reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej Matik2012 GRATULUJE, ja planuję również dziewuszkę, ty chciałaś dziewczynkę, jakoś próbowałaś :) czy płeć była bez znaczenia? Oraz jak ze staraniem było u Ciebie, tzn przed owulacją itp na dziewczynkę :)
 
reklama
Sylwia-Anufi cofnijcie sie o okolo 100 stron w tyl na prawde warto.wszytsko co pytacie bylo juz nie raz wertowane.

matikgratuluje.Ciesze sie ze i tobie sie udalo z wymarzoną plcia ;)

male liski masz racje ze dopiero teraz do mnie dociera ze bedzie synek.Jak zobaczylam ta antenke dopiero uwierzylam ♥♥ tak slodko wygladal wczoraj na badaniu.Ahhhhhhh jestem w oblokach... troche sie obwiniam bo nie mam tyle czasu dla synka teraz co bym chciała... nie mam czasu polozyc się poglaskac brzusio jak przy córci.. wszytsko dzieje się tak szybko :/
A ty kochana juz uwierzyłas??kiedy rozowy shopping??

Piranho ja wierzę ze za jakis czas będziesz nam osobiście podpisywala swiezo wydukowne książki.Jest tyle kobiet co pragną dana płeć a nie jestm to dane i napewno daly by duzo aby uzyskac pomoc od ciebie!! :* :*

Ja wlasnie mam chwile relaksu zaleconego przez ginka.. brzuch mi twardnieje juz od jakis paru tyhodni... mam zwolnic :-D haha smieszne nie??? przy rocznym dziecku zwolnic
milego weekendu wam zycze :)
 
super, rozumiem, że teraz strzał w dziewczynkę, życzę tego :) Ja też tak mnie ostatnio myśli wzięły od miesiąca, myślę o córci :):tak:
 
Jeśli mi sie w ogóle uda to bede szczesliwa ...jeśli bedzie chłopiec nie poczuje zalu i nie przejdzie mi przez mysl ze wolałabym dziewczynke . Poniewaz mam czas bo Meża nie ma chwilowo to postanowiłam zrobic sobie badania , diete i poobserwowac sie i spróbowac . U mnie to raczej faceci by chcieli dziewczynke ...mnie tam dobrze z chłopakami , ale nic mi nie szkodzi popróbowac ...
6 lat temu bardzo chciałam dziewczynke ...spedzałam tutaj na forum 20 godzin na dobe ...znałam wszystko i do tego sie stosowałam ...co cykl zachodziłam w ciaze ale przez mieśniaka się nie zagnieżdzała .W koncu usunełam miesniaka ale z róznych powodów musiałam zaprzestac staran .Teraz bede szczesliwa jak sie wogóle uda .
Wróciłam tu po przerwie i okazało sie ze to czego sie tutaj 6 lat temu nauczyłam juz nie jest takie pewne , wiec musze sie douczyc:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na pewno się uda, ja też mam wrażenie, że zajdę przy pierwszym cyklu, jak planowałam pierwsze dziecko to od razu potem nie było okresu, potem drugie też planowane i od razu się udało, więc jestem dobrej myśli.:-)
 
Do góry