reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Panna Myszka gratuluje serdecznie synka :) widzisz tak to juz jest, ja robilam wszystko na chlopca, maz wspolpracowal, sex byl na ok 12h przed owulacja, moje ph bez sody itp powyżej 9 maz i ja wysoki testosteron, dieta i suplementy brane ponad 9 miesiecy i jest 3 corka a wedlug wytycznych przy tylu spelnionych czynnikach powinien byc syn, ale najwazniejsze ze bobas zdrowy nie ma co sie zadreczac bo same widzimy, ze to planowanie to dziala tylko w 50% wiec tak samo jakbysmy nie robily nic. No i w przypadku naszych rodzin, mojej i meza nie mozemy w ogole mowic, ze jestesmy obciazeni genetycznie jedna plcia bo ja mam 3 braci a maz moj siostre, zarowno moi rodzice jak i jego maja rodzeństwo roznej plci :) planowanie jest poprostu nieskuteczne i daje taka sama szanse na syna jak i córkę :)

Pozdrawiam i dalej oczekuje aż malutka zechce wyjść :) jak bedzie po dam znac :)
Milego dnia wszystkim :*
 
reklama
Panna myszka gratuluje zdrowego bobaska to jest najwazniejsze, jednak troszke zaluje ze nie spelnilo sie Twoje marzenie, liczylam ze jednak Ci sie uda. Ale tam w gorze mamy wszystko zapisane dlatego ja tez calkowicie odpuscilam planowanie, zdalam sie na los ktory i tak z gory mam zapisany.

Elisse teraz czas na nas zobaczymy co nosimy pod serduszkiem, ty juz niedlugo ja moze bede musiala jeszcze poczekac. Przed ciaza zastanawialam sie czy w ogole chciec poznac plec przed narodzinami ale ta ciekawosc hehs....

Maran no to malutkiej wcale sie nie spieszy dobrze jej u mamusi w brzuszku. A jak sie czujesz?
 
Ostatnia edycja:
Panna myszka gratuluje zdrowego bobaska to jest najwazniejsze, jednak troszke zaluje ze nie spelnilo sie Twoje marzenie, liczylam ze jednak Ci sie uda. Ale tam w gorze mamy wszystko zapisane dlatego ja tez calkowicie odpuscilam planowanie, zdalam sie na los ktory i tak z gory mam zapisany.

Magic...sekunda zawodu?rozczarowania? nie wiem czego była, mimo że byłam pewna że to chłopiec, to jednak cień nadziei był. Jest mi tylko przykro bo wiem że to nasze już ostatnie dziecko, i tak jestem wdzięczna Bogu że mogłam jeszcze raz zostać mamą.
Mam jednego aniołka w niebie...i myślę że to była ta moja wymarzona dziewczynka, niestety nie było mi dane się tego dowiedzieć na 100%.
Ponieważ mieliśmy od początku wybrane imię dla dziewczynki - Adrianna, Ada to wczoraj podjęliśmy decyzję że synek będzie miał na imię Adrian. I tak zakończyły się nasze już miesiące szukania odpowiedniego imienia.
Teraz jak już wiem co będzie, to czuję ulgę. Mogę kupować niebieskie ubranka, zresztą wszystko zostawiłam sobie po synku, jakoś od początku miałam podświadome przeczucie że będę miała 2 chłopców, każdą rzecz dokładnie pakowałam, no bo się przyda.

Nie mogę się już doczekać końca ciąży, gorzej znoszę tą ciążę od poprzednich, no i chciałabym mieć już maleństwo w ramionach :tak:
 
Panna myszka jakos myslalam i mialam przekonanie ze bedziesz miala dziewczynke, dlatego tez czuje rozczarowanie chociaz bezposrednio to mnie nie dotyczy.
Myslalam tez ze statystyki musza sie wyrownac i na forum powinno byc chociaz 50/50
Zycie ma czasami inny scenariusz...
 
Magic jeszcze 1,5 tygdnia zostało do podglądania. Jak na razie jakoś jestem w miarę spokojna. Pewnie jak usłyszę, że dziewczynka to będę czuła lekki zawód na początku.


Maran ja tą dietę, suplementy itp. stosowałam tylko po to, by nie mieć nic sobie do zarzucenia. Potem bym myślała, że mogłam coś jeszcze zrobić. Już się nie możesz doczekać małej Erin? :) Już niedługo. Trzymam kciuki za szybki poród :)


Panna Myszka ja myślę podobnie. Też mam małego aniołka w niebie i tak jakoś od początku wtedy czułam, że będzie chłopczyk. Nie było mi dane niestety się o tym przekonać. Ja nawet nie zastanawiałam się jeszcze nad imieniem. Zacznę dopiero po potwierdzeniu płci. Jeszcze trochę i będziemy tulić nasze małel skarby.


anuffi dziewczynki też są fajne. W ogóle dzieci to sama radość :). Cieszę, że mogę po raz drugi zostać mamą.
 
Elisse ja podgladanko mam za 2tyg juz nie moge sie doczekac az zobacze moje malenstwo, akurat bede miala prenatalne takze jedno z najwazniejszych badan w ciazy takze i stresujace.

Anuffi pewno ze chlopaki sa fajne wiem cos o tym bo sama mam jednego malego i drugiego duzego hehs obu kocham nad zycie, teraz do tego uczucia dolaczyla nasza mala kruszynka.
Mam kolezanke ktora ma 2 synkow i chce trzeciego:-)
 
reklama
Magic ja w sumie nie czuje sie źle, ale chcialabym by malutka już wyszla bo im dluzej siedzi tym bedzie większa a moje 2 starsze powyzej 4 kg wazyly... ta to nie wiem ile wazy bo tu ostatnie usg mialam w 22tc...
Elisse ja tez chcialam zrobic wszystko co w mojej mocy by zwiekszyc szanse, ale przede wszystkim chcialam dziecka ;) no ale teraz wiem, ze zrobilam co moglam i nie mam sobie nic do zarzucenia a widocznie mi córki pisane ;)
 
Do góry