reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Natuśka ale normalnie pasuje Filipkowi rower? bo teść się boi że 12 za duży.. ale tak sobie myślę że latem będzie idealnie a wtedy najwięcej będzie jeździł, dobrze myślę?
An mój mąż studiuje a ja jako przykładna żona odwalam czarną robotę w zbieraniu materiału za niego :D ale wiecie co Wam powiem? dzisiaj po 4 godzinach w bibliotece, po siedzeniu w książkach związanych z logistyką - czuję że mogłabym tym się na serio zająć, muszę to przemyśleć :D An a Twoja mama w Ikarze pracuje? bo poznałam dziewczynę która tam pracuje nawet jej Twoje zdjęcie pokazywałam i nie kojarzyła ale możliwe że mogłam coś pomylić bo to na balu było :D niech żyje fb w komórce :p
Skrzat no to dawaj Basieńkę do mnie, chociaż pewnie już śpi? ;) jak Ci tak wojuje do nocy to coś czuję że ona się wyśmienicie w dzień wysypia i potem po prostu jest wyspana do późna :))

chyba czas spać...
 
reklama
Tygrynka, 1:23 a Ty jeszcze na kompie siedziałas?! naprawde wytrzymala jestes, ja wczoraj poszlam spac o 21:30 ;P
Powiedz mi prosze co takie dzieci w wieku Twojego Sebastiana juz potrafia? Ja teraz najbardziej obawiam sie momentu kiedy naucza sie wylazic gora z lozeczek... A najbardziej czekam na rozgadanie sie towarzystwa, co powoli (ale naprawde powoli) nastepuje :)

A jeszcze co do wag urodzeniowych to mi sie pomieszalo i to Amelka byla najmniejsza a nie Mikolaj, ale to szczegol. Teraz to prawie rowne sa- to znaczy szystkie ciezkie jak nie wiem- a mi plecy juz wysiadaja, choc nie nosze ich. Tylko wtedy kiedy naprawde trzeba.

Skrzat, swiat jest maly- to jedno, ale jak jestesmy na watku "poznanskim" to juz w ogole zaraz sie okaze ze jestesmy jedna wielka rodzina ;) zaloze sie ze mamy wszysztkie mnostwo wspolnych znajomych czy to z bylej szkoly, czy z pracy, czy z podworka... Poznan nie jest taki duzy ;)
 
Gogana my na pewno nie mamy znajomych ze szkoły bo ja Poznanianka od 7 lat ;) ale pewnie faktycznie gdzieś jakieś powiązania się znajdą, tutaj często się okazywało, że się ma wspólnych znajomych, itp ;) ja np na bb poznałam swoje dwie sąsiadki :D
co do umiejętności Seby to młody chodzi od 8mies, jakoś w okolicach roczku zaczął sam jeść sztućcami, z gadaniem to średnio i u nas :D chociaż spokojnie można się dogadać, ale żeby to rozmowa była, to jeszcze nie ;) tak samo z odpieluchowywaniem - od przypadku do przypadku się uda ;) hmmm ciężko mi teraz napisać co on umie, bo poza tymi dwiema rzeczami to już prawdziwy mały czlowieczek ;) ale tak jak wcześniej postępy następowały jeden za drugim, to teraz już nie ma takiego tempa rozwoju.. a co do łóżeczka to my szybko zdjęliśmy bok (bo nie mieliśmy opcji z wyjmowanymi szczebelkami), co miało swoje plusy i minusy ;)
a ja siedziałam wczoraj do 4, internet to zło :p tylko że uwielbiam nocny czas - cisza w domu, spokój... dobrze że rano mąż był w domu bo ciężko było wstać ;)
idziecie dzisiaj na orkiestrę? ja planuję na 19:30 jak nie będzie padało :)
 
Hello:)
A nam dziecko zrobiło prawdziwą niedzielę. Wstaliśmy z Zet o 10:30 a Basia spała do 11:p Chyba dzisiaj nici z popołudniowej drzemki, ciekawe jak się to przełozy na wieczór;) Muszę jakiś lekki obiad wymyslić bo na 15 do tych znajomych:)
Tygrynka my na światełko do nieba planujmemy:)
Gogana ja z Rataj ale teraz mnie na Grunwald z mężem wywiało! Twoje maluszki też są z lipca? A Tygrynka to taki nasz nocny marek:D
To miłego dzionka!
 
Tygrynka moja mama pracowała w Ikarze w latach 90 jak chodziłam do podstawówki a moją mame i mnie znają tylke te osoby co tam długo pracują np Kierowniczka i zastepca kierwniczki i chyba tylko trzy kelnerki :) Bartek śpi a ja zabieram sie za czytanie książki.
Aaa znalałam butki na wyjście jakies adidaski by mial i kapcie (dwa nr za duże ale wchodzi jego wielki przegub) ale zakłądam mu kapcie rzadko.
Znajomy przychodzi po 15 pizza czeka wszystko jest obiadek dla małego czeka

Ja na światełko nie ide bo mały chory ale z okna sobie pooglądamy.

