reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Macy , Lilly dziękuję dziewczyny za pamięć !!! Jednak ktoś mnie lubi :-D

Moje samopoczucie jest odpowiednie do sytuacji :-) raz lepsze, raz gorsze ! Ale ogólnie nie jest źle !
Od wczoraj nie mam mdłości - denerwuję się tym bo boję się że to spadający poziom HCG może być oznakom braku mdłości !!! Wizyta za tydzień ... muszę wytrzymać !
I od poniedziałku zaczęły mi się omdlenia ... a wiecie jak leci stukilogramowa baba to nikt jej łapać nie chce :-D ale na szczęście zawsze udawało mi się zdążyć usiąść !
I to chyba tyle u mnie

Przesyłam fluidki wszystkim .... łapcie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Matik przykro mi :-(i uważam tak jak Ania ... ja nie odważyłabym się chyba w ogóle pić alkoholu starając się o dziecko ( ale to moje zdanie )

Piranha jeśli masz kontakt z Kirą ...pozdrów ją proszę ode mnie , bo dawno jej nie widziałam !

Oczy niebieskie ... co u Was ? Powiedz mi czy Twoja córa była zazdrosna o braciszka ? Miałaś jakieś akcje ?


Spokojnej nocy babencje !
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dorcia kochana juz masz12 tydzien wiec moze troszke mdlosci przechodza.
Pirania pozdrow Kirusie :tak:

A ja dzis widzialam sie z kolezanka , na poczatku wrzesnia rodzi i bedzie miala coreczke i mowie do niej niech blisko mnie siedzi i luidki ciazowe przesyla heheheh. Bo ja tak bardzo bym chcciala hehhehe
 
Hello!

Airfix, Twoja ciocia faktycznie jak z kabaretu ;-), dużo sił i wytrwałości życzę, na pewno mobilizuje fakt, że na mecie jest mega nagroda - Wasz własny dom :-)

gdusia
, według mnie wywołanie @ nic nie zmieni (to nic innego jak sztuczne podniesienie progesteronu a potem nagły jego spadek po odstawieniu leku co symuluje spadek pod koniec FL i wywołuje krwawienie), jeśli coś zaburza produkcję FSH to wywołanie @ tego nie zmieni, do tego być może jakiś pęcherzyk już dojrzewa a dużymi dawkami progesteronu można zaburzyć jego wzrost i zablokować owulację. Masz możliwość pójścia na USG i podejrzenia co się tam dzieje? Może sprawdź raz jeszcze poziom FSH w 3 dc? Jeśli będzie poniżej 3 to jest to niewydolność przysadki a wówczas stymulacja (najlepiej gonadotroponami) jest wręcz konieczna.

Dorcia, ania, pozdrowię na pewno, będzie jej miło :-)

Dorcia
, już za około tydzień kolejna wizyta, jak ten czas szybko leci.

Matik, jak się trzymasz? :-(

Justi
, koleżanka miała niedawno założony szew na szyjkę bo zaczęła jej się skracać, wszystko jest jednak wciąż w porządku i na USG widziała jak braciszek skopał siostrzyczkę :-)
 
Piranha a jak tam Wasze sprawy?wyjasnilo sie juz cos na + ? trzymam kciuki i zycze pozytywnego rozwiazania wszelkich problemow &&&&
Male liski jak tam dzis u Ciebie, jak samopoczucie?

Milego dnia wszystkim zycze :)
 
cześć dziewczyny,
Piranhiu ...zapomniałam zapytać - właśnie jak u was?
Maran-atha dzięki, samopoczucie dobre, szczególnie, że zdecydowałam się na razie zrezygnować z pana dr "luzaka" wróciłam właśnie od nowej gin i męczę naszą Piranhię przez pw pytaniami :) dostałam od razu duphaston, skierowania na brakujące badania, mam zażywać też acard po owu. I tak jakoś pozytywnie jestem nastawiona, kiedyś w końcu się uda :)
 
Piranhu Tylko to mnie mobilizuje i powstrzymuje przed powiedzeniem co myślę ;) Musi się udać wszystko jakos poukladać. A u Twojego M. pojawiły sie jakieś lepsze perspektywy, jesli chodzi o prace?
Piranhu pozdrów Kirusie od nas :)
Powiedz mi jeszcze taką rzecz skarbnico wiedzy Nasza Kochana..czy zaszkodziłoby mi branie Acardu przez cały cykl? np. jak bym zaczeła teraz? Chodzi mi o te moje siniaki na nogach, to powstaje ewidentnie z tego ze mam gęstą krew, doszły bóle głowy ( a tak miewałam już i po rozrzedzeniu krwi znikaja bóle głowy i te siniaki się nie robią), jak tylko się zrobi gorąco to ja wytrzymac nie moge z bólów nóg, a siniak rośnie na siniaku ostatnio


male liski Czyli jednak zmieniłaś lekarza?:) Trzymam kciuki za szczęśliwy cykl &&&


iweet84 Oj będę ją straszyc wszystkim czym się da :D Ona do tej pory twierdzi że nie ma dziecka bo mąż uważal że ciąża to nie choroba, a ona potrzebowala tylko odpoczynku i leżenia.....jasne....w szpialu jakoś lezała i nic to nie dało..


