reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Aga30+ mi sie udalo w 3.... a w kwietniu poronilam:( Pewnie przez progesteron bo jak zrobilam badania to mam mega niski i teraz bede brac 2 cykl lutke 2xdziennie, plus polowke norprolacu na prl. Teraz to bedzie nasz 3 cs po poronieniu no i na lekach, wczoraj bylam u gina i mowi ze sa 2 pecherzyki jeden 20mm drugi 16mm no i dzialamy....u mnie dochodzi stres bo nigdy zadnych lekow na nic nie bralam i mnie to bardzo stresuje bo sie boje czy sie uda a dodatkowo poronienie sprawia ze schizuje:( Mam nadzieje ze teraz juz bedzie ok i ze sie uda, bo skonczylam 30 lat, wszyscy znajomi maja dzieci (to tez mnie stresuje), jestesmy po slubie rok a tu cisza...no ale jak wtedy sie udalo zajsc to teraz tez musi:)
 
reklama
migduch jak raz załapało to drugi raz też załapie. Też jestem po 30 ale to będzie moje 3 dziecko. Mam dwie 11 i 9 letnią córeczkę. Mąż pragnie mieć syna. Zobaczymy co to będzie.
 
Hej dziewczyny ratujcie!!
Jestem w 21 dniu cyklu 6 dni po owu i od dwóch dni boli mnie brzuch i plecy jakbym miała dostać okresu. Sikam non stop, boli mnie głowa ciągle i jestem mega zmęczona ale spaćnie mogę wcale. Temp nie mierze nawet termometru nie mam ech:-/ ten brzuch jakis dziwny, wzdety i jak sie przychylam to jakby mi cos tam na dole przeszkadzalo:-/ boje się ze to może jakaś torbiel jajnika:-/ co myslicie?

Aga gratuluje ci z całego serca oby był ten wymarzony syn:-)
 
Ostatnia edycja:
92Tynka92 mnie też głowa tak pobolewa i brzuch też mam wzdęty wogole jestem Opuchnięta to co opisujesz u mnie wskazuję ciążę. Myślę że u Ciebie może być podobnie. Zaczekaj z testowaniem do okresu mi dopiero 4 dni po miesiaczce pokazały się dwie słabe kreseczki. Robiłam test dzień po i nic nie wskazał dopiero w czoraj.
 
Mnie osobiście nic a nic nie boli. Tylko czuję się opuchnieta i brzuch wzdęty mam. Na początku myślałam że sobie przytyłam :)bo ostatnio mam większy apetyt ;) piersi też większe ale nie bolą może bardziej wrażliwsze i tyle gdyby nie test to bym w życiu nie powiedziała że to ciąża.
 
U mnie tez apetyt wiekszy i piersi wrażliwe i bola ale tragedii jeszcze nie ma. Dziś juz mnie podbrzusze nie boli ale środa i czwartek to calutki dzień raz mocniej raz słabiej ale bolalo cały czas. Takie sciaskajaco- kłujący ból:-/ a w sobotę miałam gigantyczna owulację myslalam ze mi prawy jajnik rozerwie:-/
 
reklama
Aga 30+ gratulacje mysle ze moglas trafic z plcia bo teraz wysyp chlopcow gdzie slysze to chlopiec u mojego gin tez babeczki z chlopcami.

Tynka mocno zaciskam &&&& i nie puszczam, ja tez mialam bardzo wzdety brzuch (sprawka progesteronu) a jak mialam owu to byl silny bol podbrzusza takze mysle ze moglo Ci sie udac
 
Do góry