reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

DSC_0090.jpg

dziewczyny nareszcie udało mi się znaleźć fajne bransoletki z hematytu i różowego kwarcytu. Trafiłam na nie całkiem przypadkiem jak byłam u koleżanki, a u niej była dziewczyna która robi ręcznie takie cuda. Jak jesteście zainteresowane i zmęczone poszukiwaniem fajnych bransoletek w internecie to piszcie na priv, bo jak na złość mam tyle pracy, że ledwo znajduje czas aby łyknąć suplementy;)) aha za bransoletkę płaciłam po 40 zł
 

Załączniki

  • DSC_0090.jpg
    DSC_0090.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 40
Ostatnia edycja:
reklama
dorcia można dwa razy chorować na ospę, podobno zdarza się to rzadko ale się zdarza. niektórzy uważają też że można tylko raz a drugi raz to półpasiec. ja miałam dwa razy przez lekarza stwierdzone że to ospa. nie wiem czy faktycznie drugi raz to też była ospa, ale jestem pewna że trzeci raz już nie zachoruje :tak: co więcej można tez drugi raz zachorować na cytomegalię. ja już raz przechodziłam ale w drugiej ciąży zrobię mimo wszystko przeciwciała (w pierwszej ciąży nie robiłam) . niektórzy dobrzy ginekolodzy traktują badania na przeciwciała cytomegalii jako tak samo ważne jak te na toksoplazmozę.

lili śliczne te bransoletki. ja już mam z turmalinu, ale moja wygląda inaczej.
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczynki :))))

Dzis mialam strasznie duzo pracy, dlatego nie bylo jak zajrzec :(

kiruś, kate.. kurcze ale na pewno nic nie widac ???? :-:)no: Nooo nie moze byc :( kate czy u Ciebie @ sie pojawila ?

zakrecia no ja mam nadzieje, ze w koncu to wszystko sie naprostuje bo powiem ci ze na dluzsza mete na prawde jest ciezko :/ na piatek wzielam urlop bo juz normalnie w zezlym tygodniu nie dawalam rady a ten bedzie jeszcze gorszy...matko ile ja mam ludu w srode to kosmos normalnie.
A jak u Ciebie kochana ??? Jak Igorek w brzusiu sie miewa ? cos zaczyna sie dziac, czy cichutko na razie :blink:?

piranha ten test byl wtedy okolo 19.00 z tego co pamietam i potem w nocy silny bol jak na @, aaale potem nastepnego dnia i kolejnego rowniez go czulam choc oczywiscie nie tak jak w dniu pozytywnego testu. Wczesniej zawsze uwazalam, ze tak silny bol jest objawem tego ze owu jest wlasnie w tym momencie, tu i teraz ale mysle, ze chyba jednak owu nie zawsze jest w tym najgorszym momencie bolu, bo ja nie wiem, owu w 12dc to troszke za wczesnie chyba nawet jak na moje zawirowane cykle :-p poki co tempka dzis poleciala w gore no i wlasnie sie zastanawiam kochana, czy dobrze zaznaczylam granice ? jak myslisz ?
Gratuluje utraty wagi !!!! :D 8kg w jakim czasie ??? Ja dzis sie wazylam i tez sie pochwale - 58.4kg :-) waga poczatkowa przypominam - 72kg takze poszlo juz prawie 14kg:blink:
Czy masz jakies nowe wiesci o Antosiu ????? Ja caly czas mocno za malenstwo trzymam kciuki :-( i czekam na dobre wiadomosci.

liluś taaaa ja tak sobie powtarzam co miesiac, no ale sama widzisz ze nie wychodzi do tej pory choc mam nadzieje, ze w koncu i to sie naprostuje i na mnie przyjdzie czas zobaczenia tych wyczekanych I I. Juz jakby nie patrzac 17cykl strzelil :zawstydzona/y: jak M. po wczorajszym pepkowym ?? co do 'zapominania sie' to ja sadze ze wiekszosc facetow niestety w momencie kiedy w gre wchodza%%%% traci poczucie jakichkolwiek zasad i obowiazku...no ale..ktos musi w koncu byc ta gorsza polowka :-p

Dziewczynki prosze znowu o moc kciukaskow, Olusia ma w czwartek badanie sluchu, od ktorego bedzie zalezal pazdziernikowy zabieg - jesli wyjda znowu dobrze, to zabieg przesuwamy,ale boje sie troche bo w czasie urlopu widac bylo ze lewe uszko jest o wiele gorsze ( zle na nie slyszala, czesto prosila o powtorzenie :-(). Dzis bylismy u laryngolog, powiedziala, ze tak wizualnie wszystko wyglada w porzadku, no ale wiadomo - badanie to badanie.

kiruś, kate jesli wredna @ Was nawiedzi choc jak wciaz mocno wierze ze nie, to poprosze o daty pazdziernikowych @.

