reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Skrzat czyli ona dzisiaj w ogóle nie spała?? to może faktycznie już nie potrzebuje? a może będzie tak jak u Seby na początku - miał drzemki co kilka dni, na początku co 3, potem co tydzień, dwa...
Seba też dzisiaj zasypiał z tatą :D
w końcu złożyliśmy regał do pokoju młodego, od razu inny pokój się zrobił :) coraz mniej nas tam...
 
reklama
jeśli ktoś powie przy mnie słowo logistyka, magazynowanie, zarządzanie, system, gospodarka - zabiję, obiecuję że zabiję!! mam dość, idę spać, dobranoc :)
 
Dzień dobry!

Ale pogoda:/ ani na spacer ani nic:/ do Malty muszę jechać, do tego Jupi Parku, a nie chce mi się , najchętniej bym została w piżamie cały dzień. Ale po południu basen mamy, tzn Oliwka ma, zastanawiam się czy nie iść też ze Stasiem.
Noc taka sobie , bo obudził się o 5 (myślałam że wcześniej jest) , śmiał się ,taki kochany był..no ale umówmy się dla mnie to środek nocy...Ale zasnął, spał d 7:30 i teraz nie chce spać. Może dobrze bo właśnie sąsiad zaczął wiercić.

Tygrynka po co to robiłaś?

mamaGabi zdrówka!

Skrzat kurcze może to chwilowe z tym snem Basi..chyba za szybko na rezygnacje z drzemki, choć dzieci są różne.trzymam kciuki żeby to chwilowe..jaki film oglądaliście?
 
Dzień doberek!
Lilou dla małżowiny mojej, pomagam mu pisać część teoretyczną pracy :)))
ej ale dlaczego tak się boicie tego braku drzemek? tzn. ja rozumiem że jak dziecko śpiące to potrzebuje, no i mama ma wolne wtedy... ale u nas był taki płacz na drzemkę i potem zasypianie ok 23 że zrobiło się to bez sensu, no i w ten sposób młody już nie śpi, chociaż czasem mu się zdarzy przysnąć w ciągu dnia..
pogoda faktycznie pod psem, mi się nie chce z domu wychodzić, zwłaszcza że niewyspana jestem ;)
 
Nie no, "bac sie" to za duzo powiedziane. Chodzi wlasnie o ta chwile wolnego, gdzie zawsze moge obiad zrobic i/lub na necie troche posiedziec ;)

A co do zasypiania, to moje zasypiaja same. Wkladam do lozeczek, buzi na dobranoc (albo drzemke) i wychodze. Nigdy jeszcze nie zasypialam z dzieckiem obok. A przytulanki z dziecmi nadrabiam w ciagu dnia :)
 
Noo taka chwila wolnego to by się przydała :)) u nas jest ten błąd że młody zasypia z nami, zawsze jedno z nas musi być obok, a najlepiej jak oboje.. wydaje mi się że to pozostałość po karmieniu piersią :/ ale pocieszam się że zawsze przecież tak nie będzie, a faktycznie uwielbiam te zaspane łapki jak się przytulają przed snem :)))
 
Tygrynka u nas tez Gaba zasypia przy ktoryms z nas i tez wydaje mis ie ze to pozostalosci po karmieniu piersia.. byl czas ze zasypilaa sama w lozeczku ale to dlugo trwalo a poza tym ja ja usypialm odkladajac do lozeczka am oja maz na lozku i ot bylo bez sensu bo ona wkoncu nie wiedziala jak ma zasypiac....

my po obiadku, mlodego odebralm z zerowki,oczywisice pytanie " a czy ty ciocia musisz tak pozno po mnie przyjezdzac?" ha ha

no i Gaba mi jesc ostatnio niechce i teraz mi tak do glowy przyslzo czy przypadkiem p otych sterydach ktore dostawala nie przyszedl jadlos=wstet bo nas lekarze ostrzegali ze tak moze byc...ale nie za pozno na to? dwa miesiace po szpitlau?
 
reklama
hej kochane :-)
u nas dziś gonitwa bankowo-urzędowa :-( mielismy dzień wolny a tak sie napracowałam że mam dość :confused: młoda dostała jakiegoś uczulenia i ma zaczerwienione powieki i takie podrażnione :-(
Tygryś jaka ty dobra żona jesteś ;-) T. ma szczęście :-)
Skrzat no widzisz mówiłam że to zasypianie późne Basieńki to chwilowe :-)
Gogana mi młoda usypia tak samo jak twoja gromadka :-) sama w łóżeczku bez nas :-) buziak i do łózeczka :-D
MamaG. Lula ostatnio 2 tyg. miała kompletny brak apetytu ale powoli jej przechodzi Gabi też może ma taki spadek :-)
a wczoraj byliśmy w kinie z R. miał urodziny więc go zaprosiłam :-) a teraz idę pograć w kulki :-D
 
Do góry