reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piraniu, dziękuję za odp. Nie mam B-100, a zapas b-50 taki spory. Kurcze, korci mnie żeby brać to i to. W sumie B9 rozpuszczalna w wodzie i nie powinna się kumulować, chociaż.... Uważasz, że dużo bym ryzykowała przyjmując 1200 ug B9?

Matik, trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. Daj znać, jeśli się czegoś dowiesz!
 
reklama
Hejka!

Jeszcze nie doczytałam, chciałam na szybko napisać do Matik.

Przeczytaj kochana poniższy cytat, choć zazwyczaj pęcherzyk ciążowy na tym etapie jest już widoczny to zdarza się, że USG może jeszcze go nie wykryć, dziewczyna pisze, że w 4t5d pęcherzyk nie był widoczny, w 4t6d było już widać jeden pęcherzyk a 3 dni później dwa :-) Wiele powie wynik bety, zaciskam mocno kciuki by była wysoka.

"We had an u/s at 4w5d and saw nothing. At 4w6d, we saw one gestational sac. At 5w2d, we saw two gestational sacs. So, try not to get discouraged if you don't see anything."

"While a gestational sac is sometimes seen as early as during the 4th week of gestation, it may not be seen until the end of the 5th week, when the serum HCG levels have risen to 1000-1500 mIU."
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry.

Przepraszam za swoją nieobecność, ale jestesmy na etapie przeprowadzki i nie ogarniam rzeczywistości.

Maran_atha, mocno zaciskam kciuki.
Małe liski, za Ciebie też. :tak:
Matik, Tobie też bardzo kibucuję. Nie gniewaj się o to co napiszę, ale jak jesteś w ciąży, to chyba alkoholu się nie pije? Nawet na rozluźnienie.
Dorciu, jak samopoczucie? Kiedy córcia się dowie o wspaniałych nowinach? Pewine będzie mega szczęśliwa.
Nuska, co u Ciebie. Jakiś czas temu czytałam, że ciągle szukasz pracy. Może warto coś edytować w cv? Wysyłasz zawsze to samo? Czasami warto coś pozmieniać, ponaginać, żeby bardziej pasowało do profilu pracy. I jeszcze jedno Ci napiszę - fajnie, że masz takie wsparcie w m. No i gratuluję spadku wagi. A na jaki kostium się w końcu zdecydowałaś? :-)
 
Macy jak tam z przeprowadzką, szkoły pozałatwialas już? Napisz cos na grupie w wolnej chwili, choc kilka słów :* powodzenia w przeprowadzce...

Małe liski jak tam dzis u Ciebie...?

miłego dnia dziewczyny :)
 
Macy napisz nam parę słów o przeprowadzce - już jesteście na miejscu, czy jeszcze "na wylocie"? powodzenia :)
Matik jak u ciebie?
Maran-atha będę zerkała codziennie na twój wykres - bardzo ci kibicuję i wierzę w zaplanowanego Adasia :) u mnie ciąg dalszy plamień, nastawiam się na dłuższe starania. Z chłopcami udało się za pierwszym razem, teraz muszę trochę poczekać, trudno, ale nie poddam sie szybko :) Pirahna na pewno ma racje, czuję zresztą że coś dzieje się z hormonami. Mam nadzieję, że w parę miesięcy da się je podregulować. Dietę dam radę trzymać, trochę też "poluzuję", ale na suplementy, na te końskie tabletki :) już nie mogę patrzeć
 
Małe liski ja Tobie tez bardzo kibicuje... jestes w pewnym sensi bliska memu sercu bo jestes w takiej samej sytuacji jak ja, tylko Ty masz chłopaczków a ja dziewczynki... :) Mi tez sie udało z dziewczynkami za pierwszym razem a teraz jakos tak podchodze do tego z rezerwą, zwlaszcza jak widze ile dziewczyny musza sie starac... Próbuje sie nastawiac pozytywnie, ale jak widze ilu osobom sie nie udaje to moje morale troche spada ;) ja narazie 3 dni po owu jestem, wiec mam jeszcze 10 dni na spokojne czekanie, jednak widze, że w tym cyklu mam inne teemperatury niż zwykle, po pierwsze na poczatku cyklu niższe niż zwykle po drugie schody na wykresie co wskazuje na skoki hormonalne, progesterone tez zaczał mi w tym cyklu szybciej wzrastac niz zwykle bo jeszcze przed owulacja no a po owulacji tez widze, że estriadol jest dosc wysoki bo cera mi sie troszke poprawiła no I znowu na wykresie schody sie zaczynają a zwykle mialam temperatury bardziej stabilne, na jednym poziomie :) czy to dobrze to nie wiem, ale na razie podchodze spokojnie do sprawy, powiem wiecej nie zamierzam testować do terminu @ czyli do 10 sierpnia no a 13tego jedziemy na 2 noce do Cork - tam maja takie swietne niby zoo, gdzie można niektóre zwierzeta dotykać, karmic itp. wiec dziewczyny bedą miały radość ;)
 
reklama
Maran-atha ale fajna wycieczka wam się szykuje, na pewno dziewczynom spodoba się takie zoo. Mój Maksiula gdyby pojechał w takie miejsce musiałby wszystkie zwierzaki podotykać, pościskać :)...Dokładnie, jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji :) a propos temperatur, hormonów, nie wiem czy stres może zaburzać poziomy hormonów, ale jestem trochę zestresowana staraniami, całym planowaniem - wszyscy powtarzają, na czele z lekarzami że trzeba wyluzować przy staraniach i się uda, u nas wszystkich staraczek jest to mega wyzwanie i nie da się nie myśleć, jeśli codziennie łyka się garść suplementów, pilnuje piku, ph, jonów...zaczęłam biegać od wczoraj, żeby trochę się odstresować, bieganie zawsze mi humor poprawiało :) ...na pewno niedługo będziesz w ciąży, masz dwa biegające po domu, blond :) Dowody na to, że i tym razem uda się :* nawet jak chwile trzeba będzie poczekać, to uda się w waszym przypadku szybko, tak myślę :)
 
Do góry