reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Dzień dobry :)
witam nowe mamusie, niech Wam się miło pisze :)
Jarzębinka wow, super niespodzianka! już Kraków sam w sobie, a te dodatki jeszcze... świetnie :)))
Krklisz oo a gdzie byliście? może się gdzieś minęliśmy :D fajnie że urlop udany, a jak tam samopoczucie? ze spotkaniem chętnie, od środy jestem wolna, bo teraz jeszcze gości mam poumawianych :)
 
reklama
wpadłam sie przywitać :tak:
witam nowe mamuski :tak:
widze że forum typowo urlopowo, wszyscy krzystaja z pogody :tak: więc ja tez zmykam połapać promieni słonecznych :-D

paaaaaaaaaaaaaaaaa;-)
 
jagmar Mialam na mysli wyjazd do rodzicow. Dobrze ze czujesz sie juz lepiej daj znac jak masz czas zawsze mozemy sie umowic ;). Wogole to dalas mi do myslenia z tym lozeczkiem, jakbys mi kiedys zrobila wizje lokalana
to pewnie latwiej mi bedzie podjac decyzcje. ;)

Tygrynka My bylismy w Mragowie i na1 dzien do Mikolajek skoczylismy. Teraz troche lepiej bo takie dlugie upaly mnie juz wykanczaly. Jak najbardziej to co sroda ok12?
 
jarzebinka super uczczenie 10 rocznicy pomyslowosc meza do pozazdroszczenia my mamy w czwartek 4 rocznice ale na nic nie licze jak zwykle :p

fajnei ze sie spotykacie to wasze pierwsze spotkania?
 
Melduję się:D
Witam wszystkie nowe mamusie i zapraszam do pisania z nami:)
Jarzębinka ale fajny mąż, super że tak wszystko zoorganizował:D Pozazdrościć!
Krkisz powroty z wakacji są najgorsze, jak trzeba prać, powrócić do normalności etc. aczkolwiek gorze były gdy się pracowało!
Tygrynka witaj po wojażach!
Jagmar wracanie od ciebie w środku nocy rowerem bezcenne;P Pod Certusem chodnika nie widziałam, a przez wykopy nie mogłam sie odnaleść, bo zmienieli organizację ruchu:p Po czym natknęłam się na Panów pod domem publicznym i czekałam na odpowiedni moment by wejść do domu i nie zwrócić ich uwagi na siebie;P

No a ja wróciłam, byliśmy nad morzem 5 dni, pogoda jak marzenie, potem 4 dni pracy dorywczej a mój poleciał w tym czasie do Manchastreu bo ja nie chciałam:p za to dwa weekendowe wieczory wolne:) Przywiózł jej trochę ciucha z Primarka a mi piżamki:D Basi nie widziałam od środy;/ Tęsknię bardzo za nią, a pojadę dopiero za dwa dni do niej! Dzisiaj ouki w domu bez Basi wzięłam sie za porzadku pościerałam wszytskie kurze na górze, umyłam okna, łazienkę, teraz lecę zrobić na górze podłogi na mokro i biorę się za dół:)
 
Ja jak co piszę się na spotkanie :-) Bartusiowi brakuje ekipy do zabawy ;) Szaleństw!

Ja dzisiaj w przezmierowie a potem z domu kuzyn Bartka z rodzicami i dzień z leciał jak strzała z uśmiechem na twarzyczce dziecka.

Na ogrodzie pomalowałam trochę chwasty powyrywałam jutro ciąg dalszy
 
przepraszam ze pisze posta pod postem ale
Dla tych co używają pampki DADA z Biedroniastej jest promocja teraz na wszystkie rozmiary Dady np Dada 4 ma 108 szt za 49,99 wychodzi okolo 46 gr za sztukę ( w każdej Biedronce)

http://promobaby.pl/promocja-9297.html
 
Ostatnia edycja:
Hejka! Widzę, że u was dziewczyny baaardzo wakacyjnie i urlopowo! Zazdroszczę, bo my w tym roku nigdzie nie jedziemy :(( A ja mam zespół cieśni nadgarstka, siedzę i ryczę jak mnie złapie mocny ból ::((( na szczęście to nie reumatoidalne zapalenie stawów spowodowało zespół, tylko najprawdopodobniej przeciążenie ręki... Pisać ledwo mogę i to tylko wtedy jak leki zaczną działać :/ Pozdrawiam was serdecznie!
 
Majka zdrowia:*
An na pocztaku przeczytalam ze pomalowalas chwasty:p:-D Dlaczego Dada robi taka promocje jak my wyszlismy z pieluch?????? a na noc mi sie nie opłaca aż tylu kupować;/
 
reklama
Hej
an dzięki za namiary na promocję. Dzisiaj zakupię kilka paczek dla młodszej.

Majka kuruj rękę szybko.

Pogoda dzisiaj jakaś dziwna ni to chmury ni to słońce. Zaraz zjemy drugie śniadanko i ruszamy na podbój osiedla.
 
Do góry