reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogłam zajść w ciążę

reklama
„mądre kobiety odpowiedzą” - nie chce nic mówić, ale pannaadrianna jest w pełni mądra i swiadoma i odpowiedziała BARDZO mądrze :)

A każda kolejna napisze ci, zrób test, to rozwikła twoja zagadkę. ;)
ale skoro piszę na tym forum to proszę poprostu o naprostowanie jednej sprawy nie jestem głupia i umiem z internetu korzystać ale na róźnych stronach piszą róźne rzeczy
 
ale skoro piszę na tym forum to proszę poprostu o naprostowanie jednej sprawy nie jestem głupia i umiem z internetu korzystać ale na róźnych stronach piszą róźne rzeczy
będziesz miała bliźniaki. Mam nadzieje, ze ta wiadomość jest wystarczająca.

Jezu. Piszą różne rzeczy, ale w czym masz problem zrobić sobie test i samej się przekonać ze to nie ciąża?
Nie rozumiem w czym macie panie problem jestem poprostu nie doświadczona a wy od razu jesteście takie nie miłe podobno kto pytanie nie błądź : )
jak nie jesteś doświadczona to po co brać się za coś, o czym się nie ma pojęcia? 😅 pierw proponuje lekcje z biologi mniej więcej. Kiedy ciało A połączy się z ciałem B i ciało B wyda i pozostawi swoje nasienie w okresie około owulacji ciała A w BEZPOŚREDNIO POCHWIE to wówczas ciało A może zajasc w ciąże. Palec nie ma skłonności zapładniających. Łatwiej nie potrafię.
 
ale skoro piszę na tym forum to proszę poprostu o naprostowanie jednej sprawy nie jestem głupia i umiem z internetu korzystać ale na róźnych stronach piszą róźne rzeczy
Pokaż mi rzetelne źródło, gdzie lekarz pisze, że ciąża z palca jest możliwa.

Upsss 🤭 korzystanie z internetu - chyba robisz to źle 🙈🤣
 
Kurde… zaczęłam się zastanawiać, czy wiesz co to owulacja… jednak ta lekcja mogła być za trudna..
 
reklama
Jesteście panie wredne nie pozdrawiam i oby wam chomik wpadł do herbaty
nie pije herbaty. Dobranoc 😂

Nie mam tendencji bycia wredna, ale kobieta będąca gotowa na rozpoczęcie życie seksualnego powinna znać takie podstawy.. przykre, że potem tylko słychać „Boże jestem w ciazy, jak to możliwe” i „czy mogę zająć w ciąże z palca” 😟 przykre bardzo. Mamy XXI wiek.
 
Do góry