reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Hej kochane :-)
Jak zwykle u was ruch w interesie hihi
Tygryś a na jaki bak idziecie??
Skrzat ja fajnie że Basia się dobrze bawiła no i ty też :-)
Natuska niestety mnóstwo lekarzy nie dostało kontraktów :wściekła/y: jakoś bez sensu to wszystko wygląda bo lekarze z dobrze wyposażonym gabinetem i doświadczeniem nie dostali kontraktu a np. lekarz 75lat dostał a kontrakty teraz są 5letnie bezsens!!! Zatem byle nie chorować !!!
An zdrówka dla Bartka, a może przemyśl wyjazd nad morze jesli mały nie ma temp. i to np. końcówka choroby to może by sobie pooddychał morskim powietrzem :-) A co czytasz że tak cie wciągnęło??

My mamy gorączkę kredytową :eek: i cały czas tylko myślimy jaki kolory, jakie drzwi gdzie szafy, jakie kafelki itd. Ja walcze z kaszlem a Luli wyszła wysypka w okół oczu :-( ma taka podrażnioną, zaczerwienioną skórę i nie wiem na co to uczulenie :-( juz grzecznie śpi bo rano do żłoba ...
ide pograć w kuleczki...
 
reklama
Jarzębinko z czwartkiem nie wiem jak, będę się odzywać, bo nie wiem czy gdzieś nie idziemy z Zet, ale nie pamiętam, musze go zapytać:p

przyszły tydzień też może być ( z wyłączeniem wtorku i środy) :tak:na Sobieskiego też jest teraz naliczanie minutowe....:tak::-D

Natuśka a jak będziemy się wybierały to najprawdopodobniej tak na 17.00..... :tak:

An....zdrówka dla Bartusia, a jaka praca???? :tak:

Kozaczino.... zdrówka dla Luli.... i przyjemności w zakupowym szaleństwie....
 
Tygrynka ale masz fajnie z tym balem ja byłam trzy razy na balu sylwestrowym i było super no a teraz narazie zakończyły mi sie wyjścia ale przyjdzie i czas na nas :) czekam na zdj kiecki ;)

Koza fajne takie kupowanie i kombinowanie jak w mieszkaniu ma wygladac i co sie przyda tylko pewnie 24 h to za mało :) (czasu brak) zdrówka dla luli mam nadzieje że da popalić w żłobku (po takiej długiej przerwie zawsze dają dzieci popalić opiekunom) :-D

Jutro idziemy na kontrole do lekarza ale pewnie nigdzie nie pojedziemy no i nie mam jakos chęci na wyjazdy. Książkę czytam "Marzenia i tajemnice" :) może za bardzo popularna książka teraz ale ja jestem ciekawa i pochłaniam ją jak książek nie lubię czytać ta mnie zaciekawiła. A tak cały czas w domu z małym wczoraj w nocy dał popalić bo kaszel go obudził i płakał i nie mógł zasnąć potem zwymiotował o boże pół nocy ja nie spałam a pół nocy mama moja. Mam nadzieje ze dzisiajesza nocka bedzie oki ale żęrzy mu w płuckach jeszcze chyba że to jest ta flegma i on nie umie odkrztusić. aa i mocna się ślini czy to przez chorobę czy zęby mu następne wychodzą? AAA pytałam się o pierwsze butki bo mój "niemowlak" już sam wstaje i chce chodzi za ręce więc pomyślałam że przydałby mu się jakieś butki żeby się przyzwyczajał. Może coś takiego?? DR Fabio OBUWIE PROFILAKTYCZNO - ZDROWOTNE r.19 (2035589838) - Aukcje internetowe Allegro

Praca zaczynam od 23 stycznia, 3 tygodnie u ferie zimowe a dobra wiadomość będę miała cały etat bo jakaś druga laska poszła na l4 bo tam razem chyba ze cztery laski są w ciąży ale tam plaga może mi też sie trafi :) eeee jeszcze nie może za rok lub dwa lata ;)
 
hej.

przez dwa dni nie mialam internetu bo jak mi sie kablowka skonczyla to przezprzypadek chyba mi odcieli tez internet ale dzisiaj byl pan serwisant i mi naprawil...wiec jestem:)))))

Tygrynka milej imprezy...wyszalej sie:)
Natuska brak mi slow na ten nfz.... masakra...
Koza super, fajne jest takie planowanie, kupowanie..itp. zdrowka dla Luleczki:)
Marciaa noto trzymam kciuki zeby w sobote franulo wyszedl:)
Filona masz grzywke:) fajnie ci w takiej fryzurce:)
An zdrowka dla Bartusia:) jedz nad morze.... zmiana klimatu dobrze zrobi malemu:)

no nic zmykam:)
 
mamaGabi a gdzie mnie widziałaś?:p

Tygrynka brak weny? to nie w twoim stylu:p

ja powinnam się znowu zacząć uczyć ale lenistwo zwyciężyło, zacznę od jutra:p
 
Filona - moje ulubione: "zacznę od jutra" :D a MamaGabi to może siedzi Ci pod oknami a Ty nawet nie wiesz :p
Natuśka - sama mnie w to cholerstwo wpędziłaś :p to pewnie MamaGabi Ci podbiera internet :p
o matko, pewnie się MamieGabi odbija czkawką po tym moim wspominaniu jej tutaj :p
 
reklama
Filona na fb:):-)
Tygrynka tak mialam czkawke straszna,zastanawialam sie dlaczego ale teraz wszystko jasne....:-):-) a i czego marudzisz? co sie dzieje? co to za brka weny????? ty????? brak weny????? nieeeee.....:-) pisz oc jest grane...

ja z kulek o 17 tez odpadam,za pozno jak dla mnie.

Natuska...hmmmm.... no to ja przyznaje,podbieram teog neta ci:))):-)

ide spac , mcos obrazony i sama nie wiem dlaczego....eh... .ciezko sie z tym czlowiekiem ostatnio gada...:wściekła/y:
 
Do góry