reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Elisse mam nadzieję że mój lewy jajowod jest drozny. Na prawy nawet nie liczę bo co mi po nim skoro na usg nawet śladu po prawym jajniku nie ma tylko zlana twarda masa otoczona jakimiś plynami:-( mówię wam podcielo mi to skrzydła...generalnie ta dr tak mówiła i planowala jakby nie liczyła że szybko znajdę w ciążę...
 
reklama
Tynka dobrze ze juz wiesz co ci dolega teraz leczenie i sie uda z dzidziusiem bardzo ci tego zycze z calego serca zebys zaszla w upragniona ciaze jak juz wiadomo co jest grane to jestes na dobrej. Drodze :blink:.

Ja sie martwie zadna nowosc w chalupie wszyscy chorzy z gardlem i goraczka juz sie boje ze sie zaraze robilam dzis ph moczu wyszlo mi ponad 7 :hmm: czy moge miec pecherz moja siostra teraz w szpitalu w ciazy na pecherz a ja mam przewlekly :rolleyes2: zurawit chyba bede brac zapobiegawczo chyba mozna:unsure:
 
Magda Ale Ci się zbiera tych dolegliwości na kupę;) o żurawinę popytaj ginekologa, bo to zawiera zurawit - żurawina może powodować poronienia, nie wiem czy jakaś dawka konkretna ale nie ryzykowalabym.

Mnie ząb cmi i pół szczęki razem z niemilosiernym bólem głowy i wymiotami. Dentysta dopiero w poniedziałek mnie przyjmie
 
Tynka drugi wygląda w porządku, więc trzeba być dobrej myśli. Leczenie też pomoże.

Magda ja w tej ciąży mam cały czas wysokie ph a zapalenia pęcherza nie mam. Może się nie zarazisz. Ja już przyzwyczajona jestem do chorób ;)

Airfix nie zazdroszczę bólu zębów. Szkoda, że dentysta szybciej nie przyjmie.
 
Dzieki kochane pomyslicie ze ja to jakis hipohondryk hi :-D ale po tych poronieniach to boje sie wszystkiego dzisiaj tak mnie mdli ze wolala bym zwymiotowac niz tak sie meczyc:baffled:
 
Hejka.
Już trochę ochłonęłam. Wszystko jest na dobrej drodze. Teraz tylko się modlę żeby ten trzeci synek był zdrowy. Tyle dzieci teraz choruje. Wchodzisz na FB a tam co dzień rodzice proszą o pomoc dla chorego dziecka. Czułam się rozczarowana, ale zdrowe dziecko to największe szczęście.
Utwierdzam się w przekonaniu, że planowanie to pic na wodę. Niektorzy planują i się i im uda, ale myślę, że to czysty przypadek. Chcę sobie kupic baby compa po ciązy (jako metoda antykoncepcji) i tam tez jest niby opcja planowania płci tyle, że chłopak przed owu a dziewczyna w owu. Całkowicie odwrotnie niż u Shettelsa. Sprawdzalnośc niby 80%.
Weszłam sobie na bloga Karoliny Malinowskiej tez ma trzech synów i jakoś jak zaczęłam ją czytać to mi się lepiej zrobiło. Mój mąz twierdzi, że on sie bardzo cieszy ale mozna 4 raz spróbować... jestem wdzięczna Bogu, za niego. Pewnie na 3 przystopujemy ze względu na to że miałam same cc. Czwarta to juz chyba za duzo...Pewności ze byłaby dziewczyna tez nie ma, chyba ze z in vitro jak u Beckhamów. :)
 
reklama
Milla brawo za podejście. Napewno wszystko będzie dobrze. Synuś czuje ze się cieszycie i będzie sue super rozwijał. Ja mojego urwisa się nie mogę już doczekać. Mój mąż też wspominał wcześniej o córce ale jak go zapytałam czy czuhe rozczarowanie to zapytał czy zwariowalam że będziemy mieć kokejne pepito jak on to mówi i że to dla niego takie szczescue że się mu nie mieści w głowie i było po temacie. Buziaki
 
Do góry