reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nuuuśka - jestem przekonana, że w tym roku dołączysz do zafasolkowanych :tak: z całego serca Ci tego życzę :-)
co do zastrzyków w kolano, to faktycznie nic przyjemnego - niestety nie zawsze wkłuwają się tam gdzie powinni:rofl2: i wtedy jest straszny ból :szok: ja miałam nawet taką sytuację, że po podaniu zastrzyku przez godzinę miałam całą nogę zdrętwiałą, taką bezwładną, bez czucia - masakra! ale potem przeszło ;-)
jeśli chodzi o moje starania, to możesz mnie wpisać na listę oczekujących z terminem na luty = mam nadzieję, że minerały wtedy będą już ok i będę mogła zrobić pierwsze podejście - chyba że stchórzę ;-)


Aljul
- ja raczej też jestem zdecydowana na ogrzewanie zwykłe na górze, ale mój mąż mnie usilnie przekonuje do podłogówki. W zasadzie koszty instalacji są takie same, więc ciężko mi znaleźć argumenty ....
a z Twojego męża to niezły numerant - żeby księdzu się chwalić :-D ale patrząc na to z drugiej strony - widać, że naprawdę pragnie tego trzeciego dzidziusia :tak:


Anufifi, Igusia
- to chyba u wszystkich teściowe, czy znajomi bądź rodzina są tacy "życzliwi" - jakby to płeć dziecka wybierało się w sklepie :wściekła/y: szkoda słów .....
 
reklama
Nuuusia :* Ja tu się zbiore w końcu za tą wiadomość hehe Moja mama miała zastrzyki w kolano-ale ona sobie chwaliła byle przestało boleć ;) Ja bym jednak tez wolała popróbować z kwasem hialuronowym i czyms co odbuduje chrząstkę ( czyli żelatyna - i w dodatku sprzyja poczeciu chłopca gdzies czytałam :) ) . Mama tą zelatyne pije z czymś, bo kolana to miała jeden ogień , popuchnięte, strzelające, chrzastka zniszczona


Anufifi Olejki jak najbardziej wskazane w jonizowaniu się na dziewczynkę :) Ale kadzidełka z racji tego że to dym - a ten jonizuje na plus - to pozostawiłabym staraczkom chłopczykowym ;)


Maggie Ale cudne wieści !!!! Gratuluje !!! Kciuki za spełnienie marzenia &&&&


Katriina Ja dalej dachu nie mam ( czekam zeby sie ociepliło wtedy nowa firma pomierzy wszystko )...wykonawca niby powiedział ze zwroci mi kase za ten dach ale w lato! bo on kasy nie ma i kaze mi zaplacić ze swojej kieszeni a on mi bedzie oddawał. Teraz mam firmę która to zrobi ale sprawa wyglada tak okazuje się że więźba jest źle zrobiona i trzeba ściagać i kupować od nowa krokwy bo sa za cienkie...A koszty beda 2 razy takie niż mi zostało dopłacić tamtej firmie ktora nas oszukała. Ja czuje że ta sprawa wyląduje w sądzie i to akurat wtedy kiedy ja chce podejść do starań - znów mi się kolejny rok coś komplikuje. Ja o podłogówce nie chciałam słyszeć, ale ostatnio stwierdziłam żebysmy zrobili podłogówkę w salonie, przedpokoju i łazience- ale chce miec dodatkowo grzejniki , nie chce tylko w kuchni i u góry bo mam problemy z krazeniem i puchnieciem nóg, a jednak ciepła podłoga mi nie służy-jest tylko gorzej, dlatego chociaz w kuchni chce mieć "zimną" podłogę :) Katriina Ja tarczyce zdiagnozowałam w maju 2013 i zaczynałam od 25, a teraz mam już 75 , także dość szybko idę w górę i znów modyfikacja będzie. Ja dawno nie miałam takiego bólu głowy jak z niedzieli na poniedziałek, mam nadzieję że długo mnie nie nawiedzi. Ja do kąd mi to samopoczucie nie zaczeło się psuć to wszystko w różowych barwach widziałam, z niecierpliwoscia czekałam na starania, a teraz się boję że znów w wakacje coś się popsuje. Dosłownie jakby nam było nie pisane to drugie dziecko.


Anufifi, Igusia Teściami to nie ma sie co przejmować i kazda z nas to wie, ale jak dochodzi do takich sytuacji to sama wiem że sie gotuje w człowieku i robi się przykro. U mnie też od poczatku było parcie na córkę/wnuczkę pierwsza , choc tesciowie mieli juz dwie wnuczki, finał jest taki że naszego syna nie uwazaja za swojego wnuka, a dziewczyny nie które pamietają jak pisałam co mi dała tesciowa jak byłam w 8 miesiacu i gdzie było wiadomo że chłopiec będzie - białe lakierki z tekstem - "włożysz mu " . Moja mama to samo, wie ze mamy teraz problemy i ze bardzo chcemy córki, a Ona kupiła mi buciki dla chłopca z tekstem że - ojj nie wiedziałam ze to dla chlopca. No na prawde nie widac bylo- brazowe tenisówki z małpką z napisem little man. I jej teksty jeszcze że my mamy chłopca to żebysmy juz chłopców mieli, a córkę żeby mój brat miał. Ona uwaza że dziewczynka to jest coś lepszego i ze moj brat zasługuje na nia ( swoja droga brat chce syna :) ) Dlatego ja juz nie mówie nikomu o staraniach, planowaniach - jedynie tu na forum - mało tego powiedziałam że nie powiem w rodzinie co będzie jeśli uda się zajść w ciąże,a tesciowej nie zamierzam nawet o ciąży powiedzieć.
Anufifi Super że masz takie podejście co do kolejnego dzieciątka , nawet jesli miałoby być chłopcem :) Jesteś spełniona jako mama chłopców i to jest super :) Ja jednak ciagle myślę że ja nie nadaję się na mamę chłopca,czegoś mi ciagle brakuje, kompletnie nie odnajduje się w autkach, wojnach,strzelaninach...czasem nie udaje się kompromisu uzyskać :) Ostatnio bawimy się w dom, gdzie mój " mąż" jeździ na wojnę,a ja muszę do niego dzwonić i szykować mu obiad :D wole jednak z nim układać puzzle, rysować, czytać ale bieganie z pistoletem po stołkach jakoś mnie nie chce kręcić hehe


