reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Hello:)
Lilou piękne życzenia dziękuję:D
Dla Was wszystkich kochane w tym Nowym Roku życzę zdrowia, samych szczęśliwych dni, sukcesów rodzinnych i zawodowych:D i spełnienia marzeń:) A nam wszystkim reaktywacji forum:D
My wróciliśmy, idziemy obejrzeć filmik i się potulić:p
Jarzębinko gdzie się podziewasz???
 
no właśnie Jarzębinko?? i Poziomko??

my mamy za sobą dwa filmy i mąż poszedł spać, za to dziecię po nocnej imprezce padło nam o 19 i to doslownie - przyszedł, przytulił się i zasnął :D
 
hehee ale miała rozrywkę :-D
no właśnie usiadłam dzisiaj żeby napisać postanowienia noworoczne i poza jedną (praca nad figurą :-p) to nic nie napisałam :eek: to odłożyłam kalendarz i poszłam oglądać film z nachosami i sosem serowym :confused::-D
 
czesc dziewczynki.

wrocilismy wczoraj do odmku,podroz dluga,jejku z kazdym razem wydaje sie coraz bardziej meczaca.... w tamta strone Gaba spala nam przez 6 godz tylko 40 minut:wściekła/y: z powrotem spala troche ponad godz.... reszta to piszczenie, troche zabawy, troche placzu...

swieta bardzo fajne, troche u mojej rodzinki,troche u J. a sylwester mielismy spedzac z J. bratem ,spokojnie przed tv ale on nas wystawil do wiatru poszedl sobie do J. siory ktora robila sylwka i nas nie zaprosila tznzaprosilaale jaksie impreza zaczela i siedzielismy u tesciow..... nie poszlismy.... zreszta ja chora, mala troche marudzaca..... pojechalismy do mnie do dziadkow i z moimi kuzynami posiedzielismy do polnocy i spac.....

DZIEWCZYNKI WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W NOWYM ROKU, DUZO POCIECHY Z DZIECIACZKOW I NASZYCH MEZCZYZN, DUZO ZDROWKA I WSZYSTKEIGO CO SOBIE WYMARZYCIE:)))))

Lilou dziekuje za piekne zyczenia:)


no nic zmykam,jeszcze zle sie czuje, a mala dzisiaj wyjatkowo nie dobra.... buziaki


ps. co do postanowien noworocznych to mam jedno.... schudnac.... i mam zamiar sie za to zabrac.....
 
Jarzębinko gdzie się podziewasz???

no właśnie Jarzębinko?? i Poziomko??

dziękuję bardzo za moc życzeń, i Wam życzę wszelkiej pomyślności w tym Nowym Roku..... :tak::-D:tak:

a ja cóż po objazdowych świętach cały tydzień leniuchowałam z chłopakami w domu, miałam iść na 2 dni do pracy, ale opiekunka mi się pochorowała i nie miałam z kim zostawić młodszego, więc takim sposobem cały tydzień posiedziałam w domku....popołudnia były bardziej rodzinne, bo M wracał z pracy i to basen, to kulki, to znajomi i tak zleciało.... :tak::-D:tak:

Skrzat a Ty byłaś może już na tym placu zabaw na Grunwaldzie?..... :tak: Madagaskar ???
 
reklama
hej hej też zyję nowym już normalnym dniem.
Mamy kilka postanowień ale to zostawię dla siebie bo jeszcze będzie mi ciężko zrealizować;p
Ten rok będzie fajny...:) Zosia do przedszkola (mam nadzieję że się dostanie) 2 wesela, komunia, wakacje.. ehh już się nie mogę doczekać wiecie...

Wszystkiego dobrego w nowym roku dziewczyny. Aby spełniły się wasze marzenia albo choć ich część aby żadne troski nas w tym roku nie dotknęły.


Moja śpi, dom ogarnięty więc teraz chwila relaksu i do książek idę bo muszę projekt pracy mgr już robić:eek: ale wiem co i jak więc luuzik :-p
 
Do góry