Tymczasem milego wieczorku :*

attachment.php


Starających się : 14
Oczekujących na staranka : 2


PAŹDZIERNIK 2014 :


elisse - termin @ 09.10 ( 1 cykl starań )
Roszpunka - termin @ 11.10 ( 5 cykl starań )
Justi - termin @ 11.10 ( 4 cykl starań )
Airfix - termin @ 12.10 ( 14 cykl starań )
Elle87- termin @ 12.10 ( 6 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 14.10 ( 17 cykl starań )
maggie2205 - termin @ 18.10 ( 4 cykl starań )
iweet84 - termin @ 19 .10 ( 3 cykl starań )
ilaczek - termin @ 20.10 ( 2 cykl starań )
Verita - termin @ 28.10 ( 2 cykl starań )
Katriina - termin @ .10 ( 2 cykl starań )
Kiraa - termin @ .10 ( 2 cykl starań )
kate.. - termin @ .10 ( 3 cykl starań )
gdusia_- termin @ .10 ( 2 cykl starań )

W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

magda1609 ( listopad 2014 )
ania_g21 ( wiosna 2015 )
 
Nuuśka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& oczywiście że trzymamy razem z Młodą za uszko Oleńki !!!!!!!!!!!!!

Iweet niestety przed niektórymi chorobami zakaźnymi nie jesteśmy w stanie się uchronić ! teraz nie zaszczepię się już ... pozostaje czekać i wierzyć że już więcej nerwów przez nie mieć nie będę ! Szkoda że nie robi się preciwciał razem z toxo , cytomegalią i różyczką !
 
Zakręcona już niedługo będziecie we trójkę
Piranhiu ....mam nadzieję, że zdarzy się CUD i Maleństwo przeżyje. Współczuje im bardzo całej sytuacji :(
Dorciu jeszcze raz gratulacje z okazji kolejnego ujawnienia się siusiaka :) jestem bardzo ciekawa reakcji męża :)
Airfix niech ten cykl będzie szczęśliwy. Ja testowałam testem z "laboratorium domowe" - kupowałam w rossmanie. U mnie 10tka (bobotest strumieniowy) pokazała słabszą kreskę lub taką samą jak test 25tka z poprzedniego dnia. Pytałaś się o odstęp - działaliśmy 2,5 dnia przed owu ale wydaje mi się, że nie dałam szansy przeżyć wtedy żadnemu plemnikowi ;) nie chciałam kilkudniowego odstępu od owu, bo wydaje mi się że w moim przypadku byłby to bardziej chłopczykowy odstęp. Działaliśmy potem 12 h po owu

staraczki trzymajcie się dzielnie - ten kolejny cykl może być właśnie tym szczęśliwym więc nie poddawajcie się &&&&&&&&
u mnie jazda na całego, rzygam kilka razy dziennie, wczoraj łapałam w ręce, bo nie zdążyłam dobiec do łazienki, może dziś będzie lepszy dzień.

Macy, Elle co u was?
 
ania_g_21 Cudny filmik :))

male liski Biedaku Ty . Współczuje. Oby szybko mineło i dało Ci spokój to rzyganko

Kiraa Jak tempka bo nie masz widze na wykresie ?? Jest cień ???
O tym że jestem w ciąży to przypuszczałam tylko, no wiadomo- brak @-tylko ze ja czesto miałam nieregularne cykle, zaczeło mi się ciasno robić w spodniach ;) Tylko moja wiedza na temat testów ciążowych była taka- że kreski muszą być dwie grube i ze takie oznaczają ciąże tylko, dlatego pomimo bledziochów nie szłam do lekarza, dopiero w 12tyg piekne dwie grube kreski wyszły, wiec w 14tyg do lekarza który powiedział- No wie Pani co, 20-wiek mamy, a Pani tak późno do lekarza przychodzi ;)


Dorcia Tak mówia niby że ospe mozna miec raz w zyciu, a mój mąż się zaraził od synka rok temu czy dwa- a miał ospę jak był mały:) Jak byłam w szpitalu z dzieckiem w grudniu to pani z barku szpitalnego mi mówiła że jakiś dziwny wirus był ospy bo nawet ona ktora miała ospe bedac dzieckiem i inne osoby także miały tą ospę drugi raz.