Dorcia Dobrze że te mdłosci Cię opuściły...choć omdlenia to też nie są za dobre, a kiedy masz wizytkę żeby wspomnieć o tych omdleniach lekarzowi? Może coś z cukrem Dorcia nie tak? Duzo może być przyczyn, prócz tego że dzidzia tak Ci się daje we znaki , lepiej sprawdzić :) Powiadasz że masz przeczucie że to dziewczynka..?? ;)) To ja też łapę fluidki..dużoo fluidków :))

Co do Rephresha ..to spróbujcie zobaczyć po użyciu ile Wam zostaje w środku przez dokładne ściśnięcie aplikatora ( tej rureczki ) , bo ja wczoraj znów doznałam szoku- po aplikacji pompeczką do strzykawki okazało się że tylko 0,5 ml wlatuje do środka..wiec to jest pewnie przyczyna tego ze Ph u mnie nie chciało spadać. Wczoraj pomordowałam się ale wycisnełam wszystko z tego aplikatora do strzykawki ( wyjełam tłok i tam wcisnełam ) i było równe 3ml i teraz normalnie widać efekt. NIGDY nie czułam się po Rephreshu tak jak teraz..działa super :) Więc ja przechodzę na aplikację strzykawką, nawet łatwiej będzie mililitrami odmierzyć 1/4 opakowania żeby dać przed staraniami. Po staraniach też można by dawać strzykawką tak po pare mililitrów.
 
airfix haha przygody z ciocia jak z kabaretu... musialabys kiedys taki nakręcić.. Czyli rozumiem ze dzieci twoja ciocia nie ma i szybko zostala wdowa??
wiesz jak sie nie ma wlasnych problemow to lubia tacy ludzie wtrącać sie tam gdzie nie trzeba i mowic "swoje mądrości"...
w takin razie trzymam kciuki za kolejny cykl z dwoma pecherzykami ;-)

male liski dobra decyzja z acardem ja bym odrzuciła duphaston jeszcze zeby podbic progesteron. Ja acard biore nawet teraz a koszt jego jest naprawdy maly takze nie zbankrutujemy ;-)
trzymam kciuki za ten cykl.Ja tez przed tajsciem w ciaze wróciłam do starego ginka :-D

piranha jak tam Krzys i Kaja? Krzysiu idzie od wrzesnia do przedszkola? Z m. praca lepiej?

iweet nie zdążyłam na filmik o twoim synku ale napewno był super. Jakiego programu używasz do video zeby ladnie skomponować?

Dorciatrzymaj sie slonce, dolegliwości powinny niedługo wszystkie ustapic ale na miejsce ich pojawi się cos piękniejszego.... ruchy kropka ♡♡
mi się cos wydaje ze chyba jednak kropek będzie ;-) co mówi ci twoja intuicja ta głęboko w serduszku??

Ja jefnak jutro do lekarza ide, tzn do ginka.Dziwonilam wczoraj zeby przestawić wizyte na za tydzień u mojego ginka ale okazało się że on dopiero okolo 20 sierpnia wraca a to jest mi trochę za duzo czekania i progesteron dolny mi sie skonczyl i musze poprosić o recepte (mam jeszcze troche luteiny ale tego nie musza wiedzieć) Jutro dokladnie 6 tydzień. Chyba w pecherzyku plodowym powinien byc zarodek czy jeszcze nie? Serduszko pewnie w nastepnym tyg bylo by widoczne.
 
airfix haha przygody z ciocia jak z kabaretu... musialabys kiedys taki nakręcić.. Czyli rozumiem ze dzieci twoja ciocia nie ma i szybko zostala wdowa??
wiesz jak sie nie ma wlasnych problemow to lubia tacy ludzie wtrącać sie tam gdzie nie trzeba i mowic "swoje mądrości"...
w takin razie trzymam kciuki za kolejny cykl z dwoma pecherzykami ;-)

male liski dobra decyzja z acardem ja bym odrzuciła duphaston jeszcze zeby podbic progesteron. Ja acard biore nawet teraz a koszt jego jest naprawdy maly takze nie zbankrutujemy ;-)
trzymam kciuki za ten cykl.Ja tez przed tajsciem w ciaze wróciłam do starego ginka :-D

piranha jak tam Krzys i Kaja? Krzysiu idzie od wrzesnia do przedszkola? Z m. praca lepiej?

iweet nie zdążyłam na filmik o twoim synku ale napewno był super. Jakiego programu używasz do video zeby ladnie skomponować?

Dorciatrzymaj sie slonce, dolegliwości powinny niedługo wszystkie ustapic ale na miejsce ich pojawi się cos piękniejszego.... ruchy kropka ♡♡
mi się cos wydaje ze chyba jednak kropek będzie ;-) co mówi ci twoja intuicja ta głęboko w serduszku??

Ja jefnak jutro do lekarza ide, tzn do ginka.Dziwonilam wczoraj zeby przestawić wizyte na za tydzień u mojego ginka ale okazało się że on dopiero okolo 20 sierpnia wraca a to jest mi trochę za duzo czekania i progesteron dolny mi sie skonczyl i musze poprosić o recepte (mam jeszcze troche luteiny ale tego nie musza wiedzieć) Jutro dokladnie 6 tydzień. Chyba w pecherzyku plodowym powinien byc zarodek czy jeszcze nie? Serduszko pewnie w nastepnym tyg bylo by widoczne.
 
reklama
Piranha ja również mam nadzieję że u Was wszystko ok !!! Czekamy na dobre wieści !!!

Vivienka co mi podpowiada serducho ... a no dziewczynkę !!! Z córą byłam pewna że będzie dziewczynka choć wszyscy wróżyli chłopca - moje przeczucie się sprawdziło.
Ja kochana serduszko miałam widoczne w 6 t 2 d . Zarodeczek będzie na pewno widoczny !!!
 
Do góry