reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

hej
Krklisz w sobotę to mi tak średnio pasuje bo już się z M wybieramy do kina od jakiegoś czasu a tylko w weekend możemy dzieci się pozbyć ;p. Wolałabym w tygodniu (byle nie środa) jakieś spotkanie zorganizować.
Koronę zrobiłam, nawet dwie ;p. Jedna do przedszkola a druga do domu. Ja tam lubię od czasu do czasu takie rzeczy porobić :).

Marcia ja już zaczęłam się zastanawiać czy przypadkiem nie skasowałaś sobie profilu na BB bo faktycznie wieki Cie tu nie było. Widzę, ze z chorobami podobnie jak u nas. Od początku grudnia ciągną się za nami i nie dają o sobie zapomnieć. Dzisiaj w nocy Zosia miała gorączkę.

Skoro dzisiaj w nocy Z miała temperaturę, to znaczy, że Marysi temperatura z przed kilku dni nie była spowodowana zębami. Może to ta osławiona 3-dniówka chociaż wysypki u Marysi nie zauważyłam, poza małym rumieńcem na twarzy, który pojawił się rano zniknął po kąpieli. Może to było to??? Z jutrzejszego przedszkola nici :(.
Ja jestem ledwo żywa bo kilka nocy zarwałam przez gorączki i wierzgające dzieci w moim łóżku.
 
reklama
jagmar u nas Nikos w drugie swieto dostal 40 stopni i tak 3 dni skonczylo sie antybiotykiem bo gardlo brzydkie, potem Franek 3 dni po 40 stopni 3-dniowka ja angina a Łuki oskrzela i teraz Fr oskrzela a mnie znowu gardlo boli i głowa w miedzy czasie katar..........ja bralam 2 antybiotyki bo klacid mi nie pomogl...porazka na maxa..............
 
Marciaa fajnie, że pojawił się ktoś z okolicy, do Kasztanowych ludków już dzwoniłam i tam prawdopodobnie spróbujemy wysyłać Julkę ale wszystko zależy czy będę miała samochód by ją dowozić, no i jak ona się tam odnajdzie - bo nie ma takiej konieczności więc jak się nie będzie podobało to nie ma jej co stresować, a Ty widzę, że dwójeczkę masz chłopaków, pracujesz?

Dziewczyny teraz taki okres, że wszyscy chorują - duzi i mali - i to falami po kilka razy - ciekawe czy to tylko taki rok czy już tak będzie... Ja marzę o wiośnie - rozpaczliwie ;)
 
Jak śpią bądź spały Wasze maluchy gdy miały 1,5 roku? My małą kładliśmy jakiś czas w jej pokoju ale przeważnie i tak w nocy do nas przychodziła, potem była chora i ciągle się budziła więc od razu spała z nami, a teraz nie wiem czy wrócić do spania u siebie.

mój starszak w wieku 1,5 roku przesypiał juz całe nocki, spal w swoim łóżeczku ale z przyczyn mieszkaniowych z nami w pokoju :tak: młodszy w tym wieku miał jeszcze jedną pobudkę na karmienie ( spal w swoim łóżeczku u nas w sypialni), ale poza tym to spał ładnie, mając 20 miesięcy zaczął przesypiać nocki i "wyleciał" do drugiego pokoju...:tak:

Cześć dziewczyny! Jestem spod Poznania (Koziegłowy). Chętnie dołączę do Waszego grona jeśli można :) Moje dwa Słońca: Nadia lat 6 i Filip 3 miesiące ! :)

witam serdecznie i zapraszam do dyskusji, a witam szczególnie, bo jesteś mamą dziecka starszego niż obecne tutaj 3 latki.... na potencjalnym spacerze jakaś odskocznia dla mojego starszaka....:tak:

ZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH.....:tak: choć patrząc co się dzieje za oknem na tą odwilż i wilgoć to będzie się działo, oj będzie....:tak:

to wszystkie zdrowe, więc kiedy idziemy na babskie wyjście, Kirklisz jest tylko 2 tygodnie to dużo czasu nie mamy ???? jakie terminy....:tak: jakie propozycje : data godzina i miejsce.....:-D ja proponuje 1-2-3- lutego godz. 20.30 a z miejscem się dostosuje...:happy2:
 
Hello:)
Jagmar Ty to zdolniacha jesteś, mogłaś machnąć 3 korony:p Dla Basi od razu też:-D:-D Biedna Zosia, zdrówka dla niej. Co do 3 dniówki, to wydaje mi się, że rumieniec to nie wysypka, jednak przy 3dniówce wysypuje na całym ciele, brzuszku...
Premisa żurawit junior na drogi moczowe, Basi pomógł od razu, niby dawka jest 5ml 1x dziennie ale ja dałam 2x dziennie (tak poradził farmaceuta) i po 2 dniach był spokój:) A z autem to mój mi nie da, bo ja mam prawko, ale nie jeżdzę, bym musiala też się na lekce doszkalające zapisać!
Marcia witamy:) Masakra z tymi chorobami, oby już powiał wiosenny wiaterek i słonko zaświeciło! No roczek Franka, jak ten czas leci, dopiero pisałaś że jesteś w ciąży:p a już chodzi Franuś, jak ja Was dawno nie wiedziałam:( Jakie plany na roczek?

