reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nuuska nieeeeeee ... wręcz przeciwnie ... jak mam krew to znaczy że piasek i kamyki schodzą i jest szansa że nerki się ładnie oczyszczają !!! Takie erytrocyty to "norma" w moim przypadku. Ostatni paskudny mocz miałam dwa lata temu ... miałam lecukocytozę !

Jeśli cokolwiek będziesz potrzebować ...pisz !!! Jestem do Twojej dyspozycji !

Dobrej nocki wszystkim !!!
 
reklama
Czarna perla a to juz wiesz na pewno ze chlopczyk?
Jak się czujesz?

Ana to może dziewczynka skoro taka wstydliwa ;)

Właśnie jestem po akcji ktora dosc trwała dopatrzalam na kciuku mlodszego dzazge ktora juz zaczynala ropą podchodzić, krzyku bolu nerwów :/
Ale udalo sie i w szoku bylam bo z pół centymetra skubana miała cos jak kolc od róży.
 
Daria, napisałam posta na pół strony tłumacząc mój punkt widzenia i dochodzę do wniosku, że nie widzę sensu polemizować z Tobą. Można wierzyć w co się chce i jak się chce. Można twierdzić, że ziemia jest płaska, a za wielką wodą żyją kosmici. No i dobrze. Niech tak zostanie.
Nuska, podpisuję się obiema rękoma pod tym, co napisałaś. Amen. Co do Waszych działań - gdziekolwiek byście nie zawędrowali - trzymam kciuki i gorąco kibicuję.
Kevinka, cuda kupiłaś! Jak się dzisiaj czujesz? Jeśli herbatę pijesz, to najlepiej tylko z sokiem malinowym. On ma właściwości rozgrzewające. Cytryna wychładzające. Poza tym łączenie herbaty i cytryny powoduje wytrącanie się aluminium, a to w konsekwencji w wieku starczym może prowadzić do Alzheimera.
Piranha, a mi też wirtualne grzybki prześlesz? :-) Szacun dla Krzysia grzybiarza. Ja jestem antytalenciem. Ale to się chyba wyciąga z mlekiem matki. ;-)
Dorcia, to kiedy idziesz na to usg? :-)
 
Heeejj!!!
Anette wykres przestawił mi owu jak wczorajszą temperature wpisałam. Ech...
Piraniu tak niektore robiłam i chce zrobi te dodatkowe dlatego pytałam. Dziekuje ci bardzo. Czekam na @ w takim razie i zrobie badania.
Dorcia kciuki za nowa wizyte zeby maluszek pokazał co miedzy nóżkami.
Ana bardzo sie ciesze ze maleństwo zdrowe. Napewno niedługo sie ujawni. A może szykuje mamusi jakas miłą niespodzianke. :tak:
Nuska miło cie widziec.
Robiłam test i negatywny, wiec czekam na @. Temp w dół wiec jest szansa że przyjdzie lada dzień.
Uciekam sie szykowac do pracy buuuziaki.
 
Mama kaja, juz od wczoraj do Ciebie pisze i ciągle zapominam. Juz nie ten wiek... Bardzo się cieszę, ze ktg Cie uspokoiło. Jeszcze tylko trochę i będziesz się cieszyć uprawnionym synkiem. Wszystko gotowe przed godzina zero?
Ann, jeszcze trochę i będziesz wiedziała. Maluszek uparciuszek.
 
hej :)

U Nas dzis pochmurno...nawet bardzo :( przez to chyba humor mam taki sam jak pogoda za oknem :/

ania_g rzeczywiscie czekasz ze starankami do nowego roku ? nie ma szans na to, zeby udalo sie predzej ?

ana mialam pisac wczoraj, ale mi umknelo. A ja wierze w dziewuszke od poczatku, nie chce sie ujawnic, wiec na pewno dziewczynka tam w brzuszku czeka na Ciebie :*
 
Dzien doberek
hej Nuska
sliczna ikonka :-)

wpisz mnie prosze na 27.9 na nieoczekiwana @ :sorry2:

jeszcze jestem w lozku, pierwszy dzien urlopu, wiec sie lenie :happy2:
 
attachment.php


Starających się : 14
Oczekujących na staranka : 2



WRZESIEŃ 2014 :

Roszpunka - termin @ 04.09 ( 4 cykl starań )
Justi - termin @ 07.09 ( 3 cykl starań )
Elle87- termin @ 12.09 ( 5 cykl starań )
Verita - termin @ 14.09 ( 1 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 15.09 ( 16 cykl starań )
Katriina - termin @ 17.09 ( 1 cykl starań )
ilaczek - termin @ 18.09 ( 4 cykl starań )
Airfix - termin @ 20.09 ( 13 cykl starań )
iweet84 - termin @ 21 .09 ( 2 cykl starań )
lilly78 - termin @ 25.09 ( 4 cykl starań )
kiraa - termin @ 27.09 ( 1 cykl starań )
kate.. - termin @ 30.09 ( 2 cykl starań )
gdusia_- termin @ .09 ( 1 cykl starań )
maggie2205 - termin @ .09 ( 3 cykl starań )

