reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Lilou gratulacje dla Stasia
yes2.gif

na-tuska super taka działeczka :tak:
A mnie dzisiaj łapka boli :-( pewnie przez pogode, ale pranie i tak wywiesiłam na dwór :-D Damianek się zakatarzył :-( a Natiego roznosi w domu :wściekła/y:
 
reklama
Hejka,
My dziś miły bardzo dzień:) Jak zawsze w biegu i spacerowo..pieszo do King Crosa i z powrtoem:p Wracałam już o 18 wiec Basia prawie całą drogę szła pieszo bo by mi zasnęła inaczej na początku było trochę buntu, bo chciała na ręce ale w końcu ładnie tuptała. I pomimo takie zmęczenia, braku drzemki spac poszła o 20:30 niezadowolona że już...cyborg mój:p a mama kupiła sobie trzy nowe lakiery do paznokci:p
Lilou graulacje dla Staasia, zuch chłopak:)
Krkisz biedna Oliwka, co powiedział lekarz? Zdrówka dla niej.
Julka Ty się nie przemęczaj!
Miłego wieczorku dla Wszystkich;*
 
heloł
co robicie laski w takie zimne dni??
My weekend byliśmy u rodziców, a dziś mi jakoś smutno ... pogoda nie sprzyja spacerom i nudziliśmy się w chacie :-D:-D

lilou gratki dla Stasia :) nagrywaj filmiki koniecznie - będzie super pamiąteczka :-)
 
Witam się znad porannej kawki:)
Basia spała do 8:30, ale drugą noc z rzędu koło 5 nad ranem mówi ała, mama i tak w kółko, jak ją wezmę do siebie to się wtuli i jakoś lepiej potem. Nie wiem czy coś jej się śni, czy może jakieś zęby??
Rozkoszuję się tą kawką jak nie wiem, bo od jutra rusza przemeblowanie i wszystko w domku się zmieni, jakoś mi smutno trochę, bo lubię te pokoje takie jakie są:p No ale trzeba córci sypialnie oddać i zrobić pokój:D
Alka 1106 zawsze w takie pochmurne dni gorzej czas zorganizować, ale ja pamiętam że chodziłam z Basią na spacery codziennie bez względu na pogodę:)
Julka jeden różowy, drugi taki ciemny róż (ale wpadający w fiolet lekko) a trzeci takie czerwono-bordowy:p W KC jest stoisko z lakierami za 3,2 zł:D A lakiery super mają trwałośc, naprawdę szok że za takie pieniądze w sumie można kupic dobry towar:D
Ok życzę miłego dnia;*
 
hello
Dzień faktycznie pogoda nie sprzyja spacerom chociaż my zaraz mykamy po zakupy bo wczoraj zapomniałam wejść do rzeźnika i na kolacje i śniadanko była pasta jajeczna. Szynki nam zabrakło i muszę uzupełnić zapasy a poza tym zżarliśmy wszystkie jaja i nie mam do obiadu.
Potwierdzam, ze lakiery za 3,20 Golden Rose mają trwałość lepsza od inglota :). Też się w nie systematycznie zaopatruje.

Alka z małymi dziećmi w taka pogodę łatwiej. Marysia na spacerach śpi ale gorzej z Zosią bo ona chce by poszła na plac zabaw a tam mokro. Polecam palmiarnię, tam jest cisza i spokój, można sobie książkę poczytać jak dziec zaśnie, ptaszki śpiewają, rybki plumkają.

Skrzat powodzenia przy przeprowadzce. Jestem ciekawa jaki będzie efekt tych manewrów.

Lilou gratulacje dla Stasia :).
 
Pogoda dziś faktycznie do bani;/ My siedzimy w domu, plany nam się pozmieniały no ale cóż. Wstawiłam gulasz na obiadek i zupkę dla Basi:) Młoda bawi się ciastoliną i cała zadowolona, ale znów nas katar męczy, a ona od jutra do rodziców na działkę...
Jagmar ja podziwiam za spacery w taka pogodę, u na sby nie przeszło bo Basia nie trawi folii:(
 
hej
jagmar oj do palmiarnii to ja bym z chęcią chodziła z małym ale niestety mam daleko, więc odpada i w takie dni jak dziś siedzę niestety w domu. próbowałam wyjść na spacer z młodym ale wyszłam z klatki a tu pada i nici z wyjścia!można się wkurzyć.wystawiłam Wojtka na balkon, troszkę sobie pohasał i się dotlenił(w deszczu):blink: pozwól, że spytam-a Ty masz podwójny wózek dla dzieciaczków czy starsza chodzi po nóżkach?
Skrzat a mała nie zjada tej ciastoliny? czy już nie wkłada do buzi takich rzeczy? bo mój jak narazie pakuje wszystko do buzi...
krklisz jak tam wyniki badań córci?wiesz już coś?

ja dziś obiadu nie robie bo wczoraj robiłam zupę i specjalnie zrobiłam więcej, by na dziś wystarczyło(może i na jutro bedzie:-p). Wojtuś marudny przez taką pogode bo chciałby wyjść na spacer a tu deszcz, i patrzy przez okno i powtarza, że pada i kap kap...
 
lusi.k mam wózek podwójny bo starsza uwielbia jeździć w wózku.

To mi o ciastolinie przypomniałyście, mam jeszcze ostatnie opakowanie :D. Właśnie zagoniłam Zosię do sprzątania pokoju. Jak ogarnie klocki to dostanie ciastolinę. Oczywiście zamiast sprzątać zaczęła się bawić :).
 
reklama
Skrzat ja też chodzę codziennie, chcę czy nie, chociaż drobne zakupy załatwić, poza tym Franek kocha spacerować, bez spaceru bywa marudny :-D .... brak mi na tej mojej wsi jakiegoś parku ...

lusi.k ja też z Lubonia :-) a Wojtusiowi załóż kalosze i pelerynę - będzie miał super, hiper atrakcję
 
Do góry