reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Misia u mnie w ciazy testy owulacyjne wychodza dodatnie bylo tak w ciazy z Maja jak i teraz, ale ja je robilam jak mi ciazowy wyszedl dodatni zeby sprawdzic czy owulacyjny tez wyjdzie dodatni... jak cos podejrzewasz zrob jutro rano ciazowy lub bete :) kciuki za pomyslnosc trzymam &&&
 
reklama
Tylko że boję się że na ciążowy jednak jest za wcześnie dlatego zrobiłam owu z myślą że jak wyjdzie negatywny to czekam na @ i już a tu troszkę jestem zaskoczona :szok:
 
84misia Probuj za pare dni z testami ciazowymi 10ml/u , z tymi owulacyjnych to zasada jest taka ze kreska testowa ma być taka sama lub ciemniejsza niż kontrolna, tak jak przy wyznaczaniu owulacji, wtedy można podejrzewać ciąże. U mnie sie kilka razy tak zdarzyło ze to samej @ była widoczna ta druga kreska, ale o ciąży nie było mowy. Zrób za pare dni test ciążowy i daj znać-może sie chociaż cień pojawi [emoji3] trzymam kciuki &&&&&

Marzycielko bardzo mi przykro [emoji22] a może jednak wydarzy sie cud? Zobacz, ja trzeci raz podchodzę do starań, i tez ciagle kłody mam pod nogi, teraz mi nie ma kto wystawić recepty na zastrzyki, muszę czekać do sierpnia, jeszcze nie wiem jak te zastrzyki zniosę -ale wiem ze muszę spróbować. Życzę Ci zeby u Ciebie tez słonko zaświeciło [emoji8]

PannaMyszka Klimatyzacji to i ja nie lubię, wychodzę z takich pomieszczeń z chorymi zatokami i kaszlem, dlatego teraz nawet sklepów z klimatyzacja unikam co by tych zatok nie złapać. U mnie zaczął sie nowy cykl pare dni temu, ale to jest cykl czerwcowy, ja muszę o te zastrzyki zaczekać do cyklu lipcowego (owulacja koło 3 sierpnia ) , a tak bardzo chciałam zacząć w tym cyklu. Niestety nie można mieć wszystkiego, a ja ciagle mam pod gore, mam nadzieje ze chociaż szybko uda mi sie zajść w ciąże. Zdrówka dla Ciebie
 
Misia jesli jestes w ciazy i owulacyjny ja wykrywa to ciazowy rano tez powinien pokazac choc cien, ja teraz najprawdopodobniej implantacje mialam w 10 dniu po owulacji i ciazowy zrobilam w 12 dniu bo temperatura w 11 i 12 dpo wzrosla no i na zwyklym tescie aptecznym 25ml byla normalnie widoczna kreska, nie mocna, ale widoczna ze nie musialam sie cieni dopatrywac. Jesli jest u Ciebie juz po implantacji to mysle, ze test ciazowy wyjdzie rano pozytywny :) &&&&& nie puszczam i daj znac co sie okaze :)
 
Misia jeśli się jednak zdecydujesz na test ciążowy lub bete to daj znać:-) ciekawa jestem efektu i trzymam kciuki żeby to jednak była ciąża.
 
Ja robię testy owulacyjne. Teoretycznie owu powinna być w okolicach piątku czy mi ja pokaże zobaczymy. Mam takie z allegro z różowa końcówka.
 
Chyba poczekam przez 3 dni spróbuje testy owu i jak będą dalej pozytywne w sensie będą 2 kreski to wtedy zrobię test ciążowy . Dzięki dziewczyny :-)
 
Heyka dziewczyny widze ze praktycznie wiekszos z nas owu powinna miec w tym tyg ja tez cos kolo 2-3 lipca. Ja sprobuje podejsc 12-20godz po owu, jednakze w ogole sie nie nastawiam. Trudno utrafic a i tak licze na cykl nastepny ten to taki eksperyment:-)Misia &&& zacisniete
 
Hej! Zrobiłam dzisiaj z rana test owu druga kreska tak samo widoczna jak wczoraj owszem nie jest tak gruba jak kontrolna ale jest widoczna ale jakoś mam mieszane uczucia próbuję wmówić sobie że to nic nie znaczy i że i tak przyjdzie @
 
reklama
Do góry