspac :-D
 
reklama
hello,
my dzisiaj objazdowo po rodzicach jednych i drugich! Teraz czekam na zet i za chwilę siadamy do ostatniej części Władcy Pierścieni!;P Ale nie wiem czy całą damy rade bo jakoś nam się zasypia ostatnio:D Basia trzecią noc zasnęła bez butli, ale za to z mama nad łóżkiem:p ech kiedy wrócą czasy ze zasypia sama:p Moja koleżanka z LO wczoraj urodziła córeczkę:D Tydzień po terminie!
Lilou gratki dla Stasia za ząbka:D
An82 Bartuś toi, super:D
Kozaczino trzymamy kciuki za dobre decyzje!
To miłego wieczorku:*
 
witam:)!!!!!

a my dzisiaj tak troche leniwie spedzalismy dzionek.... bylismy na starym rynku, potem obiadek i drzemka a potem przyszli znajomi... i tak dzionek nam zlecial

Gabi dzisiaj nie chciala zeby tatus ja usypial, pol godz wolala "mama,mama" no i musialm pojsci ja poprzytulac i po 5 minutach zasnela... no coz....fajnie mi sie zrobilo ze moje dziecko az tak mnie potrzebowalo:)))))

Natuska i jak bylo??? konfrontacja sie odbyla czy nie???


non ic uciekam do mezusia poprzytulac sie...a jutro cholercia od 8 do 17 wylaczaja nam ogrzewanie...brrrrr....bedziemy marznac:(
 
hello :-)
piszę wieczorową tak dla odmiany :-)
Natuska Lula potrafi być super rozrabiaką !!! Jak konfrontacje??
An i Lilou gratulacje dla synów, chłopaki dają radę :-)
Skrzat ja też chyba popełnię WP kolejny raz :-)
My dzisiaj kończyliśmy pierogi i kupiliśmy choinkę :-) Lula była bez drzemki i teraz ryczy w łóżeczku zamiast słodko spać :no: a w ogóle jest coraz bardziej chora i idę jutro z nią do lekarza :-( najgorzej że nie mogę sobie wziąć opieki na cały tydzień :wściekła/y::wściekła/y: pracy dużo i kumpela bierze urlop :-( do dup.... jednym słowem!!!
idę się zrelaksować w wannie, miłej nocki :-)
 
heloł
jeszcze troszkę i święta!!!!!już nie mogę się doczekać jedzenia;p puki co tez muszę zrobić bigos koniecznie ale na razie brak weny może jutro:eek: potem rybka po grecku m zrobi pierogi i wsio z naszej strony.
Prezenty już mamy to najważniejsze bo nie chce mi się już łazić...
Zosia od teściów dostanie zestaw lego ze stajnią :-) bardzo się cieszymy bo kolekcja się powiększa sasasasasa:rofl2:

Ze się tak zapytam co w sylwka robicie?? my domówkę i powoli szykuje menu
 
Maly jeszcze nie raczkuje ale pełza wszedzie wpełznie bardzo chciałby chodzić, mama dzisiaj mówiła że przepełzał całe mieszkanie w dłuż i wszerz.

Jutro wigilia w pracy.
 
Hej kochane :-)
cisza i spokój tu :-) pewnie wszystkie szykujecie świąteczne przysmaki :-)
A u nas Lula chora :-( wczoraj było lepiej byłyśmy u lekarki i nawet powiedziała że jutro może iść do żłoba ale dzisiaj jest masakra leci jej z nosa oczka łzawią i chyba ma podwyższoną temp. :wściekła/y: mam przepisany antybiotyk no i chyba tak to się skończy :-(
 
reklama
Zdrówka dla Luli!
i gratulacje dla pierwszych ząbków, stawania, pełzania - ale nam rosną te dzieciaczki :))) a niedługo kolejny maluszek się urodzi.. a potem która w ciąży będzie?? :D
my na Sylwestra będziemy albo w domu albo u znajomych.. trochę mi żal (no dobra, bardzo, ale staram sie nie myśleć o tym :p) bo mieliśmy zaproszenie na domek na Mazurach, ale w tym roku zostajemy w Poznaniu, poza tym mąż pracuje 31 grudnia.. a właśnie - Skrzat i Lilou: jeśli nie będziecie potrzebować to może któraś pożyczy mi gry?? :D

my dzisiaj intensywnie, ale już mam nastrój świąteczny i wszystko mnie cieszy :-D
 
Do góry