reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Wczoraj z lewej a teraz całe podbrzusze :shocked2: Ale jak okropnie:eek: Tak jak przed okresem:sorry2:

Kurde nie wie czy czasem coś tam się nie "dzieje":sorry2::-p

Dziewczyny mam cos dla Was. Dostalam to od Eni. Ksiązka ( w wersji elektronicznej) o planowaniu płci :tak: Zajebista:-) Bardzo duzo wiadomosci mi usystematyzowala. Najwazniejsza czesc podsumowanie.
Chcecie ??
Jesli tak dajcie maila, prześle.:rofl2:
oby sie dzialo !! trzymam mocno kciuki:tak:
poprosze tego ebooka camy_4@o2.pl
 
reklama
Ciekawe czy testy owu moga sie mylić:eek: Bo w poniedziałek ranitko wyszedł mi pozytywny ( co znaczy ze owu bedzie 24-36 h). I teoretycznie mialam ja we wtorek - dowody 1. sluz 2. ogromna ochota na seks :rofl2:
Dzis jest czwratek , brzuch mnie nagina w dole i mam "bialko jaj kurzego":-p:zawstydzona/y:
 
Ciekawe czy testy owu moga sie mylić:eek: Bo w poniedziałek ranitko wyszedł mi pozytywny ( co znaczy ze owu bedzie 24-36 h). I teoretycznie mialam ja we wtorek - dowody 1. sluz 2. ogromna ochota na seks :rofl2:
Dzis jest czwratek , brzuch mnie nagina w dole i mam "bialko jaj kurzego":-p:zawstydzona/y:

juz gdzies czytalam ze testy "powiedzialy" ze jest owu a jej nie bylo, ale mysle ze to byla wina uzytkowniczki - nie chce mi sie wierzyc ze sa zle !
dzisiaj masz bialko? ja mialam przedwczoraj... choroba... to moze byc na chlopca... no dobra ! co ma byc to bedzie ;-)
znowu mnie zaczal bolec brzuch, ale bardziej po lewej stronie.
 
juz gdzies czytalam ze testy "powiedzialy" ze jest owu a jej nie bylo, ale mysle ze to byla wina uzytkowniczki - nie chce mi sie wierzyc ze sa zle !
dzisiaj masz bialko? ja mialam przedwczoraj... choroba... to moze byc na chlopca... no dobra ! co ma byc to bedzie ;-)
znowu mnie zaczal bolec brzuch, ale bardziej po lewej stronie.

Ewidentnie cos się w nas dzieje :-p

Ja tez nie wierzę, ze testy sa złe :tak::tak: Wrecz nie chce mi się wierzyć, ze laskom cos nie wychodzi. Tak tylko się zapytałam :sorry2::rolleyes:

Cisza bo ja mam dziś imieniny, jestem w pracy i ciagle ktos przychodzi na ciasto :baffled: Do tego jezscze udzialam się na lipcowych mamach 2005 - to moje głowne forum :tak:

Chciałabym byc na kwietniówkach 2008:rofl2: Takie było założenie. Zawsze chciałam urodzić na wiosnę, własnie w kwietniu. A kwiecień to juz ostatni dzwonek :-p
 
NiaNia wszystkiego naj naj lepszego z okazji imieninek.

A przy okazji...poproszę też o tą książeczkę. Już przestudiuję.
ALe jestem ciekawa czy Wam sie udało. Ja na razie na etapie zalewania @.Bleeeee..brzuchol boli. Pytanko,czy któraś z Was korzysta z luteiny? Biore ją na regulację cyklu (co w tym miesiącu kiepsko zadziałało bo wyszło że 40 dni) no i aby pomogło przy dzidziusiu. No i biorę tak 3 cykl..i czuję że mam jakieś skutki uboczne (tylko czy w ogole moga byc?) typu "urojenia" ciążowe, nudności, krecenia sie w głowie..no i parę kilo na plusie. Kurcze...
 
reklama
NiaNia ja tez mam dzis imieniny:) a jesli chodzi o sluz, to w cyklu ktorym udalo mi sie zafaslkowac nie mialam zadnego sluzu, wcale dopiero po owulacji taki gesty bialy az do teraz;)
 
Do góry