reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

przytlajcie sie jak macie ochote;) jutro pewno bedzie taka jak kontrolna wiec wszytsko wyszlo zgodnie z planem:) czekamy do testowania
 
reklama
przytlajcie sie jak macie ochote;) jutro pewno bedzie taka jak kontrolna wiec wszytsko wyszlo zgodnie z planem:) czekamy do testowania

Misssion Complete :rofl2:
Dzis o 8.30 pokazały sie dwie ciemne kreski:tak::tak::tak: Teraz pozostaje czekac do testowania za dwa tygodnie :-)

ale nawet jesli nie...to kazdy miesiac przyblizy mnie bardziej do bycia ekspertem od planowania płci :-p

Eni dzieki ze byłas dodajac mi motywacji i otuchy w te ostatnie tygodnie:-) Bardzo dziekuje.
 
NiaNia 3mam kciuki daj znac za 2 tygodnie;)jesli sie nie uda to w natspenym miesiacu bedziesz juz wszytsko wiedziec, co jak i kiedy:) a synus fajny, gratuluje skonczonych 2latek:) a jak sie chowa? mowi? bo moj nie cche gadac;( pojedyncze slowa i w wiekszosci to po swojemu
 
NiaNia 3mam kciuki daj znac za 2 tygodnie;)jesli sie nie uda to w natspenym miesiacu bedziesz juz wszytsko wiedziec, co jak i kiedy:) a synus fajny, gratuluje skonczonych 2latek:) a jak sie chowa? mowi? bo moj nie cche gadac;( pojedyncze slowa i w wiekszosci to po swojemu

Czesc Eni :-) Az się za Tobą steskniłam:-p
No zobaczymy czy się udało. Nie nastawiam się jakoś bo po przeczytaniu ksiązki wie, ze trzeba tez sporo szczescia. Liczą się czasem godziny :tak: Czekam cierpliwie, starając sie jednoczesnie nie myśleć o tym co i jak :rofl2:

Dziekuje za komplementy dla Maksa :-)Generalnie gaduła z niego, ale jakoś wczesnie zaczął i chyba tak było mu dane:-p Snuje tez oczywiscie opowieści o swojemu :rofl2: Generalnie staram się nie porównywac go innymi, bo wkurzaja mnie licytację matek które dziecko ile potrafi. A co to w sumie za róznica ;-):-)

eni powiedz jezscze tylko jak u ginekologa ? miałaś juz usg ?:-p
 
Witaj NiaNia!
Trzymam kciuki:-). Ja mam cykle 31-34 dniowe, więc muszę poczekać. Dzisiaj mam dopiero 7 dc.
Kupię sobie niedługo testy owulacyjne i będę się starać na dziewczynkę, a co:-D.
Może tym razem się spełni moje marzenie o córci
 
NiaNia jesli teraz nie "zaciaze" tow przyszlym miesiacu razem bedziemy sie testowac. Ja tez bardzo bym chciala corcie :D
 
NiaNia bylam tydzien temu:) dzidzia ma juz 4mm i bylo slychac serce;)termin mam na 10marca;) 3mam kciuki za dziewczynke, tylko musisz miec swiadomosc ze ta metoda jedynie zwieksza szanse na corcie i ze moze sie nie udac, trzeba to traktowac z przymruzeniem oka, ab y nie bylo rozczarowania, ja sie staram nie nastawiac na konkretna plec,zrobilam wszytsko aby zwiekszyc szanse,aobaczymy co z tego wyjdzie;) aha za 10dni mozesz zrobic badanie beta HCG z krwi i wynik bedzie juz pewny,wiec jak nie ebdziesz mogla sie doczekac to polecam;)
 
ja tez. Ja też do Was :) Poczytałam cały wątek..no no,wskazóweczki na pewno przydatne. Juz zakupilam tesciorki,mam nadzieje ze szybko przyjdą.
Troszkę mi się ten mój cykl pokićkał (ostatnio były tylko plamienia, wiec nic już nie wiem,czy dobrze oceniam początek)Mam nadzieję że testy pomogą no i wyjdzie siostrzyczka dla synka
 
Witaj NiaNia!
Trzymam kciuki:-). Ja mam cykle 31-34 dniowe, więc muszę poczekać. Dzisiaj mam dopiero 7 dc.
Kupię sobie niedługo testy owulacyjne i będę się starać na dziewczynkę, a co:-D.
Może tym razem się spełni moje marzenie o córci

Trzymam kciuki za Ciebie :-) Zagladaj tu bedzie Ci raźniej;-) bo czasem głupiejesz przy tym testowaniu.

Jesli mnie się uda bede zawdzięczać to Eni:rofl2:
:-)
 
reklama
NiaNia jesli teraz nie "zaciaze" tow przyszlym miesiacu razem bedziemy sie testowac. Ja tez bardzo bym chciala corcie :D

Ja mam 17 dzien cyklu. Testuje gdzieś dopiero 10 sierpnia :sorry2:(33 dzień syklu) bo nie chce się rozczarowac testując za wczesnie.
A Ty Camy ?

NiaNia bylam tydzien temu:) dzidzia ma juz 4mm i bylo slychac serce;)termin mam na 10marca;) 3mam kciuki za dziewczynke, tylko musisz miec swiadomosc ze ta metoda jedynie zwieksza szanse na corcie i ze moze sie nie udac, trzeba to traktowac z przymruzeniem oka, ab y nie bylo rozczarowania, ja sie staram nie nastawiac na konkretna plec,zrobilam wszytsko aby zwiekszyc szanse,aobaczymy co z tego wyjdzie;) aha za 10dni mozesz zrobic badanie beta HCG z krwi i wynik bedzie juz pewny,wiec jak nie ebdziesz mogla sie doczekac to polecam;)

Jeju ale cudownie:-) Jezscze raz gratuluję :-)

Wiem wiem, ze ta metoda jedynie zwieksza szanse :sorry2: wiec nie nastawiam się jakoś specjalnie:tak: Choć po spełnieniu wszytskich warunków (tak pisało w ksiązce jest niemal 95% gwarancji:ninja2::wink:).

Przyznam szczerze, ze zrozumialam ze zajscie w ciąze wcale nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać :eek:

I aż mi się nei chce wierzyć, ze mogłabym być teraz w ciązy :sorry2::unsure::rolleyes::huh: Chyba za bardzo chcę i dlatego boję się jakis blokad psychicznych i takich tam bajerów...:-p

Pozostaje mi czekać nie myśląc za duzo o tym:cool2:
Chyba nie zdecuduję się na testy krwi, boje się ze jesli zrobię je za wczesnie, a dojdzie potem do naturalnego poronienia - nie pozbieram się:sick:

ja tez. Ja też do Was :) Poczytałam cały wątek..no no,wskazóweczki na pewno przydatne. Juz zakupilam tesciorki,mam nadzieje ze szybko przyjdą.
Troszkę mi się ten mój cykl pokićkał (ostatnio były tylko plamienia, wiec nic już nie wiem,czy dobrze oceniam początek)Mam nadzieję że testy pomogą no i wyjdzie siostrzyczka dla synka

Mnie tez się pokićkał. Własnie w czasie kiedy zaczelismy starać się o dzidziusia zmienił mi się z 25 na 30 dni :crazy:

Kasiu a wy juz sie staracie ? Bo zdaje się po suwaczku,ze jestes juz po owulacji :-p
 
Do góry