Lili81 Piekne te bransoletki :)) Ja mam identyczną za 15zł z hematytu i w sklepach u nas cena się wacha również góra do 24zł. Moja kuzynka też robi te bransoletki i również po 15-20zł sprzedaje.


Zakręcia Jak sie czujesz?? :)) Czy wszystko masz przygotowane ?? Już że za niedługo zobaczysz synusia:)


Nuuusia W takim razie trzymam kciuki za Olunie &&&&&& Ja muszę wreszcie się wybrać na kolejne badanie słuchu z moim, bo pierwsze wyszło dobrze, ale po 12-stu zapaleniach uszów to wiesz.... No i oczywiście- nie wie co sie do niego mówi...


maggie2205 U mnie jak jest orgazm to PH ciut wyżej rośnie i ciężej mi zbić, a tak się kreci wszystko w koło 7-7,5 już "po", dobre zakwaszenie i będzie wszystko dobrze


Lepiej się czuje po tej Luteinie, niz po Duphastonie... tylko kompletnie jeść mi się nie chce... pepsi jak jest i ser z placka Izaury wydłubałam wczoraj cały - tyle mi do szczescia potrzeba. A mam taki spokój w sobie ,że nawet w głowie nie mam miejsca na rozmyslanie czy sie udało czy nie. Jedna wielka pustke mam w głowie.
Wczoraj sie widziałam z kolezanka ktora ma niedoczynnosc tarczycy i hashi- 2 lata co miesiac sie starali i nic, w koncu zapomniała o staraniach, po prostu stwierdzili ze nie beda miec dzieci i jest teraz w 4-5 miesiacu jakos :)) Troche zawiedziona ze dziewczynka, a nie chłopiec- i powiem Wam ze to widac było - jak tak mówiła o tym rozczarowaniu wcale nie miałam ochoty ją pouczać , że najwazniejsze zdrowe, że co za różnica..widać było że wolała by chłopca. Myslę ze tylko matka która marzy o synku czy córci zrozumie drugą matkę która ma marzenie co do płci. I wiedziałam ze wcale jej humoru nie poprawie jak zacznę standardowymi teksami jej tłumaczyć- wazne zeby zdrowe było, drugi moze bedzie chłopiec. I Ona sie otworzyła chyba dlatego przede mną, bo ona dosc zamknieta w sobie była zawsze- opowiadała jak to ciezko starac sie o dziecko jak kazdy się co miesiac pyta- kiedys bedziecie mieli dziecko? Czemu sie nie postaracie? Mam tylko nadzieję że zaakceptuje w pełni małą jak się już urodzi :)
A wczoraj miałam na rekach taka malutka kruszynkę 4 miesieczną, 60cm ma ;) to tyle co moj mały jak sie urodził :)) Kochaniutka
 
Ostatnia edycja:
Male liski oj biedulko ale Cie wymecza te wymioty. Ale pomysl ze nosisz swoje marzenie pod sercem to zaraz zrobi Ci sie lepiej :tak: ja tez moglabym sie tak meczyc byle tylko byla corcia ;-) jeszcze troche i bedziemy podgladac u Ciebie nuba... oczywiscie dziewczynkowego :-) a co u mnie... wyczekuje owulacji i po cichu licze ze jednak do piatku bedzie a jak nie to bedzie u nas cykl z odstepem od owulacji bo potem mojego m nie ma :sorry2: wczoraj zaczelismy staranka ale nie czuje sie przed owulacyjnie chociaz na tescie druga kreska dosyc wyrazna
Airfix powiem Ci ze nie moge doczekac sie Twojego testowania. . Jakos czuje ze uda sie w tym cyklu :tak: dzialania ladnie rozplanowane. Zakwaszalas sie po 0+12? Ja chyba nie bede za nocno jedynie troche rephreshu i pojde spac tak jak wczoraj bo inaczej chyba nigdy nie zaciaze :baffled:
Kiraa ja tam caly czas zaciskam kciuki zeby kropek zostal z Toba
 
reklama
Do góry