Igusia Paski Merc na innych stronach niż allegro sa drogie, na allegro mozna dostac za 30zł, ale ciezko trafić, kup zwykłe paski ph 4.0-8.0 na allegro z dwoma polami :) dobre są :) A miernik to też droga sprawa :) wiem ze polecane mierniki do mierzenia Ph sa jakies " hanna" coś tam :) to co Iweet podała. Igusia ja tych używam jesli nie ma Merca Paski do badania Ph 4-7 w moczu,pochwie - 100 szt. (4893358327) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.


Justi_ Dziekuje za optymizm :*


aljul Ja dokładnie mam takie same objawy jak piszesz, bezsenność która mnie wykańcza, w dzień potrafię zasnąć, w nocy za to nie śpię bo bolą mnie stawy i robi mi się gorąco,a za chwilę jest mi zimno, nerwy to mam takie że sama siebie nie poznaję ( kupiłam teraz lek na uspokojenie bo ten puls wariuje ), i to co piszesz, co zauwazylam z jakiś miesiac temu, moze wiecej- nie mogę przebywać w pomieszczeniach gdzie nie ma swiezego powietrza, gdzie wchodzę otwieram okna, chodzę w domu w bluzce na ramiączkach i stoję przy otwartym oknie, a zimą zawsze musiałam miec na sobie ze dwie bluzki, gruba bluze lub sweter, kamizelkę futerkową i dopiero kurtkę zimową, a jest na dworze -12 stopni a ja mam pod kurtką krótki rękaw. Najgorsze jest to że każdy myśli że ja udaję, że mi się nie chce nic, albo " że innych też coś boli".
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja po dłuższej przerwie. Musiałam trochę i odpocząć od wszystkiego.

Dziewczynom, którym udało się zafasolkować gratuluję :)

Piranhia oby to nie była borelioza, tylko sprawa anemii.

Anufii powodzenia w tym miesiącu.

Airfix ja też jak na razie odkładam starania. Rozpocznę na nowo w czerwcu lub w lipcu a do tego czasu chcę się przebadać. Powodzenia z budową.

Ajlul to już za jakiś czas drugi kotek się pojawi :)

Maran-atha nawet jeśli miałaś polipa, to na pewno po zabiegu już go nie będzie.

Nuska może warto wziąć te zastrzyki. Rzeczywiście to bardzo drogie. To jest mój piąty cykl starań i @ mam mieć 16 stycznia. Potem przekładam starania do wakacji.

Nie nadrobię Was teraz wszystkich. U nas ze staraniami nic nie wychodzi :/ musimy się przebadać i nawet nie wiem od czego zacząć.
 
Dziewczyny wrzuciłam opis staranek na grupę ale w dziale nasze problemy intymne dla Ciebie Elle także :-) bo jak ktoś się chce sugerować moimi staraniami to ja nie jestem wzorem ... praktycznie nic nie zrobiłam, ale najważniejsze żeby dzieciątko było zdrowe, to się dla mnie liczy.
Troszkę sie martwie skąpymi objawami póki co męczy mnie sennośc popołudniami w nocy spać nie moge i troszke mnie mdli ale delikatnie
W pracy musiałam już powiedzieć bo malowali nam ściany, szefowa przeniosła mnie na ten czas do innego biura
Jeśli chodzi o zaciążenie to u mnie zadziałał miesiąc przerwy serio :-)
 
elisee To witaj w klubie.... Ja równiez zacząć chce w czerwcu, do maja mialam sie przebadac hematologicznie- nie ma terminów na szczegołową diagnozę:/ wiec jedynie powierzchownie jestem zbadana- niby jest ok. Antykoagulant tocznia i przeciwciala antysofolipidowe robiłas? ja już jestem po, wynik wysoki, ale normy nie przekracza-czyli zdrowa. Dalej nie wiem co badać i czy badać...na razie tarczyca mi szaleje od września wiec zwalam winę że to ona u mnie jest przyczyną :) Elisse musimy jakoś zawalczyć o spełnienie marzeń :)
 
reklama
Airfix u mnie właśnie takie objawy świadczą o zbyt niskiej dawce leku - ja też zawsze zmarźlak byłam a teraz tak jak Ty paraduje w domu w koszulce na ramiączka i stoję w kuchni przy otwartym oknie tak ubrana i wcale zbytnio nie jest mi zimno, a jak wychodzę na dwór to na bluzkę na krótki rękaw tylko kurtkę narzucam, mój M tylko wchodzi do domu to od razu okno zamyka:tak:
Spróbuj jeszcze z tym sylkiem co Ci o nim pisałam

maggie
śliczny suwaczek

anuffifi ja tez właśnie chciałam Ci napisać o tych kadzidełkach - w sensie że nigdzie nie zauważyłam żeby były polecane dla staraczek dziewczynkowych

elisse wszystko na to wskazuje że może kiedyś drugi kotek się pojawi

Katriina mój M upiera się że jednak grzejniki taniej wyjdą i szybciej nagrzewa się w pomieszczeniu - tak więc u nas od samego początku była taka opcja przyjęta i pewnie tak zostanie - większość naszych znajomych tez w ten sposób robiła
 
Do góry