Basia z Klubiku, mam nadzieję, że znów sie nie rozchoruje, a ja mam chillout:p Siadam do ksiązeczki, tak się wciągnęłam, że wykorzystuje każdą chwilę na czytanie:p
 
ale miałam dzisiaj koszmar... buuu najgorszy horror mojego życia!

marciaaa
no faktycznie nie było Cie długo, ale najwazniejsze że wróciłaś:) dziękuję gratulacji :) rożnica bedzie 22 m-ce, to chyba podobnie jak u Ciebie? przyznam, że mam obawy czy sobie poradzę, bo Emilka jest niesamowicie żywa i daje w kość, ale jak drugi dzidź będzie już taki jak Twój Franio, to pewnie odetchnę z ulgą, więc pocieszam się, że jeszcze ze 2/3 latka i będę miała taki luz jak pare m-cy temu, kiedy Mila już chodziła i sie bawiła, a nie musiałam jej wciąz niańczyc:)
 
Cześć
Jak fajnie wejść na forum i nie przekonać się, że mój post sprzed 2 dni jest ostatni :D.

Jarzębinka ja jestem za 1 lutego, godzina pasuje. Gdyby Twój starszak miała towarzystwo na spacerach to przynajmniej nie zamęczał by ciotek gadaniem ;p. Ja mam na niego focha bo mi wypomniał, ze przytyłam ;/. A tak serio to Kacper jest świetny, wygadany i bardzo inteligentny.

Marcia to macie chyba gorzej niż my. P się uchował przy naszych chorobach. Ja co prawda zaliczyłam zapalenie oskrzeli ale mam już w tym praktykę i nie robi to na mnie wrażenia. Zdążyłam zapomnieć. Gorzej, że smarkate ciągle coś "boli" przez to siedzimy w domu zamiast cieszyć się zima i śniegiem. A temperatura 40 st u młodszej to norma - niestety.

Zosia została w domu, kolejną noc dała nam w kość wiercąc się niemiłosiernie w naszym łóżku i urządzając histerie na słowo "wracaj do siebie". Ja chodzę w ciągu dnia jak zombie i przysypiam na każdym kroku. Właśnie wstałam z popołudniowej drzemki i muszę sprzątać ;(.

Skrzat Basi miałabym korony nie zrobić ;p ????
 
NabAwe Tak bedziemy my i piwo ;).
A zapraszamy zapraszamy ;))))))))))
Spokojnie zobaczysz ze 2 bedzie spokojniejsze :) tez mialam takie obawy ale dzieci zwykle sa rozne ;).


Marciaa Faktycznie cale wieki ;), wspolczujemy choroby i zyczymy duuuuuuzo zdrowka.


jagmar Wedle mnie tez moze byc inny dzien, tylko kto jeszcze ma ochote sie wybrac?
W takim razie moze 1 (piatek) jarzebince by pasowalo?
Moje korony ak narazie takie na szybko Oli niszczy w 10 sek ;).
Biedna Zosia ale niestety kiedys to trzeba przejsc.
Tez tak mam, ze jak sie nie wyspie to trudno mi w ciagu dnia miec cierpliwosc do dzieci.


Premisa Jestem za wiosna by sie przydala ;) zwlaszcza po dzisiejszym brnieciu wozkiem w sniegu.


jarzebinka Mi 1 2 3 moze byc :)


Skrzat Niehce glosno mowic ale skoro Zosia nie idzie do przedszkola to..............
Ja bym sie wybrala na lekcje ;).
Ok bede szukac dzieki dzis lekarz mi powiedzial ze czekamy i bad moczu za tydzien tymczasem
zurawina i nadmanganiam potasu.
A ty masz ochote na babskie wieczor? Jak u ciebie z terminami?


Jade dzis do psychologa trzymajcie kciuki zobaczymy czy bedzie w stanie nam pomoc, dzis Oli znow sie budzila w nocy.
 
reklama
krklisz
kompletnie się nie zrozumiałysmy:p ja myslałam, że chodzi o spotkanie z dzieciakami. Jak dla mnie babski w weekend odpada bo A ma szkołę i egzaminy więc lipa.

byłam u lekarki bez numerka, bo o 10 wszystkie były k**a zajęte! Niestety jak tlyko spytałam "czy zgodzi się pani mnie przyjąć..." od razu ucieła- NIE. Ja spokojnie dokończyłam, ze chodzi tylko o skierowanie na badania... a ona wręcz podniesionym obrażonym głosem wrzesnęła NIE!! Odwróciłam sie i wyszłam. Coś czuje że myszy ją zjedzą:p
Ale jak zapytałam o ceny badan to sie za głowe złapałam, jak się zamknę w 350 zł prywatnie to bedzie ok.... najdroższe są TSH, CMV i TOXO, ale nie wiem czy internista mi to przepisze na krzywy ryj, skoro nawet nie mam karty ciąży :(
 
Do góry