reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

reklama
Nie wiedziałam, że w gimnazjum już się można chajtać 😱
Przepraszam czy to do mnie? Z całym szacunkiem myślę że jestem w podobnym wieku do Ciebie. Bądź nawet jestem starsza. Do tego jestem mamą 2 dzieci. Mam za sobą 2 poronienia. Pierwszy raz jednak mam taką sytuację jak ta. Miłego dnia życzę 😉
 
Część wszystkim. Mam pytanie bo nurtuje mnie to strasznie. W sobotę miałam owulację (wiem niestety dokładnie kiedy ja mam bo nie mogę wtedy usiąść na tyłku) a w niedzielę kochałam się popołudniu z mężem. Nie doszło do wytrysku w pochwie tylko na zewnątrz ale poniosło nas i jeszcze przez chwilę "bawiliśmy się" dłońmi. Nie jesteśmy pewni czy nic się tak nie dostało więc dla pewności dzisiaj czyli jakieś 18 godz po tym zdarzeniu wzięłam Ella one. Czy to zadziała. Nie chciałabym teraz być w ciąży gdyż straciłam właśnie pracę. Czy mam się czego obawiać?
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Wszystko zależy od tego jaki masz znak zodiaku
 
Witam,

Jestem 5 dni przed okresem a śluz mam przezroczysty czy to może być ciąża?
Dziewczyno, ile jeszcze wątków zaśmiecisz? To, ze sperma z Ciebie wypłynęła, ze miałaś śluz z domieszką krwi, ze miałaś śluz przezoroczysty nie powie Ci, czy jesteś w ciąży. Wiem, ze chcesz usłyszeć TAK JESTEŚ W CIAŻY GRAULACJE, ale nikt tego nie wie, wiec siedź i czekaj cierpliwie do okresu
 
reklama
Do góry