reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nuusiu dlaczego nie ma na liście Vivienki i Maran-athy ???

Ola nie uciekaj !!! To chwilowe na wątku ... takie rzeczy normalnie się nie zdarzają !

Lilly kochana możemy przemalować !!!

Ilaczek kochana jakie pięknie Księżniczki !!! Masz cudne perełeczki w domku !!! Oj będą chłopcy wkradać się oknami ...będą !!! WIELKIE BUZIAKI DLA NICH !!!

Maggie
kochana Tobie wyślę "przemalowane " fluidki na FB !!! BUZIAK KOCHANIEŃKA !!!

Maran kochanieńka specjalnie dla Ciebie
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Verita , Nuuska , Ilaczek , Magda
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dorcia AAAAAAAAAAAAALE SUPER!!!!!! Gratuluję spełnienia marzenia!!!! Bym powiedziala ze z checia złapie fliudki ale i tak mi juz nic nie dadzą :(
Moze i ja niedługo się dowiem co tam pod serduszkiem nosze ;-)

pedze myc corcie :D
 
Ostatnia edycja:
Kate kochana u nas panuje angina wirusowa ... łapią wszyscy od małych po dużych !!!
Zdróweczka dla maluszka !!!

Vivienka a coś Ty .... łapaj .... na pewno nie zaszkodzą !!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Dorcia, wracam szybko z zebrania w szkole, odpalam i kompa a tu takie wieści!!!! Gratuluję, gratuluję i jeszcze raz gratuluję!!!!!

Ilaczek, śliczne masz kobietki w domu :tak:
 
Dorcia kochana dziękuję!!! :* :* ale ja juz zapylona od 11 tyg takze juz nic nie zmienie... a przeczucia nie mam żadnego albo boje sie mieć jakiekolwiek przeczucie....
 
Dorcia - jaka super wiadomość! :)
Vivienka - ja też tak miałam :) bałam się mieć przeczucie co do płci (chociaż wszyscy naokoło mówili mi, że to chłopak)... do tego stopnia, że wkręciłam sobie, że to dziewczynka... bałam się rozczarowania... ale Ty się nie bój... przecież to Ty przejęłaś po mnie pałeczke :) więc nie ma innego wyjścia - musi być chłop jak malowany :)
 
Witajcie,

Doracia GRATULUJĘ!!!! kochana:tak::tak::tak:....pamiętasz jak Ci pisałam że ja u Ciebie synka wyczuwam na odległość ...ja naprawdę to czułam i bardzo fajnie że się to potwierdziło się:tak: - naprawdę bardzo się cieszę

kate dużo zdrówka dla Alanka....biedulek z niego :tak:

Kevinka ale cudeńka zakupiłaś dla maluszka

Macy ja też tak ja Kate lubię czytać Twoje posty

Ilaczek śliczne masz córeńki w domku

Matik &&&&& zaciśnięte za zdrowe i spokojne kolejne miesiące ciąży


Małe liski &&&&& cały czas zaciśnięte za Agniesię

Dobrej nocki dla wszystkich
 
Dorcia kochana ależ super wiadomości . bardzo sie ciesze !!!
Matik przyrost super. To juz moge gratulowac.
Nuska nie da sie niestety. Niewiem kiedy dom skonczymy noi dopiero jak dobrze pojdzie to w listopadzie dostane umowe na czas nieokreslony i tak gluio od razu w ciaze zachodzic.Ale straam sie przygotowywac, ale ten cykl za cholere nie wiem co sie dzieje. Jak zyje takiego dlugiego cyklu nie mialam.
Ola ponów pytanie to dziewczyny odpisza. Ja juz od dawna jestem na watku i tez czasem po 2 razy pytam bo bywa ze ktos kto zna odpowiedz nie doczyta. Takze nie uciekaj kochana.
 
Dorcia AAAAAAA ale sie cieszę :-) super! fajnie, że nosisz w brzuszku swoje marzenie ;-) ja nie łapię niebieskich, ale dziewczynom chłopczykowym na pewno się przydadzą :-)
Matik piękna beta! kciuki za córcię
Airfix chyba będziemy testować w podobnym czasie... ja się nie nastawiam tym razem
Ilaczek wszystkie córcie masz cudne. tylko pozazdrościć tylu pięknych kobietek w domu, kciuki za staranka ;-)
Vivienka już nie mogę się doczekać Twojego usg ;-) może uda się podpatrzeć nuba
Male liski co u Ciebie? kiedy wizyta u lekarza?
 
reklama
Dorcia cieszę się z dobrej nowiny
Dziekujee za wszystkie fluidki i przesyłam z podwójną siła
Ola ja często jestem ma telefonie i zanim dojdę do końca to już nie wiem co komu i na ogół nic nie pisze. Dziś miałam 17 postów do przeczytania
I chyba jestem w miejscu ze juze mi wszystko jedno byle by owulacja była :-D
 
Do góry