W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

magda1609 ( listopad 2014 )
ania_g21 ( wiosna 2015 )
 
Hej :D

Ale mi was brakowalo przez te dwa dni!!! Wczoraj spedzilam 4h na poczealni u ginka i na dobór tego komórka mi padla wiec nie moglam nawet do was napisać.... a pozniej z corcia caly dzien na dworze byliśmy bo w domu dostawała szału :/

Suma sumaru mialam znowu lekkie plamienie z niedzieli na pon i to pociagnelo mnie zeby isc jednak do ginka... moj byk na urlopie a zastępstwo bylo pożal sie boże... nie przyheli mnie tylko wyslali do szpitala :/no nic zrobili mi badania i usg i wszystko z bobusiem w porządku. Dostałam zastrzyk bo mualam te plamienia a mam z mezem konflikt krwi i wrazie w dostalam.
Bardzo przesympatyczna lekarka i pielęgniarki az chce sie do nich wrócić ale nie szybciej jak za 28 tygodni :D
A wiec w spokoju moge dotrwac teraz do srody za tydzień ;)

Naskrobalyscie przez ze dwa dni co niemiara:szok:
nie odpisze każdej ale mam nadzieję ze wybaczcie bo musze zabierać się za robienie torta dka meza jutro ma uridzinki :-D

macy, dorcia, matik oj widac ze horminki ciazowe figle plataja. moim zdaniem każdy na prawo do swojego zdania ;)

Dorcia kciukaski za dzisiaj slonce aby wkoncu kropek sie ujawnil ;) ja bym nie jadla nic słodkiego przed badaniem bo moha Vivien tak figlowaka po bueno ze lekarka nic nie mogła pomierzyć :D

macy dzis jest dokladnie 10+4, a co do dolegliwości ciazowych to procz dwodniowej migreny i wstretu do miesa kompletnie nic mi nie doskwiera.A brzusio widać niestety ale to jest raczej zasluga tego ze po puerwszym porodzie miesnie proste brzucha mi sie jeszcze nie zrosly :/ :/ czemu do lekarza jeszcze nie idziesz? Ja juz bym poszla tym bardziej ze macie prywatne ubezpieczenie ;) popodgladasz czesciej kropeczke ;)

kevinja super polowy!!! Duzo zdrówka!!! Spróbuj z Reformhaus kupic holundersaft 100% i pij go na goraco nie rozrzedzajac go. mnie po dwóch dniach tylko ten sok postawil na nogi i dla ciężarnych i nawet malutkich dzieci jest wskazany bo to natura ;)

matik kiedy idziesz teraz do ginka?

nusiamusisz nam koniecznie wkleic zdiatka po twojej metamorfozie ;) tyle kg.Super!!!! Kciuki za badanka!

czarna perlo gratuluje zdrowego synusia.Ale ja tam jeszcze trzymam kciuki za dziewczynke ;)

ilaczku czekamy za niecałe dwa tygodnie na cudowne wiesci o II kreseczkach ; )

ana a moze taki wstydzioszek to kobietka?

Airfix kiedy masz zamiar testowac? jak sie czujesz?

Kirus kciuki zaciśnięte za ten cykl!! BARDZO mocno!!!

miłego dzionka wam zycze.U mnie dzis tez szro buro i ponuro.A w nastepnym tyg tesciowa na tydzień przylatuje i trzeba bedzie wcześniej powiedziec o ciazy niz chcielismy tym bardziej ze na duzo rzeczy nie mam ichoty jeżeli chodzi o jedzenie a moja tesciowa bardzo spostrzegawcza jest ;) ake fajna kobietka ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hello!

Dorcia, kciuki od rana zaciśnięte i nie puszczam póki nie usłyszę wieści od Ciebie ...czuję jakoś w kościach, że to synuś :-)

Ana, ależ dzidzia trzyma Ciebie długo w niepewności, zasłania się zapewne łożyskiem niczym poduszką i śmieje z nas :-), trzymam mocno kciuki za córeczkę. Kiedy masz kolejne USG?

Nuuuśka, może faktycznie jakaś infekcja, kamica czy piasek dróg moczowych, niestety na chorobach układu moczowego nie znam się za bardzo :-( Najlepiej faktycznie odpuścić starania dopóki sprawa się nie wyjaśni. Trzymam mocno kciuki by problem szybko został zażegnany.

czarna perła, ale cudna Kruszynka, niech zdrowo rośnie!

Kevinka, dobrze, że drzazga wyjęta, brrrr, ale się synek nacierpiał.

macy, hehehe, grzybki już wysłane :-D Jestem w szoku, że już 10-ty tydzień zaczęłaś, ktoś nakręcił Twój suwaczek czy co? :-)

vivienka, dobrze, że dostałaś ten zastrzyk (strzeżonego Pan Bóg strzeże) i że wszystko jest w porządku, odliczam już do Twojej wizyty :-)
 
Do góry