reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witajcie.
jestem po drzemce, taki leniwy dzień;-)
Daria0607 po wizycie ok, serduszko bije. następna wizyta 25 listopada. w czwartek ubiegłego tygodnia byłam u swojej gin na wizycie kolejny raz, bo miałam brunatne plamienia i skurcze podbrzusza, na usg serducho biło i nie wiadomo skąd to plamienie było? dostałam duphaston i spasmolinę i mam odpoczywać, więc od piątku dużo leżę i dużo mąż pomaga.
Nudności mnie wykańczają...bleee
tak fatalnie nie czułam się w żadnej ciąży:-(
Zakręciu śliczny synek, cieszę się, że się rozumiecie:)
Macy super, że u Ciebie dobrze. staraj się oszczędzać....hehhee, każdy mi to mówi, ale ciężko jest czegoś nie robić przy dzieciach w domu:-D
Maran kciuki zaciśnięte wszystkimi palcami:-)
Kate za Ciebie też.

pozdrawiam wszystkie zaciążone i wszystkie staraczki i te już spełnione;-)
miłego popołudnia
 
reklama
IIaczek dziekuje :) uwazaj na siebie i kropka ;) pozdrawiam serdecznie
Daria widzialam tort na FB sama robilas ? U nas tez jest szal na Frozen ;)
 
Dario dzieki a jak Twoje maleństwo :)
Dario i mnie 3 lekarzy powiedziało bez wątpienia że dziewczynka No i ciąża jest starsza :) wiec tem mój poród moze byc poczatek maja :)

Z tym śluzem to faktycznie ja w zasadzie nie miałam że tego śluzu a typowo białko nic nic nie miałam wiec moze i w tym cos jest
 
Piranhu Jutro ide robic badania, tylko nie wiem w jakiej klasie mam zrobic przeciwciała antyfosfolipidowe IgA, IgG, IgM ?? Wszystkich bym wolała nie robić, bo jedno badanie 100zł, a mam jeszcze inne...a fundusze kiepskie.

Dziewczyny odpiszę Wam na wolnej chwili. Trzymam kciuki za Wasze staranka &&&&&
 
Anufifi, to kawałek macie do siebie... Ja płci nie planowalam. Myslalam o drugiej pannie - ze wzgledu na ubrania, zabawki. Ale nie miało to dla mnie aż takiego znaczenia. Cieszę się, ze maluszek jest. Rok temu ginka mnie straszyla, że brak jaj u mnie. Widocznie tak źle nie jest, skoro dość szyszynko zaskoczylam.
Dorcia, ba! Jajka się pierwsze na ekranie pokazały. :-D Pani doktor ledwo aparat do brzucha przytknela. Wszystko dokładnie sprawdziła, ale buziola nie chciał smok pokazać. Mnie do ktg podlaczyli, bo mi się brzuch stawia. Linia powinna być płaska. U mnie niestety nie do końca jest. Zdjęć brzuszka nie robilam. Cos tam widać. Zależy co wloze. A jak Ty się czujesz? Jesteś w domu?
Ilaczek, no sama rozumiesz ten bol odpoczywania. :-D Mam nadzieję, ze wszystko będzie w porządku.
DarIA, daj swoje namiary na FB. Moja córka za frozen da się pociac.
 
Dzien dobry :-)

Nuśka wolne miala...znaczy sie teoretycznie, w domu wszyscy sie pochorowali i robie za doktora od tygodnia :wściekła/y:Ola miala katar w kosmos, po lekach troszke sie uspokoilo, jutro musze pobrac jej wymaz z noska i zaniesc do poradni na badania, bo byc moze znowu cholera gronkowiec sie obudzil i daje o sobie znac :zawstydzona/y: Z wiekszym dzieckiem jutro ide do lekarza, mamy juz wszystkie wyniki badan, nascisnienie pelna geba ( co prawda miesci sie w granicach lagodnego no ale jednak ). W poniedzialek cisnienie mu wyskoczylo takie, ze sam sie przestraszyl, serducho go bolalo caly dzien, ale potem to sam sie nakrecal :wściekła/y::no:
Poza tym co u mnie...@ przyszla w terminie, staranka musialam odlozyc po nowym roku, poniewaz za miesiac ide na operacje kolana :-( Myslalam ze uda sie ja odwlec w czasie, no ale niestety. 13-go grudnia mam zabieg :zawstydzona/y: Takze z dwojga zlego, przynajmniej po - pokibluje sobie w domku ze dwa tygodnie :D

zakrecia juz jestem kochana moja !!!! :* Jak u Was ??? Czy moge prosic o zdjecia malego szkraba ??? :D Pogoda wymarzona na spacerki, wczoaj powiedzialam do Ł. ze jak tak ma wygladac zima to ja prosze bardzo, bynajmniej nie bede musiala kupowac nowej kurtki, bo w moj plaszczyk z zeszlego roku no niestety...by sie mnie jeszcze z pol zmiescilo :wściekła/y:

Dorcia co to za skurcze wyczytalam ze masz ???albo zle wyczytalam ??? Na kiedy Ty masz kochana w ogole termin ? :-) W zeszlym tygodniu moja przelozona w pracy dowiedziala sie ze jest w ciazy. W sumie to dowiedzialysmy sie razem, bo stalam wtedy kolo Niej. A babeczka delikatnie mowiac miala przerabane, bo dowiedziala sie dwa tygodnie temu o nawrocie choroby ( miala stwierdzony rak szyjki macicy, zarazony fragment usuniety bodajze rok temu i teraz niestety nawrot duzo wyzej, na wiekszym fragmencie ), miala powiedziane przez swoja gin, ze albo teraz albo dopiero za jakies 4msc po zabiegu. W tym msc po pojawieniu sie @ miala umawiac sie na zabieg. Heh, przynioslam jej w zeszlm tygodniu moj test z domu 10-tke i mowie - No rob, przeciez Ty masz dzis 18-ty dzien po owulacji, wez mi nie gadaj ze to wszystko przez CLO. Zrobila nasteonego dnia, krecha sie pojawila, ale nie wierzyla, w piatek powtorzyla - krecha piekna, betka cos okolo 60 :) W pn byla na usg, dzwonila ze jest kropus :happy: Rozczulilo mnie to i utwierdzilo w tym, ze dzieci same najlepiej wiedza kiedy maja sie pojawic :tak::happy:

piranha jak kocurki ?? szale zapuszczone ?? Choc patrzac za okno ja nie wiem czy one sie Wam na cokolwiek przydadza :wściekła/y:u mnie cykle wrocily do normy co mnie cieszy wyjatkowo, ale staranka musza zostac przelozone po Nowym Roku.

kopciuszek witaj, staraj sie pisac jednego posta pod drugim jesli moge prosic :) I jesli jestes zdecydowana z Nami zostac to poprosze do date najblizszej @, ktory cykl sie staracie i o jaka plec.

matik doczytalam o dziewczynce :D Strasznie sie ciesze :D !!! czadowo jednym slowem, spelnilo sie Twoje chyba najwieksze marzenie a jak mala bedzie miala fajnie - z dwoma starszymi bracmi u boku strach jej bedzie obcy :-)

kiruś kiedy wracasz ??????????????? a moze juz wrocilas ??:-(

Odszukalam liste staraczkowa takze dziewczynki po terminie @ : Elisse, gdusia , Justi proszę o daty grudniowych @ :tak:Jesli sa jakies zmiany odn.naniesionych juz terminow poprosze o informacje :)

kate, Verita, maggie i proszę o Wasze terminy,bo nawet nie mam listopadowych :( przeoczyłam przepraszam.
attachment.php


Starających się : 11
Oczekujących na staranka : 3


LISTOPAD 2014 :

Elle87- termin @ 15.11 ( 7 cykl starań )
Kiraa - termin @ 15.11 ( 3 cykl starań )
iweet84 - termin @ 18 .11 ( 4 cykl starań )
elisse - termin @ 30 .11 ( 3 cykl starań )
maggie2205 - termin @ .11 ( 5 cykl starań )
Verita - termin @ .11 ( 3 cykl starań )

kate.. - termin @ .11 ( 4 cykl starań )

GRUDZIEŃ 2014 :

Nuuuśka - termin @ 03.12 ( 19 cykl starań )
Roszpunka - termin @ 09.12 ( 7 cykl starań )

gdusia_- termin @ .12 ( 3 cykl starań )
Justi - termin @ .12 ( 6 cykl starań )

W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

ania_g21 ( wiosna 2015 )

Airfix ( wiosna 2015 )
 
Ostatnia edycja:
reklama
anufifi ale to staracie sie caly czas czy dopiero od stycznia ? :) bo nie wiem jak wpisywac :p
Swoja droga ... tyle czasu ??? :no: Znacie przyczyne niepowodzen, robiliscie diagnostyke ? :-(
 
Do góry