reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hejka :)

Dorcia
no wiesz co !!!!!! jak moglas???? zebym musiala na lutowych 2015 czytac jak po wizycie :) ciesze sie ze wszystko dobrze Daj znac jak bedziesz po prenatalnych

Mici witaj:)

Airfix kurcze kochana musialo Cie to jeszcze zlapac :( duzo zdrowka Trzymam kciuki za lepsze dni

Maran udanego wyjazdu :)

Male liski my tez w tym roku bez wyjazdu jedynie w weekendy nadrabiamy W ten bylismy wiedzorem na plazy a w niedziele na dzialce kolegi na takim totalnym odludziu w lesie i niedaleko jeziora Super relax a o gorach w tym roku moge pomarzyc :) a tak uwielbiamy Co roku gdzies jezdzilismy i lazilismy po gorach Rowniez Wam zycze milego wyjazdu I oczywiscie mega kciuki za ten cykl i zebynplamienie sie juz nie pojawialo

Elle kciuki za bete o ktorej mas miec wyniki?

Kevinka doskonale Cie rozumiem bo przeszlam przez to samo jak okazuje sie ze marzenie sie nie spelni to jest zal i smutek ale z kazdym dniem bedzie lepiej Ja juz pogodzilam z tym ze bedzie synus i jestem szczesliwa :) Jeszcze raz gratuluje

Piranhu nie bede oryginalna i powiem to samo cudowne masz dzieci Kociaki tez super Dalej trYmam kciuki za lepsze czasy u Was :*

Milego popoludnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Piranha ja mam zwykłe male akwarium bo moje to wieksze zaczeło cieknac jak w PL bylismy I 2 tygodnie chyba cieklo I mi szafke, która specjalnie pod to akwarium kupiłam rozdupcyło, dobrze, ze wyciek nie był jakoś wielki tylko sie saczyło bo by sasiadów zalało... no ale szafka namiekla przez ten czas i sie porozklejała, napeczniała i jak wrócilismy to pierwsze co co pojechałam kupic inne akwarium I musiałam zainwestowac w mniejsze bo po uropie bylismy spłukani I kasy na duże nie było a rybek szkoda mi było bo mnie uspakajają, wiec kupilismy takie małe 70l I teraz mam w nim takie malutkie rybki tylko... no jedna jest wiekla bo to zbrojnik I ma ze 12-15cm 1 scalar co sie uchował z poprzedniego alwarium tez duzy juz jest no a reszta to kpuiłam mieczyki, głupiki I jeden rekinek - brzanka rekinia :) nie chce dużo rybek bo nie mam warunków a nie chce ich meczyc w takiej malej powierzchni... Tez bym chciała takie wielkie morskie bo te rybki morskie sa takie ladne, ale I drogie, ale to może jak na emeryturze bede to sie tym zajme hehehe....
 
Elle doczytalam kiedy bedziesz miala wyniki bety :) ja tez mialam b 50 w kapsulkach to kupilam w aptece b complex i je stopniowo zmniejszalam
 
Zakręcia kurcze widzisz należy mi się kopniak ...racja !!!
Ale jak już wiesz kropek ma 6,5 cm i jak na razie jest ok. Prenatalne we środę o ile będę się dobrze czuć i dzidziulka będzie współpracować !
A jak u Ciebie ??? Jak się czujecie ???

Elle &&&&&&&&&&&&

Dla Was wszystkich dziewuszki &&&&&&&&&&&&&&&
i oczywiście świeże ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
piranha kate to ładnie ważą te wasze dzieciaki. czyli jednak mój troszkę za mało. urodził się wcześniakiem z waga 2600g ale szybko nadrobił rówieśników i w pierwszy miesiąc po urodzeniu przybrał 2kg. Lekarze się śmiali że chyba mam śmietankę a nie mleko :) potem już mniej przybierał ale do roku czasu był fajnym grubaskiem ;) zrobił się chudy jak ruszył na nogi

małe liski u mnie owu wg planu była w piątek. cieszy mnie to bo było przed pełnią i w znaku żeńskim, do tego jonas tez wychodził mi akurat 8 sierpnia na dziewczynkę, czyli jony w 100%, ale były momenty że nie udało mi się przypilnować ph (bo pojechałam na zakupy a jak wróciłam to było 5,5), od razu zbiłam ale boję się że jony, odstęp, dieta, suplementy to może być za mało, bo za ph dałabym sobie tylko 0,5 pkt :( a minerały i hormony bardziej chłopczykowe. Więc w sumie jak sie nie uda w tym cyklu zaciążyć to nie będę bardzo rozpaczała, a na następny cykl spróbuje O+12 :D trzymam kciuki za Twoje staranka

elle to super, chyba już po cichu można ci gratulować :-)
 
Ostatnia edycja:
Piranhiu dzięki za informacje, muszę sobie na spokojnie wieczorem przetłumaczyć...szczerze mówiąc już jestem zakręcona jeśli chodzi o tą wit b6. Zobaczymy jak wyjdzie estradiol w następnym cyklu

Kevinka życzliwych olej ciepłym...wiesz czym :) ...wyobrażam sobie że masz właśnie mieszane uczucia w sobie. Ja również wierzyłam, byłam nawet przekonana że będzie teraz u ciebie córcia. ...Nosisz w sobie małe cudo, wiele kobiet chciałoby teraz być na twoim miejscu. Będziesz miała piękną dużą rodzinę a jak po porodzie zobaczysz swojego synka, spojrzysz w te małe oczęta...sama wiesz :)

Dorcia
super że jest wszystko w porządku. Trzymam kciuki za usg w środę.
 
Ja jednak odstawiam Jonasa bo nie pokryl mi sie w tym miesiacu z owulacja. Tzn popatrzę tylko ma księżyc w znaku. Oczywiście mam opóźnienie @ ale patrzac ze owu byla nie o czasie to normalne i zaczynamy starania. Mój zaczyna swirowac wczoraj czytajac bajke dla dzieci wola do mnie bedzie 3 dziewczynka widze nasza rodzine więc biegnę patrze a tam obrazek wrozka król królowa i 3 ksiezniczki przy stole siedzą i myślę chłop zwariowal :-(
 
reklama
Do góry