reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Natuśka Ty to jesteś akrobatka! Kiedyś też lubiłam chodzić po drzewach ale z wiekiem jakoś mniej odważna się zrobiłam. 3mam kciuki i życzę, żeby te skutki jednak tragiczne nie były. Powodzenia.

Jarzębinka a możemy się tak umówić, że to ja będę tą chętną na wdrapanie się na 20 skrzynek??? Plis plis plis ;p

Może któraś jest chętna na spotkanie jutro w strefie kibica o 15?
 
kozaczino To zdrowiej predko, Skrzat chyba pisala kiedys o fajnym kardiologu.
Ja zdecydowalam ze zaszczepie , a ty nie masz za free bo mala przeciez jest zlobkowa prawda?


jagmar Tak tak czas to zdecydowanie towar deficytowy ;),ja w tych ciasteczkach tez dawalam mniej cukru bo
kleik sam w sobie jest juz slodki.


na-tuska Alpinistka jestes ale na pocieszenie powiem u nas tez tak sie wisnie obrywalo, tylko strach w oczach mielismy
jak dziedek pchal sie na drabine ;).
Nie kumam ale powodzenia ;).


jatrzebinka Fajna zabawa ;).


NabAwe To fajnie ale sobota mam gosci wiec odpada a co do niedz pogadam z M i dam znac.


Ja niestety ze strefy odpadam raz zakupy imieninowe a popoludniu szczepienie wiec innym razem.
Szkoda tylko ze dzis znow slonko zwialo.
 
reklama
o fuck
ale mnie nogi bolą oi kręgosłup- przydałby sie masaż ale mąż standardowo w garażu...

jagmar i skrzat mnie dziś wymęczyły więc należy mi się odpoczynek :D

kim była Kasia? ja nic nie wiem.

edit:
skrzat
w rossmanie masz do 11 lipca bobo fruty 4szt za niecałe 9 zł:D
 
Ostatnia edycja:
Do góry