reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja z synkiem też robiłam test 2 dni przed miesiączką. Wyszedł negatywny. A w dniu spodziewanej miesiączki ponownie zrobiłam i były 2 krechy. A jednak teraz popełniam ten sam błąd. W poprzedniej ciąży nie mierzyłam temperatury, nie kontrolowałam tego, więc nie wiem. Ale teraz cały czas się utrzymuje na wysokim poziomie. No zobaczymy :)
Wow super. Możliwe że się udało. A kiedy może przyjść @?
 
reklama
My wczoraj obwieściliśmy radosna nowinę moim rodzicom i starszemu synowi lat prawie 16. Bardzo się ucieszył z kolejnego brata, dużo lepiej zareagował niż w przypadku poprzedniej ciąży, wtedy miał 12 lat i nie był zachwycony. Najgorsza reakcja i zachowanie mojej mamy. Wstyd za nią. Zaczęła gadać straszne bzdury takie jak to że szkoda ze to nie dziewczynka! Jak można być takim bezmyślnym, tym bardziej że my się cieszymy i mówimy że to było planowane dziecko, że dopiero w 3 mcu starań się udało. Normalnie wstyd za nią! Ale reakcji niektórych ludzi się nie przewidzi.
 
My wczoraj obwieściliśmy radosna nowinę moim rodzicom i starszemu synowi lat prawie 16. Bardzo się ucieszył z kolejnego brata, dużo lepiej zareagował niż w przypadku poprzedniej ciąży, wtedy miał 12 lat i nie był zachwycony. Najgorsza reakcja i zachowanie mojej mamy. Wstyd za nią. Zaczęła gadać straszne bzdury takie jak to że szkoda ze to nie dziewczynka! Jak można być takim bezmyślnym, tym bardziej że my się cieszymy i mówimy że to było planowane dziecko, że dopiero w 3 mcu starań się udało. Normalnie wstyd za nią! Ale reakcji niektórych ludzi się nie przewidzi.
 
Miłe to nie jest, ale jak się urodzi, to już nikt nie będzie tak mówił. Ja chociaż mam tylko jedno dziecko, to w ciąży też słyszałam takie rzeczy.
Także się nie przejmuj i ciesz!! Mi wychodzą cały czas testy negatywne. Nie wiem, czy jest sens testować się jutro, skoro planowany okres ma być w poniedziałek. Chyba już straciłam nadzieję na ten miesiąc. Strasznie się nakręciłam.
 
Miłe to nie jest, ale jak się urodzi, to już nikt nie będzie tak mówił. Ja chociaż mam tylko jedno dziecko, to w ciąży też słyszałam takie rzeczy.
Także się nie przejmuj i ciesz!! Mi wychodzą cały czas testy negatywne. Nie wiem, czy jest sens testować się jutro, skoro planowany okres ma być w poniedziałek. Chyba już straciłam nadzieję na ten miesiąc. Strasznie się nakręciłam.
Ja pierwszy miesiąc też się bardzo nastawiłam, najlepiej nie robić testów tylko sprawdzać temperaturę jak będzie się utrzymywać to zrobić test
 
reklama
Do góry