Ale jestem zawiedziona bo kiedyś było ode mnie z balkonu widać malte (fontanne) i ratusz a tu se wymyślili zamek Przemysława i wszystko mi zasłania ::-):crazy:
 
Ostatnia edycja:
Helouuu

Skrzat dzieki, ze pytasz czuje sie hmmm...ogólnie jakaś osłabiona. Duzo mi sie chce spać ale walczę ze sobą. O 22, 23 padam jak kawka. A wczoraj mlody mi tak w krocze dawal czadu ze hej...ale ogólnie staram sie wychodzic teraz duzo. Bezpieczny termin a i potem znowu zastygne w domu chyba, ze FRanio będzie kochanym chlopcem na co liczę :-D

powiedzcie mi gdzie ten Jupi park jest? do gory przy multikinie? duze to i co tam jest? kulki?:)

Gogana jak Ci sie trojka rozgada to bedziesz sobie korki w uszy wkladac:-D

u nas Niko ruszyl ladnie z gadaniem. Tzn. duzo powtarza np. kombajn, orzeł, kolej czasem mu nie wyjdzie ale powie. Ania, Aga, no i to najlepsze maaaaammmoooo chce tuuuuu mnie rozbraja :)

Tygrynka Nikoś dostal rowerek na gwiazdke 12cali hudora seven tkai blekitny ale bez hamulca ale fajjny :)

Skrzat ale Twoja Basia to spioch u nas max 8.40 i wola bibi. tj. bajka i nie ma zmiluj...rzuci mi pilotem w twarz i matka włączaj:-D

my dzis idziemy na orkiestre czekam az panicz wstanie zje coś i wiśta wio.< ostatnio ma fazy na mandarynki, dzis zrobilam mu kisiel i nieeee lubi masakra z tym wymyslaniem>
 
Marciaa i 12 dobra dla Niko? u nas Seba nauczył się sam włączać tv :D a że najczęściej ostatnio oglądanym programem jest minimini to od razu trafia na bajki :D kurczę u nas też był moment że Seba ładnie powtarzał i też trudne czy dziwne wyrazy a na razie ma jakiś przestój.. może ruszy niedługo ;) a Ty już za chwilkę rodzisz.. ale ten czas zleciał!
tak, Jupi jest przy Multi, bardzo fajne miejsce - kulki dla małych, kulki dla dużych, trampolina, zjeżdżalnia, kuchenka, tor dla samochodzików, jeździki, klocki.. my może jutro idziemy :)
 
Hej kochane!!!

Wróciłam :))) było cudnie!!! jutro się rozpiszę więcej:) Było mnóstwo śniegu, (normalnie szok jedzie się jedzie -deszcz 2km dalej sypie śnieg, Duszniki całe zasypane, nie mówiąc o Zieleńcu. Sypało tak przez 3 dni. Droga ok, Staś większość spał, a Oliwka niczym osioł ze shreka od wyjazdu pytała czy już jesteśmy...) w pierwszy dzień trochę klapy organizacyjne, za późno wyjechaliśmy był straszny korek do zieleńca , 6 km jechaliśmy 1,5 godz. Pierwszy raz miałam narty na nogach, no i nie szło mi, zapisałam się do instruktora na następny dzień).W szoku byłam jak Oliwka sobie radzi, z takich gór zjeżdzała co nie jeden dorosły by się bał. Super że ją tak wcześnie na Maltę zapisaliśmy.Wieczorkiem pogaduszki przy winku ze szwagierką, dzieciaki zadowolone(staś kwiczał na widok śniegu). Na drugi dzień z instruktorem, suuuuper:))) zjeżdałam aż się kurzyło:))). ogólnie wyjazd rewelacyjny:))) mówię Wam ile śniegu tam szok:)))

Ten tydzień mam zamiar wypocząć:-D

I po krótce:

Googana witaj:))) my się znamy w sumie:)))bawiłam się na Twoim ślubie:)łał jaką trójeczkę masz:)) super!!! i wielki podziw!

Tygrynka super że bal udany!

Skrzat uuu jakie macie wieczorne atrakcje.. u nas też tak było chwilowo jak Oliwce zęby wychodziły..oby minęło!

Marciaa wytrzymaj do wyjścia na sushi:)))
 
reklama
Lilou super ze wyjazd sie wam udal i ze zadowolona jestes:))))))))):-):-)

no i my moze w tym tyg do Jupi sie wybierzemy ale nie jutro bo mam goscia jak cos to sroda, czwartek albo piatek:):-)

wogole zrobil omi sie cos w palec duzy u stopy bo mnie boli straszliwie chyba zastrzal mi sie zrobil.... czasami jak zaboli to az mi sie plakac chce...

A wogole to Gaba dzisiaj znowu tak dlugo zasypiala.... wczoraj w nocy znowu sie obudzila okolo 24 i spala ze mna ale jak....kopala,krecila sie i tp.

no nic milego wieczoru.

dziewczynki bylyscie na WOSP?
 
Do góry