reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

gogana- pelna podziwu jestem dla Ciebie. Swoja drogą wesolo pewnie z z trójeczką :) Jak podrosną to będą pewnie sobie pomagać nawzajem:tak:

z jakiej części rataj jesteś?

my pt aktywnie spedzilismy. Sprzatalam bawialnie 3h. Końca nie widać ale 3ba już bylo:tak:potem znajomi wlecieli jedni drudzy i kino Sylwester w NY- przyjemny:) hormony mi szalaly na końcu i się poryczalam he he:-D
 
reklama
Gogana chyle czola...niezle wyzwanie z trojeczka,ja tak jak pozostale dziewczyny, niezawsze daje rade ogarnac Gaby a co dopiero trojke,ale jak sie musi to sie da rade i tobie naprawde gratuluje dobrej organizacji.... widze po suwaczku ze masz dwie ksiezniczki i jednego ksiecia..... a w ktorym tyg urodzilas i w jakim szpitalu? ifajnie ze z rataj nasza Natuska tam mieszka:)))):-)

Marcia 3 h? umeczylas sie kochana co? a jakFranulo jeszcze nie spiszy sie mu?

a my same m na sluzbie wiec do jutra samotnie....

a i j mam problem z gaba codziennie okolo 1 w nocy budzi sie z placzem,uspokaja sie tylko w lozku no i spi z nami juz do rana bo proba przelozenia jej do lozeczka jak juzprzysnie konczy sie znowu placzem.... no i w rezultacie tego od paru dni niewyspana jestem.....

jeszcze mi opryszczka wylazla...buuuuuuu

dziewczyny X....
 
Ostatnia edycja:
Tygrynka i jak? wytrwałaś cały dzien bez spania? czy spaliscie na raty? ale zabalowaliście :-D tak długo trawała impreza czy droge do domu zgubiliście??:-p

oj ciężko wczoraj było, nasze dziecko było wychowywane przez telewizor :-D ale impreza tak udana, że naładowani pozytywną energią na długo teraz jesteśmy :tak: cieszę się, że jednak poszliśmy, bo przecież nam sie nie chciało i zdecydowaliśmy się 4 dni przed, a jak przed 22 Seba jeszcze nie spał to myślałam że już nie wyjdziemy... na szczęscie się udało :-D poznałam świetnych ludzi, dowiedziałam się wiele miłych rzeczy o mężu (w tym o prawdopodobnym awansie :-D) i pikantnych ploteczek :-D impreza była chyba do ok 4, potem przenieśliśmy się ze znajomymi do arabskiego pubu, potem do domu jednego kumpla i dopiero jak on padł ok 8:30 to wsadziliśmy tyłki w taxi i pojechaliśmy do domu, ale chyba faktycznie zgubiliśmy drogę, bo taksówkarz zawiózł nas dookoła :dry: pewnie wykorzystał nasz stan, bo moja reakcja na to przyszła dopiero w klatce :-D ledwo weszłam do domu, zmyłam trochę makijaż, zamknęłam oko to obudził się Sebastian :eek: do 12 jakoś się przeciągnęłam (ale przebierać kupę w takim stanie to była naprawdę masakra :-D), potem wstał mąż a ja poszłam spać.. na godzinkę kiedy chyba tak naprawdę wytrzeźwiałam bo zaczęła się jazda z bolącym żołądkiem :dry: ale schudłam 1,5kg wczoraj:-p mąż czuł się lepiej, jego "tylko" głowa bolała ;-) na szczęście nie było z nami tak źle żeby wzywać babcię na pomoc do Seby, bo nie zniosłabym ludzi w domu ;-) a Sebuś kochany chyba wyczuł że rodzice nie w formie i się bardzo ładnie bawił (oczywiście wysypywanie klocków albo spadanie sztućców na ziemię przy czym się boleśnie krzywiliśmy musiało być :-p) a minimini to powinni nam jakąś nagrodę dać za całodzienne nadawanie ;-) i tak się doczłapaliśmy do 20:30 kiedy we trójkę padliśmy spać:-D oczywiście - nigdy więcej nie pijemy!! ale bal naprawdę świetny :tak: teraz bierzemy się za studia, bo został ostatni tydzień na egzaminy, zaliczenia, pracę.. brrr


Gogana opowiadaj jak najwięcej o Was!! jak widzisz znajdziesz tutaj wierne słuchaczki, wszystkie ciekawe Twojej trójeczki :tak:
ale się cieszę że nam się wątek rozruszał i nowe mamy pojawiają:tak: tak trzymać :-D
 
odpowiadajac na pytanie- mieszkam na oswiecenia.
Urodzilam w 34tc oczywiscie przez cc. Szpital na Polnej jest jedynym szpitalem w wlkp, ktory moze odebrac porod trojaczy (lub barrdziej mnogi ;) ). Maja swietnie przygotowana neonatologie. Tam tez rodzilam.
Maluszki 13.07.2010 rodzily sie w kolejnosci: Olga, Mikołaj, Amelka z wagami odpowiednio 2130, 1440 i 2030g. Wszystkie 10 punktowe :)
Ach... jak sobie przypomne tamten dzien to az lezka w oku sie zakrecila :)
Jak widze je teraz- brykajace, usmiechniete, pochloniete zabawami to naprawde serce rosnie. Tula sie wzajemnie, daja sobie buziaki. Juz teraz widze niesamowita wiez jaka je laczy. Mam nadzieje ze pozniej bedzie jeszcze lepiej i ze zawsze beda mogly na sobie polegac :)

