reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

hello

Premisa. Siedzę w domku jeszcze jakieś 1,5 roczku:-D
Kasztanowe sa super, mam porównanie bo siostrzenica chodziła do Skrzatów i bardzo narzekaly babki na niego. Co do spania w nocy to ja bym Ci mogla ksiazke napisac. Kazde dziecko inne ale moj starszy jaki duzy a dopiero od miesiaca spi pieeeeeknie. Franek jak Niko w nocyh poplakuje, wierci się...tylko do tego jeszcze butle wciąga a jak smoka zgubi to wszyscy na nogach. Ja to z nimi mam:-D

Skrzat no kupe czasu sie nie widzialysmy, nie chcesz do mnie wleciec z Basia to co mam poradzić:-p:-p robimy roczek w knajpie za Pobiedziskami 16 na 28 osob chyba. Francio jest wesolym chłopcem, cudak, kontaktowy, tupta 4 kroczki i bam dzis zrobił az 7 . Nikos dzis zebral od Pani w pkolu pochwaly. Pieknie mówi, super sie rozwija...aczkolwiek bardzo wstydliwy jest. Zaczał bajki ogladac, dyskutuje na kazdy temat.

Nabawe no roznica podobna. Na poczatku jest ok, potem u nas Nikos w nocy miał jazdy, krzyczał, tylko ja i ja na okrągło bardzo przezywał ta sytuacje. Bedziesz miała co robić :tak: teraz jest suuuuper aczkolwiek Francik ma charakterek i jest psota wieksza jak brat w tym wieku...tak jak mowia 1 rok najgorszy....ale nie łam sie ...czas szybko leci ;-)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
NabAwe Ja cie rozumiem i zapraszam w tygodniu do siebie ;) a jak na Stary nie dojedziesz to tez bedzie fajnie ;).


Mam pytanie jakie poradnie alergologiczne dzieciece znacie bo w swojej dostlam termin na wrzesien i mi sie to nie podoba ;(.
 
Marciaa a możesz coś więcej napisać o Skrzatach bo właśnie tam planowałam wysłać małą ale nie znam żadnych opinii "z pierwszej ręki", do Daszewic mam trochę dalej i póki co za mało mamy lat (przyjmują od 2)
 
Hejka,
U nas trochę zmian, bo znów pojawiły się projekty i latam między firmą, a domem. Ale fajnie, zobaczymy jak się sytuacja rozwinie!
NabAwe ze skierowaniami jest ciężko. Jestem ciekawa czy ci dadzą? Internista często daje tylko na zwykłą morfologię, ale próbować trzeba:) Jak co zmień lekarza rodzinnego, jak Twój taki niemiły (można 3x w roku bezpłatnie)
Marciaaa mnie długo na wizyty nie trzeba namawiać :) Jak tylko uporam się z nową sytuacją i wszytko się wyjaśni będę się wpraszać:D
 
Cześć

Ja dzisiaj miałam jakiś fatalny poranek. Najpierw wkurzyłam się na P, później dzieci mnie z równowagi wyprowadziły marudzeniem i jęczeniem. Z zazdrością patrzyłam jak mąż wychodzi do pracy. Kawkę sobie w spokoju wypije, nikt mu nad głowa nie będzie bręczał i stękał. Zima wybitnie nam nie służy. Dzisiaj ładne słoneczko ale wietrzysko potworne i trochę boję się iść na spacer z moimi chorowitkami. Domowa nuda, nuda, nuda.
Mam nadzieję, ze popołudnie będę miała spokojniejsze.
 
Jagmar ja dzisiaj miałam poranek leniwca;P A teraz uwijam się jak nakręcona bo za jakieś 30 minut musze wyjśc do babci:p Ale z uwagi na wicher chyba wezmę wózek pierwszy raz od niepamiętnych czasów, by była trochę osłonięta:D A potem kawusia z kumpelami z pracy:D Co prawda zabieram Młodą, ale jedna ma 2 dzieci więc mam nadzieję, że się zajmą sobą:):p
Basia ma mega fazę na Klub Przyjaciół Myszki Miki a ja jak słyszę głos tej myszki jestem chora;P Ale sprawia jej to przyjemność:p Dzisiaj nie omieszkałam się kimnąć w jak Młoda się bawiła, ale znalazła sobie zajęcie w segregacji naczyń do ciastoliny, oby jej to zostało:) Teraz bawi się w dr Duplo i leczy zwierzęta:D
 
Jagmar dzięki :D Kiedyś skorzystam, ale wolę jeszcze nie ryzykować, Zosię kilka dni temp trzymała, a my dopiero wyszłyśmy z zapalenia oskrzeli:p Spoko ja idę do niej do domku, więc dzieci będą myślę miały co robić bo pociechy kumpeli mają 3,5 i 6 lat:)
 
reklama
Do góry