A teraz... jade sobie na zakupy. Maz zostaje z gromadka. A co! ;)
 
hej:)

Natuska fajnie ze Filip radzi sobie coraz lepiej na rowerku....:)

Gogana a to Mikolaj najmniejszy:) ale tak chlopaczki maja podobno:) fajnie ze masz tak wesolo ze swoja trojeczka:) potem bedzie tylko lepiej:)

Tygrynka no wow, ja bym padla do 8.40 napewno bym nie wytryzmala:))))) ja to spioch i przewaznie na kazdej imprezie muli mnie juz okolo 1 i chce zawsze do domu:))))

a ja pojechalam z kolezanka do Activu na obornickeij, ale nie jestem zadowolona z tego placu zawab, w Jupi jest 1000 razy lepiej, a tam raczej sa "rzeczy" dla starszych dzieciaczkow a nie dal takich maluchow jak Gaba.... wiec napewo juz tam nie pojade, Gabie sie po godz juz nudzilo ale Oli,kolezanki corce tez wiec w samochod i do domku..... w Jupi Gaba wytrzymala 3 godz ibylo fajnie ciagle sie bawic chciala....a tutaj zreszta byly trzy przyejcia urodzinowe wiec dzieci multum.....

Gaba mi spi ale mam wrazenie ze z dnia na dzien ciezej z jej usypianiem,dzisiaj usilnie probowala mi wepchnac smoka swojego do buzi a ze mam opryszczke niechcialam wiec sie wkurzala i zreszta jakas taka za energiczna byla...

no a teraz ide sie wziasc za sprzatanie bo syf w domku a niechce zostawiac tego na jutro:)

dobranoc dziewuszki:)
 
MamaGabi a może to też od dnia zależy? bo u nas ogólnie Seba lubi Jupi i nie chce z niego wychodzić, a ostatnio przez godzinę uciekał do wyjścia i wołał mamę (był z mężem jak szukałam sukienki), więc przyszłam, poszliśmy zjeść obiad i potem dwie godziny spokojnie się bawił i nie chciał wychodzić ;) odetchnęłam z ulgą bo mamy całodniowe wejściówki do wykorzystania i się bałam że nie wypalą :D
Natuśka a przypomnij mi jaki macie rowerek? pamiętasz ile cali koła? teściowie chcą kupić Sebie na urodziny ale chcą mniejszy a ja chcę ciut większy (12`) bo do tego ma hamulec ręczny...

my dzisiaj mieliśmy intelektualny dzień ;) mąż na zajęciach, ja w bibliotece ekonomicznej, a młody u dziadków :)
 
Natuska może Filip coś obejrzał w bajce albo jakies dziecko mu powiedzialo o jakiś duchach albo ze jakas zabawka straszy no nie wiem (albo jakaś dziurka straszy) no nie wiem. Jazde na rowerze sie nie zapomina ;) Fajnie że daje sobie rade a tak się kiedyś martwiłaś. Zdolna bestia. A jak Emilka. Pewnie super laska rośnie.

Tygrynka fajnie że bal i imprezka udana przynajmniej się rozerwaliście i jakie dziecko wyrozumiałe super brawo dla Sebusia ;) Ty gdzieś studiujesz??

Marcia u mnie są okna do umycia a jak bardz chcesz to w Przezmierowie ogórdek jest do skopania ;p

MamaGabi może coś jej sie przyśniło albo tęskni za mama, Ja próbowałam zastosować metode 3,5,7 ale nie wypaliła Bartek wymiotował. W naszym łózku zasypia w 3 min. A jupi to gdzie jest?

My ( a może ja) dzisiaj troche intensywnie rano praca za mama (bo pojechała do warszawy do męża :-)) a potem szybko do tesco i po tesco do domu po małego i ES i na imieniny do ciotki dopiero wróciliśmy o 22 i mały nie chciał zasnąc w łóżeczku i zwymiotował :( położyłam go w łóżku i położyłam się z nim zaśpiewałam kołysanke i 1min i odleciał.
 
reklama
Hello:)
My wrócilismy do domu niedawno! Byliśmy u rodziców i w kinie, wykorzystaliśmy jej późne zasypianie:p He he dzisiaj do 23:30 wojowała i żadnej łzy, tarcia oczków pełna siła...ja nie wiem skąd ona ma tą eneregię? Jutro jedziemy do znajomych, nie wiem co im kupic, wpadlismy dziś do Malty ale nic mi się w oko nie rzuciło:( Ech jutro mamy jeszcze Leroy Merlin po drodze do nich, pewnie skonczy się na kwiatku i winie;P
Marcia ładny pracuś z Ciebie;) W porodach pomaga pranie dywanów! A tak w ogóle jak się czujesz?
MamaGabi spokojnie to pewnie chwilowe, Basia też miała takie tygodnie, że budziła się np około 4 rano z płaczem i potem już z nami i to mijało! Będzie dobrze;)
Tygrynka Ty bys się chcyba z Basią dogadała. Jedno i drugie na jakieś alkalicznych bateriach działa:p A tak to super, że Wam się imprezka udała:D
Na-tuska a Ty neta możesz mieć tylko mobilnego?
Gogana no ja z forum ślubnego Twój nick kojarzę, sama za wiele sie tam nie udzielałam, my ślub w 2009! Ale świat mały:)
 
Do góry